Glavni meni

©ator The North Face Rock 22

Započeo zokkac, 28 Jul, 2012, 15:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zokkac

Prodajem odlièan NOV ¹ator The North Face Rock 22. Dvosezonski (rano proleæe-kasna jesen), dve osobe, spolja¹nji i unutra¹nji deo razdvojeni, vodonepropusan, bez kondenzacije na unutra¹njem delu, svi spojevi i ¹avovi vareni, dvostruki / dvostrani zipovi, vrata untra¹njem dela na dve strane.

Capacity 2 people
Canopy Fabric 70D 190T Nylon Ripstop
Floor Fabric 70D 190T Nylon Taffeta with 5000 mm PU Coating
Fly Fabric 70D 190T Nylon Ripstop with 1500 mm PU Coating
Floor Area 3.1 m2
Number of Poles 3 pieces
Pole Diameter 9.0 mm
Stuffed Size 57 cm x 18 cm
Vestibule Area 0.86 m2
Trail Weight 2.38 kg
Total Weight 2.59 kg

Cena: 125€ sa po¹tarinom / isporukom

064 / 844 - 2527

YouTube reviews:
Stayin Alive In Five:The North Face Rock-22 2 Person Tent Review
The North Face - Rock 22 SKU #7718215
North Face Rock-22 Tent Set -Up for Camping

zokkac

100€ do petka 03. avgusta, tada ide drugaru za 120€ na 12 rata  [veryangry]

zokkac

#2
 [cheers]

zokkac


ЯЭВОЛУТИОН

Na dvanaest rata :)
Gde si nas nasao!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Ovaj ¹ator je odlièan za taj novac... ko¹ta oko 160 dolara---Znaèi oko 131 eu je.... Cena je korektna---
Cave ab homine unius libri

zokkac

@MILJAN hvala bogu da neko zna o èemu je reè :)

zokkac

Citat: zokkac poslato 30 Jul, 2012, 10:54
100€ do petka 03. avgusta, tada ide drugaru za 120€ na 12 rata  [veryangry]

Drugar uzeo petak uveèe, dao pola, u subotu se predomislio, dobio je pare nazad sa 10€ manje, zato sam spustio cenu :) A to na 12 rata za drugara... Pa znam ga 33 godine, a du¾an sam mu za 5 ovakvih ¹atora...

prpa_zr


Major



UFF

e a onaj sto si prodao za troje ko to kupuje?
mislim jel to kupe neki komformisti (debeli muz i zena) ili neko stvarno putuje u troje i svi spavaju i jednom satoru?

Major

Ja bi kupio za troje, pa ako nekoj mladoj devojci treba smestaj da se jadna ne brine ;D

zmiya

Taj za dvoje je kad ide¹ sam,jer pola ¹atora æe ti zauzeti stvari,odelo,kaciga,torbe..

MILJAN

taèno... A i ako savata¹ negu ¾enku da bude stiskavac..lep¹e je ;)
Cave ab homine unius libri

zokkac

#15
Evo me, drugari dragi...

Nisam pitao nikoga ko kupuje za koliko osoba im treba koji ¹ator i za gde, a i skoro svi koji su se javili bili su preko Graðanskog oglasnika i Kupujem-Prodajem, nazvali, pitali jel aktuelno, kada mogu da po¹aljem - i kraj :)

E sad, ¹ator za dvoje a za jednu osobu... ako se nosi gomila prtljaga gde dobar deo treba da èuèi u ¹atoru onda je taj za dvoje zaista dovoljan za jednog, a onaj za troje opet za dvoje. Za jedan par biker-a, koji ima dovoljno torbi/kofera na motoru, i samo par sitnica treba da dr¾i u ¹atoru, nekako mo¾e da proðe taj za dvoje zaista za dvoje. Halo, sve je to temporary solucija, putovanje, ne raèuna se da æe se "¾iveti" i èmavati u ¹atoru po ceo dan...

Ekstreman primer - JA i ¹ator za tri osobe Rock 32.

Idem solo, puni boèni koferi, top-case i jo¹ torba na njemu. Kada rapakujem moj Rock 32, sve ono ¹to treba da stoji u njemu je taman dovoljno samo za mene.
Zato jer ne nosim samo moto-opremu, veæ i full opremu za planinarenje (jakne, pantalone, ¹orcevi, veliki ranac 80l, mali ranac 35l, gojzerice, vreæa sa spavanje, podloga za spavanje, ¹tapovi, gorionik, i jo¹ dooosta toga.
U motoru i koferima ostaje moto-oprema i casual (obièna) garderoba, plus gotova hrana, kozmetika, alat, papuèe, patike i sl.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

zokkac

#16
Evo jo¹ par ilustracija (EHEJJJ, na jednoj slici je North Face Rock 22, nije moj, ovi pored su takoðe North Face, Mountain 35, oko 600€):


[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]


UFF

al zulja to kamenje majku mu ebem

zokkac

klizi kao ciga kada se "osekne" pa nagazi¹ njegov brlog na trotoaru :)