Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: mrle poslato 05 Jul, 2018, 10:41
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Jul, 2018, 02:13
Imam dve, pa biraj koja radi.
Ti na Ðermu, ja na Kaleniæu u Novopazarskoj. Ako ¹eta¹ na ovu stranu , svrati, ponesi kacigu i provozaj se, da te mine ¾elja. A za sirenu, ako se seti¹, ponesi :)

zahvaljujem se i ovako zvanièno. Upravo donete svirene.

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 18 Avgust, 2012, 21:09
e da treba naglasiti,da nas je yoya ugostio carski..samo sto nezna kafu da skuva..a motor mu je vrh....a andrej je prespavao kod mene...cisto da se zna... [ljubav]
Ako ga nisi nategao geja, ni¹ta nisi uradio... :o :D Kakav je on gej, pa to je stra¹no, 5 godina izbegava forum zbog paintball-a... :o :D :D :D










Elem,


Zahvaljujem se svim znanim i ne znanim manijacima koji uèestvuju u akciji Yamaha DT... :D

Dakle zadu¾ili ste me za ceo ¾ivot... :D


[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]





Zahvaljujem se ©ekiju za sve oko dt-a, Uraganu za pomoæ oko dt-a, braæi Hoh¹tapler ¹to mi goste æerku, Jugi za pomoæ oko karburatora i koènica na dt klavijaturi, Migetu ¹to je poku¹ao da rokne Jugu( :o :D ),
sve vas bre voooolim... :D

[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]

MIGE


Lazic


Lazic

Zahvaljujem se mom detetu na osmehu... :D



UFF

koliko mu dajes lazicu?

dok ne pokvari ili olupa/onesposobi motor

viper

Ma tu su vezice da se popravi 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Pu,pu bit ce mali dobar!!  Tata dvije roditeljske,i ocitati bukvicu!! Kaciga na glavusu i ceraj!!
jin-jang

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2018, 19:56
koliko mu dajes lazicu?

dok ne pokvari ili olupa/onesposobi motor
To mu je ¹to mu je...

Lazic

Zahvaljujuem se èlanu foruma Bobbra, napravio mi je kopiju kljuèa od podruma/gara¾e i nije hteo da naplati jer mu se sviða moje lupetanje po forumu... :o ;D

Inaèe drugar od Baneta Vukèeviæa, dr¾i bravarsku radnju kod Bajlonijeve pijace, jako fin èovek... :) Neki bi rekli manijak, mada ne pi¹e, samo èita... :D

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=2243


[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

MIGE

ovako javno da se zahvalim Jugovicu sto sam ga maltretirao,sto umalo nije postao invalid zbog mene i sto mi je  zavrsio jedan bas veliki posao  [flashing] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers].....hvala i Lazicu sto mi je pomagao da odmotam ostatke kaisa  [ludak] [dunce] [joint]
hvala i Glenu sto mi je otkrio vrednost ubijenog pauka  [rofl] i naravno,hvala i Mihajlu sto je lud  :-*

Lazic

Hvala Mihajlu ¹to je lud... :D

misa-pei

Citat: MIGE poslato 18 Jul, 2018, 17:56
hvala i Glenu sto mi je otkrio vrednost ubijenog pauka  [rofl] i naravno,hvala i Mihajlu sto je lud  :-*


Nije valjda da ste pravili paukovaèu? :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Pravili ne, pili mo¾da, ne seæam se najbolje... :D

MIGE

Citat: misa-pei poslato 19 Jul, 2018, 02:02
Citat: MIGE poslato 18 Jul, 2018, 17:56
hvala i Glenu sto mi je otkrio vrednost ubijenog pauka  [rofl] i naravno,hvala i Mihajlu sto je lud  :-*


Nije valjda da ste pravili paukovaèu? :D :D :D :D

ma jok burazeru..nek ti glen isprica kad se vidite  [rofl]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 19 Jul, 2018, 11:54
Pravili ne, pili mo¾da, ne seæam se najbolje... :D
pili smo bre pivo,kako se ne secas  [dunce]

Lazic

Pivo je paukovaèa...? :D Naravno da se seæam, al' reko' mo¾da me seæanje vara... ;D

mrle

zahvaljujem se ©urikenu na brizi.
Èim je video post sa pitanjem gde je rezerva na Pulseru, odmah je zvao da doðe da donese gorivo.

Kostić

zahvaljujem se ho¹tapleru na ponuðenom tehnièkom pregledu o njegovom tro¹ku (hvala pro¹ao sam tehnièki) i na konstantnom jebanju moje liènosti i nesja¹avanja s iste :)

mali_zmaj

bem ti misa,a ko bi rekao? mislio sam da ce te jebati zbog sprica!! i opsteg stanja motora!! eto pardoniram,ziv covjek pogrjesi!!
jin-jang