Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Da nije bilo manijaka ne bi bilo ni kacige...carevi!!!!

mrle

zahvaljujem se Lazicu na jucerasnjoj podrsci oko titlova za retke filmove. Filmovi su ruski " Monah i bes" i "Cudo".

Lazic

Da si mi odmah rekao za ¹ta tra¾i¹, rekao bih ti da nema... ;D :-*






















Zahvaljujem se iz dubine du¹e mom Kostinom malom Èaèaninu iz Smedereva ¹to mi je samoinicijativno napravio neuni¹tivi regler(nisam ga jo¹ montirao, pada jebeni sneg dva dana) i ¹to mi je naruèio led sijalice iz Kine i sve to poslao za Bg, sa sve plaæenom po¹tarinom i èeka da dobijem platu... :o ;D  [srce] [srce] [srce] [kralj] [klanjam_se]

















Glava Dole


Biker-Boy

Ako (kad) regler prezivi Lazicev KLE, pripremi se za serijsku proizvodnju, jer ce biti gomila porudzbina :)
I feel the need..... the need for speed !!!

lord_oblivion

Al pre toga mora da poradi malo i na estetici, ovako ko poluproizvod :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Estetika je za pièke.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

@lord
a veceras preporucena posiljka? :)
nije u pitanju zahvalnica, nego cela prica.

K0le

Hvalaaaa brate Brang, hvala Jugoo, hvala Glenee !  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

lord_oblivion

Citat: mrle poslato 15 Februar, 2018, 00:55
@lord
a veceras preporucena posiljka? :)
nije u pitanju zahvalnica, nego cela prica.
O¹o sutradan do po¹te, ispade da sam veæ podigao jer nije mogla da naðe na moje ime ni¹ta  [wtf]

Tebi hvala na ekspresnoj informaciji  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

misa-pei

Zahvaljujem se na¹em manijaku Stilgaru ¹to mi se na¹ao u "odsudnom èasu" :D :D :D
Iskopao mi je sjajnu grafièku karticu po sjajnoj ceni, nije ga mrzelo da doðe i da nadgleda dalji proces.

Nema èoveka do manijaka :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

zahvalljujem se i javno Lordu.
Pokupio me sa klincem autom "Poli parizer", dovezao kuæi, pregledao motor, popismo po sokiæ kod Pere.


off
Auto je brendiran i ima sliku parizera, Gavrilo je i jutros pitao da li ide u vrtiæ sa autom "Poli parizer".
Mo¾e¹ deci da kupuje¹ domaæi sud¾uk, pr¹utu... ali Poli parizer im je ne¹to èemu se raduju kao kuèiæi.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 08 Mart, 2018, 11:35
Zahvaljujem se na¹em manijaku Stilgaru ¹to mi se na¹ao u "odsudnom èasu" :D :D :D
Iskopao mi je sjajnu grafièku karticu po sjajnoj ceni, nije ga mrzelo da doðe i da nadgleda dalji proces.

Nema èoveka do manijaka :D :D :D
Znaèi neæe trebati Safir... :-*



Javno se zahvaljujem Pittatore-u ¹to je iskoristio svoj veleprodajni popust da bih ja u¹tedeo neki dinar na amortizerima... ;D I omoguæio da za d¾abaka izdivljam od Zvezdare do ®arkova i nazad... :o ;D


[cheers] [ljubav] [srce] :-* [flashing]

Bishke

Daje se na znanje.

Zahvalan mrletu i Ausvajsu za pomoc oko nalazenja vlasnika skutera iz Vranica.

Zaista ste manijaci

You should do one thing every day that scares you

niki64

Uffe, hvala ma masini, bice radost unuku kad se kompletira.
Hurikanu hvala na delovima i sto se iscimo da ih donese ranom zorom u nedelju.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

castor

Zahvaljujem se kolegi bobangsxr ¹to mi uze neke stvari u LuJisu... [cheers] [cheers] [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

i ja da se zahvalim bobangsxr-u sto mi kupi neku teniku u ch i posla za bg na lepe oci, nije velika cifra samo 1.500eur  [rofl]

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2018, 00:13
Da si mi odmah rekao za ¹ta tra¾i¹, rekao bih ti da nema... ;D :-*






















Zahvaljujem se iz dubine du¹e mom Kostinom malom Èaèaninu iz Smedereva ¹to mi je samoinicijativno napravio neuni¹tivi regler(nisam ga jo¹ montirao, pada jebeni sneg dva dana) i ¹to mi je naruèio led sijalice iz Kine i sve to poslao za Bg, sa sve plaæenom po¹tarinom i èeka da dobijem platu... :o ;D  [srce] [srce] [srce] [kralj] [klanjam_se]


















i kako svetle te sijalice?

Lazic

Svetle odlièno za tu snagu... Èini mi se malo bolje nego ksenoni ali mnogo preciznije...