Glavni meni

BMW K1200R i R1200ST

Započeo Gašpar, 13 Avgust, 2012, 15:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: nano poslato 15 Avgust, 2012, 06:45
SLR je vec mator auto... Ovo je mnogo bolje... I uff mojne da kakis sad da je i ovaj ruzan




                    Pa BMW- jasima je i SLR nocna mora  ....gde da mu postavim  SLS ...bilo bi to previse surovo od mene.
                    Dakle da rezimiramo.....BMW pravi putnicka kola kojim pojaca malo gas i time i skroz sjebe ciklistiku i upravljivost sto rezultira masovnim izvrtanjima i po pravom putu a kamoli po krivinama.S druge strane Mercedes svojim limuzinam dozira snagu taman kolko treba i koliko moze normalan covek da kontrolise a pritom i davajuci akcenat na udobnost.
                      E a ko hoce i ima para MERC ima i serijske SLS -ove od po 1000 000 evara ....cisto da se zna ko je tata i ko vodu nosi a ko seno kosi.

mazzi

SLS AMG izgleda za sve pare ... a nije ni skup :) SLS AMG starts at €149,000 (€177,310 with 19% VAT) in Germany.

AndreyRR


mazzi

Necu da ti kazem ... nek te kopka :P

nano

Stavio sam SLS, posto nisam smeo da stavim CLK 63 AMG BE 500hp, 680nm :D

Merc ima kola za koja cigani ni culi nisu... Jedno je 123 sto vozi svaki ciga, pa od njih 100 usere jednog i kupi E klasu.

Skoro sam vozio E `06 kao onaj Gasin (sve od opreme je imao osim potkovice) 220 CDI, ma milina isto kao i novi ML. Al sto kaze moj cale, auto je prevozno sredstvo od A do B i gotovo, e sad bio zadovoljan i sa onom kako ovde kazu "odvratnom" C klasom



P.S.: usrasmo oglas, prebacite tamo gde je tema za BMW :P pa da nastavimo

@andrej: imas to da je motor svaki rucno sklapan kao i ostatak auta i na kraju dobije pecat ko je radio pa mozes da mu se najebes mame ako je nesto zeznuo :P zato i kosta toliko posto kontam da inzinjer koji sklapa to u nemackoj nema satnicu soma dinara...

dzimika

kako si se gaso zajebao, trebalo je odma lock na oglas :D ti zaboravio na kom si forumu oglasio :D

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre....pa Gasa je zato i stavio oglas....resili da dignu rejting MM sajta po broju poseta pa smislili trik.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ma jok, nisam ja UFF da zakljucavam svoj oglas i brisem poruke, meni ne smeta. Koga interesuje, sve je u prvom postu :P

@nano: ova Meca je 320 ;D

UFF

Citat: nano poslato 15 Avgust, 2012, 06:45
SLR je vec mator auto... Ovo je mnogo bolje... I uff mojne da kakis sad da je i ovaj ruzan



ovaj je dobar
prolepsali im se svi cim su izbacili buljave farove

djolefer

merc je merc...  vozio 99 320 cdi restajling i prodao je,, posle nje odma uzeo 530d  2002 i smorio se.. ide nema sta ali mecka ide a i udobna je.. p.s. imala blokadu na 250.. bmw nisam probao jos.. bojim se :D
:D

Major

Ja bi uzeo i jedan i drugi ako mi poklone pa neka me zovu i seljoberom i cigom ;D

zmiya

Ne mogu da ti poklonim ali mogu da te zovem seljoberom..

djolefer

zovite i mene zovite i mene :D
:D

Major

Citat: zmiya poslato 15 Avgust, 2012, 14:58
Ne mogu da ti poklonim ali mogu da te zovem seljoberom..

Daj sta das mada bih pre jedan od ta dva ;D

pit

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2012, 12:24
Citat: nano poslato 15 Avgust, 2012, 06:45
SLR je vec mator auto... Ovo je mnogo bolje... I uff mojne da kakis sad da je i ovaj ruzan



ovaj je dobar
prolepsali im se svi cim su izbacili buljave farove
I neces valjda da kazes da bi pre vozio Z4 od ove adzahe Mercedesove a Uffe?Ako bi ti neko polklonio na primer.

prpa_zr

ja bih plakao od muke jer moj standard ovo ne podr¾ava  :'( :'( :'(

AndreyRR

vidi bre koliki sank ima

UFF


pit



             Pre bi vozio Z 4 od 40- 50000 evra nego SLS od 800000 evra .....izgleda da je tvoja ljubav neizmerna i ja se povlacim pred njom.

UFF

Pa koga briga koliko sta kosta vozim ono sto volim
Da biram glavom umesto srcem vozio bi ono sto je ekonomicno i sad bi terao punto ili fabiu