Glavni meni

Opet kod mazzi-a na rostilj u vlaskom polju subota 11. avg

Započeo UFF, 09 Avgust, 2012, 17:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Vec tradicija sta ima da se prica, ko nije bio nek pogleda slike od proslih par druzenja

okupljanje kod milion ruza u 10.30h, peglamo avalu od 11h


posto mu je uskoro rodjendan kaze mazzi da mu svi ponesete i po poklon pored rostilja i piva  ;D

siguran sam da ce SabanRR da mu pokloni slanu kiflu sa kiselim mlekom  [rofl]

idemo? [yahoo]  [flashing]

goranvojska


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Verovatno ,,,,, ne mogu da vas pustim da jedete zivo meso  [dancing]

UFF


AndreyRR


dzimika

e kakvi ste, ja moram da dezuram u firmi iako ne radi sistem i nema sanse da se radi sa korisnicima
a idiotluk, posalje supervizorka mail da kazemo kako radimo u subotu, pita je koleginica sto a ova odgovara da joj napisemo kako radimo da bi ona nas obavestila da radimo onako kako smo se koleginica i ja dogovorili  [doh]  [ludak] a najveci fazon, na vratima stoji obavestenje da necemo raditi petak od 18h i subotu ceo dan

Jefta

Ivane moras da budes tu... Ti si zvanicni Rostilj Majstor MM...

trebalo bi ti promeniti potpis

Kengur


Ivan1979

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2012, 17:49
Ivane moras da budes tu... Ti si zvanicni Rostilj Majstor MM...

trebalo bi ti promeniti potpis

o neeee,,,silno gresis sinak,,,,,  ja sam samo lozac ,,,,, i brzopotezni otvarac serpe  [rofl]

AndreyRR

Citat: dzimika poslato 09 Avgust, 2012, 17:48
e kakvi ste, ja moram da dezuram u firmi iako ne radi sistem i nema sanse da se radi sa korisnicima
a idiotluk, posalje supervizorka mail da kazemo kako radimo u subotu, pita je koleginica sto a ova odgovara da joj napisemo kako radimo da bi ona nas obavestila da radimo onako kako smo se koleginica i ja dogovorili  [doh]  [ludak] a najveci fazon, na vratima stoji obavestenje da necemo raditi petak od 18h i subotu ceo dan
ja bih sve to poslao u pizdu materinu i zapalio poslovnice

neskez

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2012, 17:49
Ivane moras da budes tu... Ti si zvanicni Rostilj Majstor MM...

trebalo bi ti promeniti potpis

Sto mi ote funkciju ???  :o

Jefta


mazzi

Da dodju obojica pa da organizujemo takmicenje ... pobednik ima pravo da stavi u potpis MM Rostilj SENSEI ;)


Major


UFF

onda morate i bosch-a da zove

pravi klopu za sve pare

Jefta


Major

Pre par dana najavili kisu i [govance] da ce da pada za vikend, a danas pogledao i stoji suncano  ???

UFF