Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Ne ulazim u raspravu da li i sta je snimak.......
Zelim samo da kazem da za oVe godine koliko vozim, svakakvih likova sam sretao na drumu.!!!
Npr. samo jedna situacija, prilazim tunelu posle Ljiga prema rudnika solidnom brzinom.....
Ulaz i tunel su ustvari krivina na desno.... :)
A u krivnini me skine R, sa spoljne strane sve sa djevojcicom pozadi u sorcu!!!!  [ludak]
Baja na koleno, gubi putanju i jos obara priblizavajuci koleno motoru
i na NE vidjeno ceo tunel levom stranom do ivicnjaka......
Pocinje da se dize prasina, NAJEZIO SAM SE!!!  [neslusam]
I NE znam kako prosli su!!!
Posle na stajalistu me odmerio znacajno sa pogledom IZUO SAM TE!!!!!
Ride It Like You Stole It

MILJAN

Budak,pajser,kratkokurèiæ,kr¾ljavko....Razni razlozi leèenja frustracija. Ne¹to oi detinjstva a ne¹to iz adolescencije. Znam i neke koje ¾ena maltretira pa su jaki na bajku...
Cave ab homine unius libri

Malisha

Citat: MILJAN poslato 28 Januar, 2011, 12:33
Budak,pajser,kratkokurèiæ,kr¾ljavko....Razni razlozi leèenja frustracija. Ne¹to oi detinjstva a ne¹to iz adolescencije. Znam i neke koje ¾ena maltretira pa su jaki na bajku...

[clapp] [clapp] [clapp]

100%-tno tacna dijagnoza!!!!!

WOLVERINE

Citat: Malisha poslato 28 Januar, 2011, 14:38
Citat: MILJAN poslato 28 Januar, 2011, 12:33
Budak,pajser,kratkokurèiæ,kr¾ljavko....Razni razlozi leèenja frustracija. Ne¹to oi detinjstva a ne¹to iz adolescencije. Znam i neke koje ¾ena maltretira pa su jaki na bajku...

[clapp] [clapp] [clapp]

100%-tno tacna dijagnoza!!!!!

+

BANE BROTHERHOOD

probao dva tri puta 300 na BUSI  i mogu vam reci da to vise nije za mene a i ako ides tom brzinom maximalno ga nateras  i drzis na 3 banke samo nekoliko sekundi a onda se ispravljas i kocis vazduhom kao da si otvorio padobran a tek posle pipas kocnice jbga imao sam osecaj kao da samu balonu od sapunice kao da sam zatvorenu nekom mehuru a oko mene sve stoji osecaj je do jaja ali nemam nameru vise da se kockam sa tim brzinama!!!kad bsamo pomislim da pri takvoj brzini   ne daj boze nesto ode u kurac ...uuuuuuh ma ne zelim ni da pomislim [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panta Zemunac

Ma gde èe¹ Bane da te Srbi èuju...mojne tako...nisi macho!! Pa ¹ta je to 300 na èuku vremena...majonez!?

Tako, kada sam rekao da Apriliu isteram do 240-260 max. gledali me na U¹æu kao da sam bolid, kao da je to sviranje polnom organu...Idi bre, imam oseèaj da èe me odlepiti pritisak..jo¹ sa ovom visinom se nemogu prelomiti olako...ali baje, ma da mogu oni bi 500km/h...
Upravo klinci, slu¹ajuæi baje koji svako dan do posla, teraju 300...ubeðuju sebe da mogu i oni, teraju one ¹ectice do maximale...a gre¹ke, toliko skupe u ovome...samo pune novine sa partama!!
Tek sa te brzine, kada spustim na 180-200, mogu terati jer mi tada izgleda da idem, ne br¾e od 150.. Mora se redovnije izlaziti na auto put, imati koliko toliko dobre pneumatike i to ba¹, ba¹ balansirane...pa se onda kurèiti a ne mi, izaðemo jednom nedeljno, opeglamo...ma i to je puno...i onda u krivini èe¹e¹ ''spoljni'' iviènjak...jo¹ dasa napièio klinkicu pozadi.
Setite se na Gazeli, pre dve godine, onaj baja sa curom...na 150 i to samo zalegao, nije udario u ni¹ta ...na¹li su ih u komadima!

Izuvaju oni ali dokle....

BANE BROTHERHOOD

Citat: Panta Zemunac poslato 29 Januar, 2011, 00:59
Ma gde èe¹ Bane da te Srbi èuju...mojne tako...nisi macho!! Pa ¹ta je to 300 na èuku vremena...majonez!?

