Glavni meni

Savet za kupopvinu tdm 900

Započeo grofbg, 27 Jul, 2012, 14:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:11
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 22:09
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:05
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 22:02
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:00
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 21:59

   A aklo oces na 400 metara ubrzanje mogu i tu da ti pariram naravno ne sa TDM vec sa malo konkuretnijm motorom tako da tu sam,,,
kojim..?




      Neka to bude mala tajna ....naravno do treneutka doke ne stavimo kintu.
uuu nek bude,a mislis da ces da izgubis pa si kaparisao neku turbohajabusa..ali tebi ni mlazni dzet ne bi pomogao,ipak mator si matori rafleksi i sve to...

        Ko bre mator....aj se kladimo da cu vise od tebe da teram na zadnji tocak...u sta oces.
aaa moze ali da uzmes rr-a nekog...mislis da znas ti to da dizes..?

Utepa li se bato (beki) by Sale

               Cbr ovaj me podseca na tebe

CBRR1

ahahahaha utepace tebe zena kad ostanes bez ustedjevine i motora...

pit

Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 22:13
kad ce trka?
datum?
prvo na 100 pa na 400
posle krivine
pa onda bulevar, slavija i autoput u spicu

         Vidi ovog....ne zajebi to nego organizuju da vidimo ko ce dalje da skoci u Savu sa pristanista....ti kreces prvi.

CBRR1


Che

Citat: grofbg poslato 27 Jul, 2012, 20:26
Citao sam na nekom forumu ...da iman neka fora kad se yamaha izbaci iz kontakta pa se pritisne selekt i reset da moze nesto da se steluje...i sta znam ved da se radi....dal znas nesto o tome...?

Znam :)

http://jbx9.free.fr/tdm/index.php?page=MODE_DIAG

Che

Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 20:49
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 20:44
http://www.polovniautomobili.com/oglas2357798/honda_vfr_800_f2/ zasto ne uzmes ovu azdaju i resis problem..

         Pa koj ce mu djavo VFR...trosi skoro duplo vise od TDM i ima polozaj skoro kao R motor znaci mucenje na duge staze.

Trosi kad se vozi iznad 150km/h. Ako vozis do 150 trosice 5-5.5l

Ja sam imao VFR800 prvi model, i uspevao sam da smanjim potrosnju na 4.7l/100km kada se vuces putem u sestoj na 100-120.
Uspevao sam i da od Zmaj pumpe do NS sjebem 12l ali je bila nedelja ujutro i cist autoput (220-250km/h sve vreme).

Probao sam i ovaj VFR800 Vtec ali mi se ne svidja u odnosu na moj ex, jer je gabaritno manji i polozaj sedenja je vise vuce ka R-u a vozis samo 110ks.

UFF

Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 22:16
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:11
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 22:09
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:05
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 22:02
Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 22:00
Citat: pit poslato 27 Jul, 2012, 21:59

   A aklo oces na 400 metara ubrzanje mogu i tu da ti pariram naravno ne sa TDM vec sa malo konkuretnijm motorom tako da tu sam,,,
kojim..?




      Neka to bude mala tajna ....naravno do treneutka doke ne stavimo kintu.
uuu nek bude,a mislis da ces da izgubis pa si kaparisao neku turbohajabusa..ali tebi ni mlazni dzet ne bi pomogao,ipak mator si matori rafleksi i sve to...

        Ko bre mator....aj se kladimo da cu vise od tebe da teram na zadnji tocak...u sta oces.
aaa moze ali da uzmes rr-a nekog...mislis da znas ti to da dizes..?

Utepa li se bato (beki) by Sale

               Cbr ovaj me podseca na tebe


to je FAKE

jsam snimao cbrr1 kad je ucio da tockira na svom cbr-u

a posle se pitate zasto je ofarban u belo i nema ni jednu nalepnicu na sebi

Utepa li se bato

mkt

al zato ima opanke made by tigar pirot

CBRR1

Citat: mkt poslato 28 Jul, 2012, 04:04
al zato ima opanke made by tigar pirot
to su UFFove opanke on je snimao...

pit

Citat: cbrr1 poslato 28 Jul, 2012, 10:58
Citat: mkt poslato 28 Jul, 2012, 04:04
al zato ima opanke made by tigar pirot
to su UFFove opanke on je snimao...

