Glavni meni

Grèka, sediste za decu

Započeo velja, 09 Avgust, 2012, 02:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Neko mi reèe da je u Grèkoj 100e kazna ako dete nije na posebnom sedi¹tu. Ja imam jedno sedi¹te ali joj je malo, a osim toga nemam pojma kako da je nateram da sedi vezana na bilo kom sedi¹tu.

Jel imao neko neka iskustva tipa zaustavila ga grèka policija, a nije mu dete bilo na posebnom sedi¹tu i slièno.

Gašpar

Ma idi bre slobodno u Grčku bez toliko priprema. Gori su od nas.
Ja se nesto ni ne sećam da sam u Grčkoj viđao pandure. A i ako ih vidiš, sigurno ti neće praviti nikakve probleme jer TI DONOSIŠ PARE!
To su konačno i Crnogorci shvatili, što me je baš oduševilo.

MILJAN

Citat: velja poslato 09 Avgust, 2012, 02:11
Neko mi reče da je u Grčkoj 100e kazna ako dete nije na posebnom sedištu. Ja imam jedno sedište ali joj je malo, a osim toga nemam pojma kako da je nateram da sedi vezana na bilo kom sedištu.

Jel imao neko neka iskustva tipa zaustavila ga grčka policija, a nije mu dete bilo na posebnom sedištu i slično.
Zakon eu.... dete do 12 god ili 1.50m visine... u HU kazna 400eu...
Cave ab homine unius libri

svetac

bio sam svedok kada su vratli sa ulaska u HU, bracni par sa dvoje dece koji nije imao sedista za decu!!  [policaja]

Major

Postavis to sediste samo da predjes granicu.
Ja u Grckoj pandura nisam video (u stvari video sam jednog kako kupuje neki lebac) ;D

mrle

Koliko ti je dete? Imam ja onu podguzicu za stariju decu. Stravi se na sedi¹te da dete sedi na tome da bi normalan pojas "legao" lepo preko ramena.
Ko¹ta par hiljada din. Pozajmiæu ti ga ja.
Javi se ako ti treba 0641243329

Major


dzimika

ja sam se prosle godine tripovao oko odlaska u grcku, te otvoren auspuh, te medjunarodna dozvola te jos neke sitnice
dodjem na granicu i dam pasose sa sve kacigom na glavi, pogledao i vratio i nastavili dalje bez da te iko pitao da li ti je registrovan motor uopste ili sto mi je glasan auspuh

Major

Pa nisu ludi Grci da teraju turiste koji ce da im ostavljaju pare!
To samo ova nasa braca..

dzimika

vidis bre da se gasa odusevio, nemoj da mu protivrecis inace ide banana :P

Major

Ma to nije Gasa izgleda mi nesto mnogo mrsavo ;D

AndreyRR


Major

ma milion (копирајт бај Лазић)