Glavni meni

afrika twin..

Započeo bokilic, 09 Avgust, 2012, 10:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

afrika,90to godiste,apsolutno ispravna,,kofer givi v46,moze i sa manjim koferom schad,bice korigovana cena, motor ce biti kompletno servisiran ulje,svecice,ventili karbovi,filteri, komplet,ili mogu korigovati cenu,pa ko hoce neka sam radi servis,poseduje i bocne kres barove ili rol barove,nisu namontirani,ali ih ima originalni su za nju,nije neka budza,meni se licno te cevke nesvidjaju pa ih nisam ni montirao,priznajem korisna stvar, ima uticnicu 12 volti za upaljac , sve od instalacije radi,pa cak i rezerva za gorivo,to jest one sijalice u tabli. poseduje i home made nosace bocnih kofera, nisu namontirani,ali ih ima,dajem uz motor,uz motor mogu da dam i velike vojne manjerke aluminijumske u odlicnom stanju,mogu se okaciti kao bocni koferi,a i lepo izgledaju moram da priznam, agregat odlican, farbana nije,u originalnim je bojama,zadnji disk je losiji,moze jos da tera ali je i pred zamenu polako, kupac ima besplatnu zamenu diska, cena je 1600e za kes,u zameni...veca.. nije registrovana odjavljena tablica,motor je sa foruma,poznat i vlasnik i poreklo, nije neka lomotina, lepo ide,lepo koci,odlicno se ponasa u krivinama, 063697094..moze zamena za skuter i doplatu,super teneru ili neki jeftiniji autic i doplatu,vespa takodje dolazi u obzir ,itd..
brmmmm

Major

Bukvalno je poklanjas, a sredjivao si je i mazio i pazio i sve!!!
;D

bokilic

prodato..skoro pa poklonjeno..
brmmmm