Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

#60
Evo leka za HAARP. Svi da nabave po jednu ovakvu orgonit komoru i eto srece i veselja




http://en.wikipedia.org/wiki/Orgone



A za one kojima je potebna mobilna zastita eo valjaju se orgonit piramide



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=430017777036394&set=a.161043190600522.28205.160994950605346&type=1&relevant_count=1
Smrt SVIMA!!!!

nano

Kakva slucajnost,

ovo je na Aljasci



AndreyRR

stavio si prst da te ne provale da slikas

easy


Aussweis

Ma oni kad sa¹iju frekvenciju, "NE POMA®E VODA KEVO", mo¾e samo da te iskundaèi  [rofl]  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Major


Phoenix

koga ne mrzi moze da odgleda shta HC kaze na ovu temu.
Chemtrails and HAARP Revealed!

za ljubitelje teorija zavere,ovo sranje i ne treba da bude instalirano kod nas da bi bili jebeni! Dovoljno je prskanje po vazduhu iz aviona a ostalo se sve radi iz daljine.
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Aussweis

#67
Odavno oni paraju nebo kod nas, evo i slike iznad Beograda.. Vidi se da nije kondenzacija, zadr¾ava se na nebu skoro sat vremena (¹to je praktièno nemoguæe).. Ranije su tragovi nestajali za avionom, sad je tako ali na svakom 5-om..

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

I to slikam veæ par godina... Poenta je da tek kad se to sranje dobro raspr¹i, pale ono drugo sranje...

[attachment deleted by admin]

mrle

Ba¹ juèe prièam sa nekim prijateljima o antenama.
Da li ima neko kotamo stanuje da ode da fotografi¹e to iz daljine.
Mi smo se ne¹to okvirno dogovarali da odemo do tamo. Ima li zainteresovanih?

easy


Ivan1979

" ja bi kume da mi to koljemo "

Taraba

Najbolje da vam Jefta objasni za¹to se neki tragovi zadr¾avaju du¾e a neki kraæe. Ima veze sa temperaturom i vetrovima na velikim visinama.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

@Mrle:
Mi¹a nije... On je veæ kontaminiran, pa ga zabole...:D

@Tarabiæ:
Da kad ka¾e¹ du¾e, normalna kondenzacija se raspr¹i za par minuta, ta specijalna visinska Jeftina, mo¾da 20-30 minuta, a ovo govno bleji satima, na kraju izgleda kao oblaci i prekrije nebo... D¾aba se nada¹, stvarno je 2006-te Vuk Dra¹koviæ potpisao u na¹e ime da mogu to da rade... [facepalm] [facepalm]

Taraba

Koliko dugo oblaci stoje na nebu kada nema vetra?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

ne stoje bre,,,, nego vise  [zvizdi]

AndreyRR

Taraba ne seri,video sam te juce na bulevaru kako vozis motor

Lazic

@tarabiæ:
Stoje/vise ceo jebeni dan... [glavazid] Samo treba ponekad pogledati u nebo... [facepalm]

misa-pei

Citat: Laziæ poslato 09 Avgust, 2012, 15:23
@Mrle:
Mi¹a nije... On je veæ kontaminiran, pa ga zabole...:D

@Tarabiæ:
Da kad ka¾e¹ du¾e, normalna kondenzacija se raspr¹i za par minuta, ta specijalna visinska Jeftina, mo¾da 20-30 minuta, a ovo govno bleji satima, na kraju izgleda kao oblaci i prekrije nebo... D¾aba se nada¹, stvarno je 2006-te Vuk Dra¹koviæ potpisao u na¹e ime da mogu to da rade... [facepalm] [facepalm]

1. Mi¹a je zainteresovan, posebno ¹to znam da to neæe da ispadne obièno nala¾enje da tra¾imo HAARP, nego æe da bude celodnevno zezanje, èak mo¾e i da se desi da zaboravimo za¹to smo se kao na¹li. :P :P :P

2. Ono ¹to je èupavi mamlaz potpisao je mnogo ozbiljnije odricanje od suvereniteta zemlje nego ¹to je bio Trojni pakt 1941. godine. Za NATO vojnike u Srbiji ne va¾e na¹i zakoni, imaju potpuni imunitet, nemamo kontrolu (uvid) nad materijalom koji se transportuje i/ili lageruje na na¹oj teritoriji. Praktièno, okupacija.
Prvi svetski rat je poèeo (povod, ali dovoljan), po¹to je Srbija odbila da dozvoli Austro-Ugarskim policajcima da vr¹e istragu i hap¹enja osumnjièenih za sarajevski atentat na teritoriji na¹e zemlje. Ono ¹to je Dra¹koviæ potpisao, a o èemu se u momentu malo zagalamilo pa su svi brzo uæutali je èin veleizdaje kakav je bez presedana u 20. veku. Potpis je omoguæio nov, vazalski polo¾aj Srbije u 21. veku.
Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

Ou ¹it! Jel si video i chemtrail iz mog auspufa?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?