Glavni meni

Savet za kupopvinu tdm 900

Započeo grofbg, 27 Jul, 2012, 14:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grofbg

Drugari pomagajte....dal' uvesti polovan motor   IT ili DE ?
Nasta obratiti paznju kod uvoza polovnog TDM-a 900, sta da se pogleda i sta moze da otkrije neki ozbiljan nedostatak...?
Kupio bi nesto do 3-4000 eura, 2002-3 god da je presao oko 30.000 km...na  MOBILE.DE i na   MOTO.IT...ima raznih ponuda..., kakvi su vasi savet i iskustva ...pomagajte... sta da radim... [glavazid]...
Hvala u napred svima...:)

Gorf


davidoff

Mislim da ti je pametnije da motor kupis ovde,i najjeftinije...ja sam trazio TDM-a zimus,ponuda je bila jako limitirana a i sad je koliko vidim...probaj i na www.avto.net to je Slovenija mozda tamo naletis na neki dobar primerak...
We won't forget you Marco....


AndreyRR

bolje iz nemacke vise cuvaju motore od italijana

UFF

A jel postoji neki tdm900 a da nije u sivoj metalik boji jbt?

che, pit, dzigi, ovaj u oglasima, svaki koji vidim na ulici...

Che

Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 16:07
A jel postoji neki tdm900 a da nije u sivoj metalik boji jbt?

che, pit, dzigi, ovaj u oglasima, svaki koji vidim na ulici...

Kad znas da sam ja, koji se ne javis kod Dejtone pre sat i po? :P

Che

Citat: cbrr1 poslato 27 Jul, 2012, 14:52
http://www.polovniautomobili.com/oglas2093271/yamaha_tdm_900/

Taj stoji brdo vremena u oglasima. Ja ga pratim zadnjih 6 meseci a mozda je bio i pre.
I pizda nece da proda samo auspuhe.

UFF

Citat: Che poslato 27 Jul, 2012, 16:16
Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 16:07
A jel postoji neki tdm900 a da nije u sivoj metalik boji jbt?

che, pit, dzigi, ovaj u oglasima, svaki koji vidim na ulici...

Kad znas da sam ja, koji se ne javis kod Dejtone pre sat i po? :P

i blicno i svirno
a to me gledas zbunjeno

Che

Citat: grofbg poslato 27 Jul, 2012, 14:45
Drugari pomagajte....dal' uvesti polovan motor   IT ili DE ?
Nasta obratiti paznju kod uvoza polovnog TDM-a 900, sta da se pogleda i sta moze da otkrije neki ozbiljan nedostatak...?
Kupio bi nesto do 3-4000 eura, 2002-3 god da je presao oko 30.000 km...na  MOBILE.DE i na   MOTO.IT...ima raznih ponuda..., kakvi su vasi savet i iskustva ...pomagajte... sta da radim... [glavazid]...
Hvala u napred svima...:)

Na 30.000 ti je veliki servis. Ko god da ti prodaje motor sa tom kilometrazom tesko da ce uraditi ovo. Stelovanje ventila + lanac bregaste.

Gledaj na potrosni materijal:  gume (michelin PR2) 250e
                                           plocice (carbone lorraine SBK5) 45e po disku
                                           lanac + lancanici ( did/rk) 150e



Che


UFF


Che

Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 16:36
I nemoj da kupis sive boje :D

prc da nadje drugu boju :D

2003
Galaxy Blue (DPBML)   
Silver Tech (S3)   
Blue Stone (DNBME)

2002
Very Dark Blue Metallic A (VDBMA)   
Silver Tech 3 (S3)   
Reddish Yellow Cocktail 1 (RYC1)

CBRR1

Citat: Che poslato 27 Jul, 2012, 16:40
Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 16:36
I nemoj da kupis sive boje :D

prc da nadje drugu boju :D
za taj motor druga boja spada pod dodatnom opremom...

davidoff

Zimus je bio jedan sivi  ;D na Banovom Brdu 2008 godina model sa ABS-om je bio sa oko 20k km na satu cena je bila 6000e tada...trebao mu je mali servis i nove gume i mislim da je bio registrovan do Aprila 2012...gazda je jako dobar lik,pican neverovatan a motor je kao nov bukvalno...prelazi tvoj budzet ali motor je bas za preporuku bio sam da ga vidim ali mi je bilo mnogo para u tom trenutku...

