Glavni meni

Da li je ovo fals snimak

Započeo pit, 27 Decembar, 2010, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

Citat: pit poslato 30 Decembar, 2010, 11:43


           Ok ako ne smes da se trkas kazi mozes da bude deo trke i na drugi nacin.Recimo recimo ...evo mozes da budes ona devojcica sto stoji izmedju dva motora i pusta maramicu....milsim da je to ok me trkas se a tu si kao obozavateljka.Sta ces bolje.

  Ne moze Pite...  losa sam riba ... cupave mi noge ... imam 112 kg ... imam i brkove i bradu...ne ide jbg...

  Ako nemas nista bolje... jbg. Naci cemo neku lepu snajku za taj poslic.

  Ja cu sebi vec naci neku zanimaciju...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

RoaD GunneR

Imam ja ideju ajde da se trkamo na autoputu BG-NIS ako ima raspolozenih moze samnom od NS do BG pa nastavljamo za Nis, ko pretera preko 160 na autoputu mora da stane na prvoj pumpi i da plati cugu  [cheers] u NIS ko stigne poslednji od pit-a dobije free da pojede tepsiju bureka a posle cemo negde na cugu da raspravimo ciji je duzi a ciji kraci (prenos) ko zna da obara a kome obaranje ne pricinjava zadovoljstvo. Pa da se uvece narokamo pa lele bate na spavanje u neku vikendicu, hotel sator il kako se dogovorimo, jos kad bi bilo neko jezero il bazen za kupanje il zajebavanje mislim da bi bio odlican predlog za jedan kvalitetan vikend naredne sezone. Sta kazete trkaci?!

PS
pite posto cu se ja truditi da sitgnem zadnji spremi 2 tepsije bureka  ;D

pit

Citat: RoaD GunneR poslato 30 Decembar, 2010, 12:47
Imam ja ideju ajde da se trkamo na autoputu BG-NIS ako ima raspolozenih moze samnom od NS do BG pa nastavljamo za Nis, ko pretera preko 160 na autoputu mora da stane na prvoj pumpi i da plati cugu  [cheers] u NIS ko stigne poslednji od pit-a dobije free da pojede tepsiju bureka a posle cemo negde na cugu da raspravimo ciji je duzi a ciji kraci (prenos) ko zna da obara a kome obaranje ne pricinjava zadovoljstvo. Pa da se uvece narokamo pa lele bate na spavanje u neku vikendicu, hotel sator il kako se dogovorimo, jos kad bi bilo neko jezero il bazen za kupanje il zajebavanje mislim da bi bio odlican predlog za jedan kvalitetan vikend naredne sezone. Sta kazete trkaci?!

PS
pite posto cu se ja truditi da sitgnem zadnji spremi 2 tepsije bureka  ;D


                    Bureci su za rano ujutro oko 3 a pre toga mora nesto konkretnije....pregnjetina neka recimo ,ovo ono.

RoaD GunneR

Citat: pit poslato 30 Decembar, 2010, 13:00
   Bureci su za rano ujutro oko 3 a pre toga mora nesto konkretnije....pregnjetina neka recimo ,ovo ono.

Brate pa nemogu da izjedem sam dva pragnjeta odjedared !!!

pit



               Bice nas tu jos neces biti sam.

kawa ninja

Citat: pit poslato 30 Decembar, 2010, 13:03


              Bice nas tu jos neces biti sam.

  Da , da, vidim ja neke nove jagnjece (pragnjece) brigade ovde u osnivanju.... ;D [cheers] [ljubav] [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Panta Zemunac

Hajde de da se vratimo snimku ili da bri¹emo svi iz ove teme..
Naime, reæ po reæ i nema ko se nije primio...ipak bi mi da merimo èiji je du¾i, ma ¹ta prièali...to nam le¾i u hromozomima, hebajga!

Nas, par smo se dogovorili da malo potkujemo temu ali ovde ima onih koji bi, a kao ne bi ali ipak bi i tako, bi oni ali ...znaæi plakanje!! Da, plakanje koje preraste u vreðanje, zna li neko i koliko dugo vozi!!
©ta je...proradili komplaksi a kao ne primamao se mi!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panta Zemunac

U redu, mo¾da samo nas par i razume ¹ta sam napisao ali Pit...evo da se prikljuèim svim moderatorima, koji su te verovatno zbunili silnim savetima kako da se ''citira' bez duplikata...
samo uradi jedno...ali samo to...ne pi¹i u  ''brzi odgovor'' ....Recimo, kod mene je sve u redu ali vidim da kod tebe duplira...jer ti se odmah ne poka¾e a ti verovatno onda jo¹ par puta pritisne¹ gumbiæ!!

