Glavni meni

BMW K1200R i R1200ST

Započeo Gašpar, 13 Avgust, 2012, 15:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Kengur

narodni :)

Sve cesce vidjam gastrabajterske nadrkane bmw nego mecke... Ono bela varijanta sa pozlacenim felnama, maskom i slicno...

UFF


Kengur

a ti si vanzemaljac? :)

Aj ne seri :)

Dal je bmw, mercedes, folc nbt je, bitno je ko ga vozi :)

I nemoj da kazes da ne bi vozio neku AMG verziju zato sto mercedes voze cigani :)

UFF

mnogo toga bi ja vozio ako je za dz ali retko za sta bi da pare
u tome je razlika
za amg sigurno ne bi dao

pit

Citat: Kengur poslato 14 Avgust, 2012, 02:20
narodni :)

Sve cesce vidjam gastrabajterske nadrkane bmw nego mecke... Ono bela varijanta sa pozlacenim felnama, maskom i slicno...

                         Pa jeftino brate.....mecke ipak malo drze cenu.Vremenom je to postao auto za ljude sa stilom.Stariji BMW -i su postali auto za siroke narodne mase.

Kengur

I opet dolazimo na ono da bi svi mi vozili SVE samo je pitanje za sta bi platili punu cenu... :)

Stvar ukusa i potreba... Nista vise... Sve ostalo se svelo na manje vise isto sranje...

K_A_W_A

Izvinjavam se na Offu, ali Ufe druze, malo ga vise preterujes sa vredjanjem. Koliko sam ja skontao za tebe je i neka trojka iz 04/05 god. pojam. Citam onu tvoju temu o bmw, te kupujes volan, te sedista, te felne, te farbas zadnje stopaljke, te hoces od babe da pravis devojku ;D Zaista mi je to smesno, a nisam jedini. Pa to sam ja sve radio na mojim prvim kolima kad sam imao 18 god. Peugeot 205 GTI. A i ostali drugari, pa smo budzili Suze, Yugice itd. Ne bitno je sto ja trenutno vozim ML, mozda cu sutra voziti Q7/X6, skroz ne bitno, ne vezujem se ni za jednu marku, niti je kujem u zvezde. Vozio sam i Audije i Bmw, ali mislim da nema potrebe za izjavama da Mercedese voze seljaci. Puno price i slika, a realnost slaba. Nista licno, ali malo mi je to vise bezveze s tvoje strane.  [cheers]

UFF

izvinjavam se ako si se nasao uvredjenim ali ja i dalje mislim da mercedese voze seljaci :)

s'tim da ce tesko seljak da se otvori za ml-a ili amg-a tako da ti ne bi ni trebao tu da se pronalazis

evo da kazem i da bi vozio radno novu C klasu da ne mislite da tvrdim da je mercedes los auto

a vozio bi jos radije i A5  :D  (ala sam naivaaaan a?)

sto se tice mog auta ja sam spremio kintu za tacno ono sto zelim pa kad to nisam mogao da nadjem onda sam kupio klot i samostalno napakovao tacno ono sto sam hteo

ml, x5, q7 i ostali autobusi me ni malo ne interesuju niti zanimaju a noviji bmw e90 mi je mnogo ruzan od pozadi tako da sto se mene tice moj je devojka a ne baba jer dzaba ti i devojka ako je ruzna, radije cu milf ;)

da imam pare za E92 to bi vec kupio (ili njega ili Z4) mada je i to glupo uzeti ako nisi bas pun jer svaki auto od preko 10.000e mnogo gubi na vrednosti, mislim svi gube isto u procentima ali ako auto nije skup mali je i gubitak pa treba naci zlatnu sredinu s'obzirom na tvoje potrebe i prihode

Na primer ti das 20.000e za auto a ja dam 6.000 i za 2 godine tvoj vredi 15.000e a moj 5.000 i s'obzirom da mi stoji na ulici i da u njega sedam samo kad je kisa ili sneg i prelazim malu kilometrazu onda je jako glupo da za 2 godine puknem 5000e ili vise na njega samo da bi se reklo da ga vozim (a ni ne vozim ga vec mi stoji parkiran)
bolje za tih 5.000 da kupim jos jedan motor ;)

pit



   Ti Uffe oces u stvari da kazes da BMW 3 -jka 2002 izgleda mnogo smekerskije nego C klasa istog godista?Odnosno da vozaci tih Bmw -a imaju mnogo vise stila i ukusa dok su vozaci Mercedesa tog godista dziberi i ljaksoni.

UFF

ne


samo kazem da mi se E46 mnogo vise svidja od E90

i sa meckom necu ni da ga poredim jer mi puca kurac za vozace istih
nek vozi ko sta hoce jebe mi se bas :D

Major

Kakve bre ovo ima veze sa Gasinim oglasom?


Kengur

Nikakve.

Placa decko da mu bude oglas na vrhu :D

UFF

ali pit-e druze moj ako sam te razocarao sa odgovorom i hteo si raspravu u gasinom oglasu evo ti odgovor koji si ocekivao :


BMW 3 1998

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e8/1998-2001_BMW_328i_sedan.jpg
http://bmwcom.ru/wp-content/uploads/2011/03/BMW-E46-sedan.jpg


JESTE lepsi od mercedesa C 1998

http://images1.americanlisted.com/nlarge/1998_mercedes-benz_c-class_c230_11236037.jpg
http://static.cargurus.com/images/site/2007/06/16/1998_mercedes-benz_c-class_4_dr_c230_sedan-pic-8039.jpeg



a meni je lepsi vala i on onog sledeceg buljavog mercedesa

farove ko da mu je dizajnirao isti lik koji ih je radio i za kavu er6n i versys  [rofl] [rofl]

Che

Citat: UFF poslato 14 Avgust, 2012, 16:03
ali pit-e druze moj ako sam te razocarao sa odgovorom i hteo si raspravu u gasinom oglasu evo ti odgovor koji si ocekivao :

E jbg uzeo si mecku w202 koja se pravila od 1993e ...
Onda je poredi sa bmw serijom 3 E30

zmiya

Nek si mu reko,prevarant je vazda bio..

zmiya

Evo ko vozi meèku..

Za neverovati je, ali jedna Zagrepèanka uspela je da razbije mercedes C200 tako ¹to se njime zabila u banderu na potpuno praznom parkingu ispred jednog tr¾nog centra!

UFF

predio sam isto godiste
uporedite ga ako hocete i sa ovim ako ste operisani pa vam je to lepo  [ludak]

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200612/2000-mercedes-c-class_1600x0w.jpg

zmiya

Ne gleda se tako godi¹te,poslednju godinu proizvodnje meèke i prvu novog modela bmw..ne pravi se naivan..

UFF

ko ih jebe kad kasne  [rofl]

ajde svadjajte se sad malo bre!

kome je ova buljava lepa?