Glavni meni

5 Fireblades test - sve generacije na jednom mestu

Započeo mpkosa, 15 Decembar, 2010, 11:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mpkosa

I tako dok sam vreto po netu naisao sam na nesto zanimljivo, pa da podelim sa vama.
Blades of glory
Jes da su slike al bar mogu da se lepo uvecaju i procita sta treba







DebeliZmaj

cisto radi povrede kopirajta ... nebi bilo loshe napisati
odakle je preuzet materijal .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mpkosa

Uf tesko pitanje, sati sati interneta, torenti, emulovi .... cudni nacini guglovanja. ne seceam se tacno odakle sam skinuo.
Skimuo sam ceo casopis u pdf-u, pa sam iz njega isekao stranice (da ne postavljam ceo casopis od 30 i kusur mb)

Kengur

nemam vremena da sada citam sve, ali cini mi se da nema modela 954 koji se pravi posle 929....

mpkosa

Da, u pravu si, a meni je on naj omiljeniji (naravno posle prvog). Potrudicu se da nadjem i njegov test i da ga ubacim ispod.

mpkosa

Posto su gore, iz ko zana kojih razloga izostavili 954, evo nasao sam jedan solidan Honda CBR954RR road test:
http://www.sportrider.com/test/146_0206_cbr/index.html
Ima l lepih slika  :D


ninja66

Mislim da bi neki ozbiljniji magazin trebao napraviti uporedni test vise generacija nekog modela, posebno na stazi. Bombardovanje novim modelima mo¾da ne znaèi da je svaka sledeæa evolucija bolja,tj.pravi bolji krug. I sami proizvodjaèi ne retko neke od osobina koje hvala na modelu odredjenog godista na sledeæem totalno izmene i predstave kao totalni boljitak.
Mene konketno interesuje uporedni test Kawe ZX6R iz 2003, 2006, 2008 i 2010.

zodiac

Bas su Blades of Glory, ne zna se koji je bolji, od prvog, do najnovijeg  [clapp]
Prijatelj je zao drug

HoochieMan

Od  [srce] ima¹ jedan + !!!

U¾ivao sam, lep kraj jednog te¹kog dana!

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

srx

Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

mpkosa



duka_zr

ej kad stari rr od 17 god upali pre od nove litre  :D [yahoo] :P