Glavni meni

Triumph Tiger Explorer 1200 - predstavljanje i test

Započeo zmiya, 06 Avgust, 2012, 14:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 12:24
ma jeeeeste milion litara

gde ti planiras da vozis gde nema pumpe 600km??

ako ti je tolka frka onda lepo okacis bocne kanistere umesto kofera i vozi preko pustinje

nije stvar u pumpama, vec o cimanju, recimo ako sam na auto putu vise bih voleo da ga sto pre predjem sa sto manje stajanja a sa rezervoarom kod GSA bukvalno mozes da prodjes celu srbiju od horgosa do preseva i da ne stanes ni na jednu pumpu ako neces

Plazma Keks

lep motor. bar ne moze da se zaglavi u terenu sa ona dva cilindra ;D

UFF

Citat: dzimika poslato 10 Septembar, 2012, 21:31
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 12:24
ma jeeeeste milion litara

gde ti planiras da vozis gde nema pumpe 600km??

ako ti je tolka frka onda lepo okacis bocne kanistere umesto kofera i vozi preko pustinje

nije stvar u pumpama, vec o cimanju, recimo ako sam na auto putu vise bih voleo da ga sto pre predjem sa sto manje stajanja a sa rezervoarom kod GSA bukvalno mozes da prodjes celu srbiju od horgosa do preseva i da ne stanes ni na jednu pumpu ako neces

dzimika aj iskreno reci da li bi presao auto put bez ijednog stajanja za pisanje ili hranu ako ne moras da vozis ko lud
a da ne pricamo da verovatno imas i suvozacicu
tad ne bi presao ni 200km u cugu
a ako stajes na auto putu to sigurno nece da bude uz bankinu vec na nekoj pumpi/odmaralistu a kad si vec stao taman i corbu da sipas
toliki rezervozar na motorciklu je NEPOTREBAN teret

ЯЭВОЛУТИОН

A GSA trosi malo ako ga vozis u rezimu pola gasa....kako ga zavrtis tako popije 10 litara....provereno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 02:09
Citat: dzimika poslato 10 Septembar, 2012, 21:31
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 12:24
ma jeeeeste milion litara

gde ti planiras da vozis gde nema pumpe 600km??

ako ti je tolka frka onda lepo okacis bocne kanistere umesto kofera i vozi preko pustinje

nije stvar u pumpama, vec o cimanju, recimo ako sam na auto putu vise bih voleo da ga sto pre predjem sa sto manje stajanja a sa rezervoarom kod GSA bukvalno mozes da prodjes celu srbiju od horgosa do preseva i da ne stanes ni na jednu pumpu ako neces

dzimika aj iskreno reci da li bi presao auto put bez ijednog stajanja za pisanje ili hranu ako ne moras da vozis ko lud
a da ne pricamo da verovatno imas i suvozacicu
tad ne bi presao ni 200km u cugu
a ako stajes na auto putu to sigurno nece da bude uz bankinu vec na nekoj pumpi/odmaralistu a kad si vec stao taman i corbu da sipas
toliki rezervozar na motorciklu je NEPOTREBAN teret

iskreno, kod nas bi se maksimalno potrudio da izbegnem svaku pumpu i naravno da bi mozda stao ali samo mozda cisto da odmorim dupe ali pored ovako sirokog sedista i na triumphu i na GSA i ne utrne dupe toliko a i ako imas suvozacicu koja te masira u voznji jos vise smanjujes potrebu da stanes :D

zmiya

Autoput mogu da vidim samo ako ba¹ ba¹ ¾urim negde..

pit



       A i koj ce mi racku da secam bure od 35 litara ispred sebe....20 je sasvim dovoljno za voznju po Evropi ..ko oce u pustinju nek dogradjuje i bocne rezervoare.

zmiya

I ti ponekad pametnu ka¾e¹,mora da nisi pravi pandur..mo¾da si pandur u civilu..

pit

Citat: zmiya poslato 11 Septembar, 2012, 17:09
I ti ponekad pametnu ka¾e¹,mora da nisi pravi pandur..mo¾da si pandur u civilu..

      Pa napredovao sam posle toliko godina sluzbe.


UFF

ok dzimika
ne mora f800gs :)

moze i tigar ako ima za iste pare
dobar je

dzimika

naravno da nema za iste pare, noviji je motor ali nov dolazi po nizoj ceni od bmw-a sa vise opreme

Raus-Junior

Dobar je ovaj Explorer, iskreno voleo bih da je bolji od GSA, nabise nam nemci kompleks sa BMW GS-om....

Panco.KV


redoran


Panco.KV

Zaljubljen u ovaj motor i najverovatnije moj sledeci jbg pre tenere  :-[

Panco.KV

Nema ga kod nas u prodaji polovan ,kao GS koliko moze biti polovan :-)

davidoff

Evo Triumph Explorer-a,izgleda bezobrazno dobro....




We won't forget you Marco....


Rolle

Imao sam prilike da ga vidim uzivo kod majstora kod koga odrzavam motor.
Motor izgleda jos bolje uzivo! Jedino sto mi se cini da je malo manji nego sto sam se nadao (ali slican utisak sam imao i sa GS-om) i par detalja mi se nije svidelo(delovalo mi je jeftino) ali ovo uzmite sa rezervom zbog kratkog zagledanja i relativno loseg osvetljenja.
Explorer je registrovan na Vrnjacku Banju.