Glavni meni

©ator za 3 osobe The North Face Rock 32

Započeo zokkac, 03 Avgust, 2012, 16:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che


Major


Che


bokilic

brmmmm

Major


zokkac

Dok ja spremam neki ro¹tilj, nisam ni znao da se svi kolektivno sprdate na raèun mog oglasa, daj okreæite neko jagnje, gledajte kakvo je vreme, nevaljalci jedni...

[cheers]

bokilic

brmmmm

zokkac


Lazic

#28
Citat: zokkac poslato 07 Avgust, 2012, 14:00
Dok ja spremam neki ro¹tilj, nisam ni znao da se svi kolektivno sprdate na raèun mog oglasa, daj okreæite neko jagnje, gledajte kakvo je vreme, nevaljalci jedni...

[cheers]

Nije ti palo na pamet da je oglas tako uvek na vrhu strane...:D A i onaj Miljan je jedno matoro laprdalo, :P biv¹a ¾ena i ja kombinovano du¾ni skoro 15.000e, jak sam ti ja privatnik...:P
Ni da ga da¹ za 60, te¹ko da bih mogao... [glavazid]

zokkac

Potpuno sam zaboravio za to oko "oglas na vrhu starane "  [doh]
Jo¹ bolja reklama za taj moj ¹ator s obzirom da je ovde pravi cirkus, eto dokaza da i to mo¾e pod njega  [yahoo]
Dugovi... Od mog stana ni temelje nisam video... 50000€... Investitor mi je u zatvoru u Mitrovici, od aprila meseca...

Lazic


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2012, 14:08
Citat: zokkac poslato 07 Avgust, 2012, 14:00
Dok ja spremam neki ro¹tilj, nisam ni znao da se svi kolektivno sprdate na raèun mog oglasa, daj okreæite neko jagnje, gledajte kakvo je vreme, nevaljalci jedni...

[cheers]

Nije ti palo na pamet da je oglas tako uvek na vrhu strane...:D A i onaj Miljan je jedno matoro laprdalo, biv¹a ¾ena i ja kombinovano du¾ni skoro 15.000e, jak sam ti ja privatnik...:P
Ni da ga da¹ za 60, te¹ko da bih mogao... [glavazid]
15.000 eu a lova samo kaplje na Adi....ajde, ajde, a sve je to mo¾da  neprikazano i oporezovano..ccccccccccccccccccccccccccc---- A da li je taj band¾i bezbedan sa stanovi¹ta ZAKONA
O OP©TOJ BEZBEDNOSTI PROIZVODA? ("Sl. glasnik RS", br. 41/2009).
A bezbednosna upozorenja u skladu sa Zakonom o Op¹toj bezbednosti proizvoda? QQ Laziæu, èuvaj narod... ;)  ©ta je ua tebe jedan ¹ator? Sitno bato... Za dan ga zaradi¹ a ovako oæe¹ rate, ni¾u cenu... :D
U stvari, mo¾da si veæ postao i Tajkun? :D
Cave ab homine unius libri

Lazic


zokkac


Major


zokkac


perlx

Dzabe gledate na bandzi, vec je toliko razradio posao da ne mora vise ni licno da bude tamo ;D

prpa_zr

Citat: MILJAN poslato 07 Avgust, 2012, 14:37
Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2012, 14:08
Citat: zokkac poslato 07 Avgust, 2012, 14:00
Dok ja spremam neki ro¹tilj, nisam ni znao da se svi kolektivno sprdate na raèun mog oglasa, daj okreæite neko jagnje, gledajte kakvo je vreme, nevaljalci jedni...

[cheers]

Nije ti palo na pamet da je oglas tako uvek na vrhu strane...:D A i onaj Miljan je jedno matoro laprdalo, biv¹a ¾ena i ja kombinovano du¾ni skoro 15.000e, jak sam ti ja privatnik...:P
Ni da ga da¹ za 60, te¹ko da bih mogao... [glavazid]
15.000 eu a lova samo kaplje na Adi....ajde, ajde, a sve je to mo¾da  neprikazano i oporezovano..ccccccccccccccccccccccccccc---- A da li je taj band¾i bezbedan sa stanovi¹ta ZAKONA
O OP©TOJ BEZBEDNOSTI PROIZVODA? ("Sl. glasnik RS", br. 41/2009).
A bezbednosna upozorenja u skladu sa Zakonom o Op¹toj bezbednosti proizvoda? QQ Laziæu, èuvaj narod... ;)  ©ta je ua tebe jedan ¹ator? Sitno bato... Za dan ga zaradi¹ a ovako oæe¹ rate, ni¾u cenu... :D
U stvari, mo¾da si veæ postao i Tajkun? :D


kako ste neiskusni, pa Laziæu ¹ator i treba da bi mogao da radi treæu smenu na Adi.. znaèi poslovna investicija - mo¾e¹ PDV da mu odbije¹ na toj osnovi :D

MILJAN

Ko zna, mo¾da se ra¹irio svuda sa tim "lasti¹ima" pa samo pakuje parice a ne poma¾e brotherhood.... Sad æe da se jave kormanci i da prozbore:" alo brate Lazisu, pa vidimo dobro ti ide..A ne deli¹ sa braæaom a!!????" :D
Cave ab homine unius libri

zokkac

Oglas nije vi¹e aktuelan, THE END :)

Veliki pozz svima!