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 29 Decembar, 2010, 14:28
Pored svega navedenog, bilo sta da dodam bice presipanje iz supljeg u prazno...

U jedno sigurno verujem, ako se ikada u nasoj zemlji stanje poboljsa (finansijski) i dobijemo stazu, verujem da cemo dobiti i dosta dobrih vozaca...
Mislim naravno na moto sport. Tj ako se ikada oporava da ima dovoljno sponzora da vozaci mogu da voze uz neka min svoja ulagaga sa vida finansija...

Dokazivanje ko je bolji, ko je brzi? To mi je malo detinjasto...
E sad, ja sam jos uvek dete ;)
Dokazivanje za druge i klopu me ne zanima, ali sam se sebi skoro dokazao na "Avala ringu", posle jednog rostilja, sa nekim momcima, a jedan od njih je trkac... ;)
Ja zadovoljan, mislim da se nisam obrukao, a za druge me... ;)

  Hahahaha,,, [rofl] [rofl]  namucio si se malo,,,  ;) ;) braca su bili na 1000ki ti 600ki,,, ja sam jedva terao TDM-a ,, a i ladan beton,,,,  [doh] [doh]  svaka krivina drift,,,  [ludak] [ludak]
   

  A kod mene u selu ( RIPANJ-TRESNJA)  se kaze KO PIC** PLACA,,,   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

@ serbduck
jbg kume,, nije se to ogulilo zbog mene,, nego oni iz YAMAHE to nisu konstruisali najbolje postavili su sva ta sranja bezveze,,,, ;) ;) ;)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

WOLVERINE

Yamaha TDM 900 i Alfa 156 2.0 JTS


PISE DA NEBUDETE U ZABLUDI          90-110km/h   I KACE AUSPUSI    ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

WOLVERINE

TDM 900 Go Pro Hero 5 Wide


   MAX 150km/h  Nema trika da je vise  [nono] [nono] [nono] ,,,,,    i ovaj i predhodni klip su na "zilet"  [doh] [doh] gde li se to vec tako kaze [neampojma] [neampojma] ,,,,

pit



                    Sto dobar ovaj TDM 900 eehhh pusta zelja necija.Mokori sam sto kazu bemvejasi.

UFF

Od sada svaki los citat u recycle bin
jos jednom
Koristite dugme Pregledaj

goranvojska

ja se javljam za jagnjecu brigadu ..........bar kao degustator jbla vas trka ajd ko moze da pojede pre taj pitov burek al tek izvadjen iz furune.a ti vudu de bas na jagodinku pa ja cu onda neku valjevku da bude nereseno el moze?posle ko placa to pivo nema veze.

RoaD GunneR

Citat: goranvojska poslato 31 Decembar, 2010, 13:45
ja se javljam za jagnjecu brigadu ..........bar kao degustator jbla vas trka ajd ko moze da pojede pre taj pitov burek al tek izvadjen iz furune
JUHU pa gde me nadje MOZE prihvatam izazov!!!

pit


     Dobro nemo posle da kukate i da se povlacite sa bojista.

goranvojska

za jelo ne brini ............al sto ce neki da pogore usta jooooooooooooooooj a posle ladno pivo.ja sam pre za jagnje pa moze i spricer.

MILJAN

Citat: SSZGO poslato 28 Decembar, 2010, 00:54
tabla ispisuje ok to sigurno nije falsh, ali mozda je promenio prenos...

tako da iako pise 299. mozda ide i 200



Ovo je veæ verovatno. Konaèno racionalan odgovor.
Ovaj snimak sam davno gledao. Ako je promenio prenos i malo ubrzao snimak onda je veæ sve ovo moguæe.
Ode tema u tri lepe.... :D
Cave ab homine unius libri

Gargi

Èekaj bre.... i ko je na kraju pobedio u trci?????? ;D ;D ;D ;D ;D ;D   nemoj sad da skreæe¹ temu ;D ;D

P.S.
Jeb... izvinte al morao sam :D :D :D :D :D
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Panta Zemunac

Pa definitivno smo utvrdili da je snimak la¾an...naime nije peglao 300 veæ 400km/h...na google earthu smo utvrdili da se ipak radi o kanjonu Moraèe samo one godine kada je Moraèa isparila, tamo neðe!! ;D