Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

 [rofl] mora da je

PECA BMW

Citat: mkt poslato 07 Januar, 2014, 16:52
nesto se pokvariJo ovaj HAARP
sva ladnoca sto su nam predvidjali ode za Ameriku


Због квара на ХААРП систему уместо Србије залеђена Америка

http://nasapatka.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=401&catid=21&Itemid=137

(obratite paznju na komentare ispod teksta "hvala tebi hriste")


imam jednog medju FB prijateljima onog (teorija zavere) ljudi moji sta sve on nalazi i izbacuje pa to je strasno ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Vlajko

Ovo nije sa njuz neta.. al kao da jeste.. [rofl]

Zbog kvara u sistemu HAARP, umesto Srbije, smrznuta je Amerika!

http://www.cefix.rs/home/zanimljivosti/item/1198-zbog-kvara-u-sistemu-haarp-umesto-srbije-smrznuta-je-amerika

a i history je imao jednu zanimljivu emisiju o tome..

http://www.youtube.com/watch?v=jcmMtUb0mh8#t=128
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

PECA BMW

uh majku mu ovo globalno zagrevanje nas unisti .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Vlajko

Kako bre kad nam je proleæe u sred januara..  [yahoo]

U onom tekstu ozgor lepo ka¾u da nam je Tesla napravio za¹titni omotaè odavno  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


mrle

Ноам Чомски: Брисел диктира уништење демократије


Детаљи
Објављено 07 фебруар 2014
демократија    брисел    ноам чомски   

Све владе у Европи, независно од политичког опредељења, следе исту политику, о којој одлучују групе неизабраних бирократа, руководилаца и индустријских групација у Бриселу, а која иде ка уништењу демократије, рекао је Ноам Чомски.



У Европи, као и у САД, политичку агенду диктирају посебни интереси великих финансијских групација и банака, а један од њихових главних циљева је деструкција социјалне државе, "која представља једно од највећих достигнућа у послератној Европи", оценио је Чомски.

Говорећи на трибини у Риму о тоталном колапсу европских демократских система и позивајући се на оцене из америчког листа "Волстрит џорнал", овај, како наводи НИН, анархистички интелектуалац је упозорио да такав курс може имати прилично тешке последице, као што је појава тоталитарних владавина, односно диктатура.

Указавши на познату чињеницу да "бизнис никада није био у љубави са социјалним уговором", Чомски је оценио да политика данас служи за богаћење банкара.

"Оно што је данас важно јесте количина новца која се слива у џепове фамозних банкара да би их обогатила, што нам говори да политика сада већ увелико служи за богаћење банкара. То је постало највећа вредност, док оно што се дешава нормалним људима нема никакву важност", закључио је Чомски у интервјуу београдском недељнику.



Извор: Б92

Ivicat





monsterbnt

Najaci dokazi koje sam do sad video. Definitivno postoji. Vlajko vrati se, sve ti je oprosteno!!!
Smrt SVIMA!!!!

Ivicat


mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ali njof njof njof  [rofl] [rofl] [rofl]

bokilic

Da postoji harp emirati i ostale pustinjske zemlje bi pokupovale na tone antena i navodnjavali bi pustinju..
kakav bre harp kaki bakraci...
sad cu kupim jedan da leti pravi kisu iznad dvorista kad mi vruce,da zimi nemam sneg oko kuce...
ma idi begaj....evo sad ce bude vrucina skuvala mi se jajca vec :)
Zna se da na 50 do 60 godina ide mala poplava na 100 do 112 velika, statistika to dokazuje,1910 u sv velika polava,61ve i 64te mala polava,eto sad taman na 102god,velika poplava..
idi begaj....daj te svi po jedan dva,da vis veselja :)
brmmmm

Lazic

Imali su haarp i tada bre, pojma nema¹... Idi malo plivaj ulicom...:P [rofl] :-*

durmitor2000


Lazic

Probao, lepo radi, ali brzo poène da boli glava i poènem nekontrolisano da zaskaèem kom¹inicu(¹to bi bilo ok da nema 80 godina)...:o ;D



Ivan1979

Amateri  [rofl]

V2.03 beta
Unapredjena verzija  [thumb_up]