Tako, kada sam rekao da Apriliu isteram do 240-260 max. gledali me na U¹æu kao da sam bolid, kao da je to sviranje polnom organu...Idi bre, imam oseèaj da èe me odlepiti pritisak..jo¹ sa ovom visinom se nemogu prelomiti olako...ali baje, ma da mogu oni bi 500km/h...
Upravo klinci, slu¹ajuæi baje koji svako dan do posla, teraju 300...ubeðuju sebe da mogu i oni, teraju one ¹ectice do maximale...a gre¹ke, toliko skupe u ovome...samo pune novine sa partama!!
Tek sa te brzine, kada spustim na 180-200, mogu terati jer mi tada izgleda da idem, ne br¾e od 150.. Mora se redovnije izlaziti na auto put, imati koliko toliko dobre pneumatike i to ba¹, ba¹ balansirane...pa se onda kurèiti a ne mi, izaðemo jednom nedeljno, opeglamo...ma i to je puno...i onda u krivini èe¹e¹ ''spoljni'' iviènjak...jo¹ dasa napièio klinkicu pozadi.
Setite se na Gazeli, pre dve godine, onaj baja sa curom...na 150 i to samo zalegao, nije udario u ni¹ta ...na¹li su ih u komadima!

Izuvaju oni ali dokle....
upravo ti to pricam brate moj upravo ti to pricam eeee zato posto me je taj adrenalin kratko drzao mislim samo te dve tri sekunde srece i ludila predjoh na cross i enduro motor ....sada me adrenalin cepa svaki put i to duuuuugoooo  a i kazu da je poslednji i krajnji stadijum ludila kod motoriste kada pocne da vozi okotreli off i  cros po nekim vukojebinama ...tipa to ti je ono sta posle 300 ta km na sat pa enduro i neka kepojebina i udri do mile volje!!!zato sam i prestao da vozim r ove jer realno brate niti mi imamo autoban niti imamo  puteve po kojima  mozes da teras preko  150 i da se osecas sigurno koliko toliko zato je cika bane odlucio da pod stare dane leeeetiiii sa motorom i shvati da je mx i enduro prava stavar za njega!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

SSZGO

Citat: Panta Zemunac poslato 29 Januar, 2011, 00:59

Upravo klinci, slu¹ajuæi baje koji svako dan do posla, teraju 300...ubeðuju sebe da mogu i oni, teraju one ¹ectice do maximale...a gre¹ke, toliko skupe u ovome...samo pune novine sa partama!!
Tek sa te brzine, kada spustim na 180-200, mogu terati jer mi tada izgleda da idem, ne br¾e od 150.. Mora se redovnije izlaziti na auto put, imati koliko toliko dobre pneumatike i to ba¹, ba¹ balansirane...pa se onda kurèiti a ne mi, izaðemo jednom nedeljno, opeglamo...ma i to je puno...i onda u krivini èe¹e¹ ''spoljni'' iviènjak...jo¹ dasa napièio klinkicu pozadi.
Setite se na Gazeli, pre dve godine, onaj baja sa curom...na 150 i to samo zalegao, nije udario u ni¹ta ...na¹li su ih u komadima!

Izuvaju oni ali dokle....

Devojka je prezivela
I jos se vozi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit

Citat: SSZGO poslato 29 Januar, 2011, 03:26
Citat: Panta Zemunac poslato 29 Januar, 2011, 00:59

Upravo klinci, slu¹ajuæi baje koji svako dan do posla, teraju 300...ubeðuju sebe da mogu i oni, teraju one ¹ectice do maximale...a gre¹ke, toliko skupe u ovome...samo pune novine sa partama!!
Tek sa te brzine, kada spustim na 180-200, mogu terati jer mi tada izgleda da idem, ne br¾e od 150.. Mora se redovnije izlaziti na auto put, imati koliko toliko dobre pneumatike i to ba¹, ba¹ balansirane...pa se onda kurèiti a ne mi, izaðemo jednom nedeljno, opeglamo...ma i to je puno...i onda u krivini èe¹e¹ ''spoljni'' iviènjak...jo¹ dasa napièio klinkicu pozadi.
Setite se na Gazeli, pre dve godine, onaj baja sa curom...na 150 i to samo zalegao, nije udario u ni¹ta ...na¹li su ih u komadima!

Izuvaju oni ali dokle....

Devojka je prezivela
I jos se vozi...


       Respect za devojku ...to je pravi motomanijak a ne ovi sto kukumavce....GAS DO DASKE ....ko prezivi pricace.....

goranvojska

.....ma koji respekt.dolinom morace ni rosi ne bi vozio 280 a za ove sto veruju neka poteraju motor na auto putu za nis ili bg da vide kako izgleda 250 i vise pod uslovom da imaju pravi motor pa onda izvolite da komentarisete dal moze na pravcu od 300m a dole vecih pravaca nema doci do ove brzine i na kraju istog ostati na putu.

goranvojska

i .............ZAPAMTITE .........NEMA REPRIZE ZIVOTA.

andrijadragan

Ma nije Sloba kriv mi smo govna......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......


eclipse4


Gavrolini

Jel ovo Mik promenio nick u andrijadragan?

eclipse4

ne znam ni jednog od te trojice :)