Glavni meni

Atestiran plin, nova saobracajna ili ne

Započeo velja, 30 Jul, 2012, 14:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Zavrsih sa atestom plina. Dobio sam onu nalepnicu i neke papire. Tu de sam atestirao rekli su mi da nema potrebe da sad vadim novu saobracajnu nego kad mi istekne.

S obzirom da idem u Grcku tim kolima, sta mislite da li da izvadim novu saobracajnu u kojoj ce pored benzina da pise tng ili da se zaputim ovako sa ovim sto imam?

Smorio sam se od saltera i svega najjace :|

Gašpar

Jesu li ti dLi ono parce papira da je atestiran?

velja

Imam karton nalepnicu i 2 uverenja.

zzz

Ja sam takodje skoro ugradio TNG, i isao u Grcku samo sa potvrdom o atestu, a ni to mi niko nigde nije trazio.

ProjectLord

Ako ne planiras da vozis preko grane, nije frka. Mozes i sa kartonom od atesta. Znam samo da se desavalo ako te zaustave i nemas upisano u saobracajnoj, traze ti da napustis vozilo, zovnu vatrogasce, napune ti auto protiv pozarnom penom, kazna 2-3000e + troskovi vatrogasaca...
Ja sam se danas iscimao i zavrsio to, posto planiram neki put preko, i ne treba mi da razmisljam hoce li biti ili nece...

velja

Citat: ProjectLord poslato 01 Avgust, 2012, 00:59
Ako ne planiras da vozis preko grane, nije frka. Mozes i sa kartonom od atesta. Znam samo da se desavalo ako te zaustave i nemas upisano u saobracajnoj, traze ti da napustis vozilo, zovnu vatrogasce, napune ti auto protiv pozarnom penom, kazna 2-3000e + troskovi vatrogasaca...
Ja sam se danas iscimao i zavrsio to, posto planiram neki put preko, i ne treba mi da razmisljam hoce li biti ili nece...
Znaci probacu da zavrsim da imam u saobracajnoj. Ali za ovo gore koljem zubima, udaram kamenom u glavu i odgrizam jaja dok mi stavljaju lisice.
Dal se stvarno to desilo? il me lozis? Mislim ovo sto sam rekao je cist ekvivalent.

dzimika

to se desava u zapadnoj evropi, kad ulazis u grcku dovoljno je samo da das pasose, auto nikada niko nije ni gledao nesto preterano
u grcku mozes da uteras skoro sta hoces a vala i da isteras, zato su u grckoj devedesetih krali lade i terali mislim za rusiju jer na granici ih niko zivi nije ni gledao niti je  dokumenta od auta
eventualno pogledaju sta imas od hrane ali i za to ih mrzi da izlaze ako je vrucina napolju

ProjectLord

Citat: velja poslato 01 Avgust, 2012, 14:07
Citat: ProjectLord poslato 01 Avgust, 2012, 00:59
Ako ne planiras da vozis preko grane, nije frka. Mozes i sa kartonom od atesta. Znam samo da se desavalo ako te zaustave i nemas upisano u saobracajnoj, traze ti da napustis vozilo, zovnu vatrogasce, napune ti auto protiv pozarnom penom, kazna 2-3000e + troskovi vatrogasaca...
Ja sam se danas iscimao i zavrsio to, posto planiram neki put preko, i ne treba mi da razmisljam hoce li biti ili nece...
Znaci probacu da zavrsim da imam u saobracajnoj. Ali za ovo gore koljem zubima, udaram kamenom u glavu i odgrizam jaja dok mi stavljaju lisice.
Dal se stvarno to desilo? il me lozis? Mislim ovo sto sam rekao je cist ekvivalent.

Pa raspitaj se u AMSS...