     Ma ja vidim poznati ste mi odnekud....doduse malo ste modifikovali govor kad ste dosli u veliki grad...ovo ono jbt ,,,sine i te fore.Svaka cast uspesno ste se uklopili.

pit


     Cbr@ Nesto mi se ucuta za trku....evo ja idem u Paracin na skup pa ti ako si raspolozan za duel moz se dobacis do tamo...a i Cestobrodica je blizu....naravno dolazim sa TDM -om pa vazi opklada na 100 metara ili Cestobrodica 20 km    .....od kad pocne uspun i krivine pa 20 km.Milina za tebe posto volis krivine.

Milomir27

Citat: pit poslato 28 Jul, 2012, 11:21

     Cbr@ Nesto mi se ucuta za trku....evo ja idem u Paracin na skup pa ti ako si raspolozan za duel moz se dobacis do tamo...a i Cestobrodica je blizu....naravno dolazim sa TDM -om pa vazi opklada na 100 metara ili Cestobrodica 20 km    .....od kad pocne uspun i krivine pa 20 km.Milina za tebe posto volis krivine.
ajd cuti tu,ne pali ga vise,taman ce mu Revolution da zameni lamelu,hoces da je opet sjebe :)

mali_zmaj

jin-jang

easy

bolji je tdm motor od vfr-a
samo mnogo gadan  [zev]

CBRR1

Citat: pit poslato 28 Jul, 2012, 11:09
Citat: cbrr1 poslato 28 Jul, 2012, 10:58
Citat: mkt poslato 28 Jul, 2012, 04:04
al zato ima opanke made by tigar pirot
to su UFFove opanke on je snimao...

     Ma ja vidim poznati ste mi odnekud....doduse malo ste modifikovali govor kad ste dosli u veliki grad...ovo ono jbt ,,,sine i te fore.Svaka cast uspesno ste se uklopili.
Seljak iz NIS seljak u NIS...spremi pare i TDMa da mi das da mogu pred tvojim ocima da ga onako slatko izlupam,dovoljne su pare i tvoj tuzni izraz na licu...

Kengur

Vidi, ne bih se trkao u pare nikada, jer mislim da je to tozak maler.

Ali bih rado pristao na sledecu pricu : ''Obidjem tri puta trasu koju vozimo, a ti pokusas da me pratis do cilja... '' :)
Posle toga idemo svi na klopu i pice :)


Ne obracam se direktno samo Pitu, nego pricam generalno sa moje tacke gledista... Jer sam imao par puta situaciju da su momci glumili mudonje u drustvu a ja ispao picka jer nisam hteo u kintu..
Posle isli da sipamo corbu pa isti taj momak (Laka mu zemlja) ostao iza mene vise 100 metara sa R1... A ja na 6ci... Trkali se mozda 2, 2,5 km... Od pumpe u Prnjavoru(Ripanj)do skretanja za Zuce... Ko se vozi Avalskim zna tu deonicu. Dosta brza, vrcinski pravas gde moze litra da navuce 270, 6ca max 250, pa je opet gledao stopaljku...

Kinta izaziva sranje...

ЯЭВОЛУТИОН

A ti si nasao da se trkas ispred kuce......
vic
Ako nisam jaci ja sam ludji
Ako nisam ludji ja sam brzi
ako nisam brzi...jbg znam put
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Njemu je tek bilo ispred kuce... :) Momak bio iz Zuca...

pit

Citat: cbrr1 poslato 28 Jul, 2012, 17:40
Citat: pit poslato 28 Jul, 2012, 11:09
Citat: cbrr1 poslato 28 Jul, 2012, 10:58
Citat: mkt poslato 28 Jul, 2012, 04:04
al zato ima opanke made by tigar pirot
to su UFFove opanke on je snimao...

    Ma ja vidim poznati ste mi odnekud....doduse malo ste modifikovali govor kad ste dosli u veliki grad...ovo ono jbt ,,,sine i te fore.Svaka cast uspesno ste se uklopili.
Seljak iz NIS seljak u NIS...spremi pare i TDMa da mi das da mogu pred tvojim ocima da ga onako slatko izlupam,dovoljne su pare i tvoj tuzni izraz na licu...
R1 vs TDM 900 vs Multistrada 1100 vs V-Strom 1000; Tunja, Colombia

Cbr pre nego se upustis u avanturu zvanu trka sa TDM -om prvo pogledaj pazljivo ovaj klip mozda ces nesto skapirati i malo smanjiti dozivljaj.

Kengur

Sta da gleda, kako zatvaraju ovog lika sa R1 i kako ih posle preskace pa su morali da iseku klip? :)