Evo link:

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/yamaha-tdm-900a-oglas-17432/

Ovo u oglasu je broj od nekog lika iz Plattnera koji verovatno uzima neki procenat ali mislim da bih mogao da nadjem direktan broj prodavca ako si zainteresovan.
We won't forget you Marco....


BOKYBOY

#14
Citat: UFF poslato 27 Jul, 2012, 16:07
A jel postoji neki tdm900 a da nije u sivoj metalik boji jbt?

che, pit, dzigi, ovaj u oglasima, svaki koji vidim na ulici...
...imam ja,kombinacija mat-sjaj crna i malo zelene...al bez maske i bubrega,na farbanju su...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Che


grofbg

Citat: Che poslato 27 Jul, 2012, 16:27
Citat: grofbg poslato 27 Jul, 2012, 14:45
Drugari pomagajte....dal' uvesti polovan motor   IT ili DE ?
Nasta obratiti paznju kod uvoza polovnog TDM-a 900, sta da se pogleda i sta moze da otkrije neki ozbiljan nedostatak...?
Kupio bi nesto do 3-4000 eura, 2002-3 god da je presao oko 30.000 km...na  MOBILE.DE i na   MOTO.IT...ima raznih ponuda..., kakvi su vasi savet i iskustva ...pomagajte... sta da radim... [glavazid]...
Hvala u napred svima...:)



Na 30.000 ti je veliki servis. Ko god da ti prodaje motor sa tom kilometrazom tesko da ce uraditi ovo. Stelovanje ventila + lanac bregaste.

Gledaj na potrosni materijal:  gume (michelin PR2) 250e
                                            plocice (carbone lorraine SBK5) 45e po disku
                                            lanac + lancanici ( did/rk) 150e





hmm...pa sta da radim...ne znam ni sam...prevoz iz italije mi je gratis, magacin pri uvozu gratis, papire sto se tice carine sam cu da uradim...radim u spediciji i to mi je free...startni troskovi su mi vec manji za oko 250 eura...! Znaci treba da nadjem nesto sto je preslo manje kilometara...! Ne znam dal talijani skidaju kilometrazu...?:)
Gorf

Che

Italijani? Ma kakvi sve postenjacina do postenjacine svi kao da su iz Shabca  [rofl]




PS
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/yamaha-tdm-900-oglas-53905/

grofbg

Citat: Che poslato 27 Jul, 2012, 16:27
Citat: grofbg poslato 27 Jul, 2012, 14:45
Drugari pomagajte....dal' uvesti polovan motor   IT ili DE ?
Nasta obratiti paznju kod uvoza polovnog TDM-a 900, sta da se pogleda i sta moze da otkrije neki ozbiljan nedostatak...?
Kupio bi nesto do 3-4000 eura, 2002-3 god da je presao oko 30.000 km...na  MOBILE.DE i na   MOTO.IT...ima raznih ponuda..., kakvi su vasi savet i iskustva ...pomagajte... sta da radim... [glavazid]...
Hvala u napred svima...:)

Na 30.000 ti je veliki servis. Ko god da ti prodaje motor sa tom kilometrazom tesko da ce uraditi ovo. Stelovanje ventila + lanac bregaste.

Gledaj na potrosni materijal:  gume (michelin PR2) 250e
                                           plocice (carbone lorraine SBK5) 45e po disku
                                           lanac + lancanici ( did/rk) 150e



Gorf

grofbg

Citat: davidoff poslato 27 Jul, 2012, 17:59
Zimus je bio jedan sivi  ;D na Banovom Brdu 2008 godina model sa ABS-om je bio sa oko 20k km na satu cena je bila 6000e tada...trebao mu je mali servis i nove gume i mislim da je bio registrovan do Aprila 2012...gazda je jako dobar lik,pican neverovatan a motor je kao nov bukvalno...prelazi tvoj budzet ali motor je bas za preporuku bio sam da ga vidim ali mi je bilo mnogo para u tom trenutku...

Evo link:

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/yamaha-tdm-900a-oglas-17432/

Ovo u oglasu je broj od nekog lika iz Plattnera koji verovatno uzima neki procenat ali mislim da bih mogao da nadjem direktan broj prodavca ako si zainteresovan.

hvala mnogo, videcu...nasao sam jedan u Italiji sa koferima x3, kaze zabar da je sve ok...aliiii...moracu da posaljem coveka da ga pogleda...nesto im ne verujem na rec...ne znam zasto...:))

Dal ima neka (fora) na osnovu koje bi mogao da vidim sto se tice motora dal je ok ili ne....?
Gorf