Glavni meni

Prvi motor Triumph Baby speed 600?

Započeo Strux, 26 Jul, 2012, 12:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strux


ЯЭВОЛУТИОН

Aj sad i ja da se iskenjam na gomilu....posto ste napravili gomilu sranja da se ne zavrsi brz mene.

Ako neko ne sedne na motor na vreme, mora da skrati vreme ucenja....sto moze da kosta....zivota.
Previse je mojih drugara nastradalo sa motora (i jedan je previse a bilo ih je vise) i milion puta su mi rekli "a sto "...zato sto volim. A kad covek voli ne mozes ga spreciti u tome. Moja ti je preporuka da uzmes motor koji prasta greske....da na njemu ucis...da te ne povuce....uzmi nesto za relativno male pare da te ne boli ako se skrljas...a hoces...pre ili kasnije. Ako preteknes tih par krljanja...onda kupi nesto jace. ne znam kako ovo da ti kazem....neke ljude onaj odozgo , opomene vise puta, a nekoga samo jednom....Ja sam padao bar deset puta, uglavnom bez ikakve opreme, i evo me ziv i zdrav....a drugar je jednom pao i poginuo....njega nije upozorio nijednom....a ostavio je iza sebe dete od par meseci....meni se dete rodilo mesec dana kasnije....
Ja sam se zarekao da moje dete nece ostati bez oca...nema veze sa mudima...jednostavno ne mozemo uvek da uticemo na razvoj dogadjaja.
Cak i tako imao sam u zadnjih sest godina desetak incidentnih situacija....koje su mogle tragicno da se zavrse....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Strux

Hvala sto si bio objektivan...Mozda je moja zelja da cujem od ljudi kako to nije problem itd...ali ipak nije u pitanju video igra vec stvarni zivot koji nema reprizu...
Lako bih da imam bar 3500-4000 eura,onda bi uzeo ninju 250ccm i zavrsio posao,ali jbg...
Najbolje bi bilo da uzmem Yamahu tzr 50...(stavicu nalepnicu od r6....:)...)Ko se ne razume ,nece ni provaliti...
A iskreno,mislim da ne postoji takav motor koji prasta greske ili ne....Greska je u glavi...Jebe se meni da li ce neko komentarisati da li imam muda ili nemam ako ja bez istih ostanem  zbog nepromisljenosti i precenjivanja svojih sposobnosti...A da mozes na motoru da pogines i zbog drugih,mozes...,ali isto tako moze neko i na bicikli da te klepi i ubije...Jedino sto bi za mene bilo bolje da sve te tehnike voznje i finese savladam na necem manjem...

CBRR1

#103
 [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] brate aj ti lepo do nekog vojnog placa kupi neko oklopno vozilo pa se vozi po ceo dan,u tome si najsigurniji...e i da pre toga kupi svu moto opremu i kacigu obavezno dok vozis to oklopno vozilo,jebiga opreznosti nikad kraja,jer i u tom vozili moze da se otkaci neki deo koji je vremenom popustio i da te udari po glavi ili telu,ovako si siguran,i polako ne preko trideset ili za tebe je najsigurnije da ga parkiras u dvoriste i sedi u njega i vici brmmmm brmmm i okreci  volan,ali pazi dok ullazis u vozilo da ti se mozda SLUCAJNO tada nesto ne desi,proveri dobro...

Strux

Citat: cbrr1 poslato 30 Jul, 2012, 10:29
[zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] [zzz] brate aj ti lepo do nekog vojnog placa kupi neko oklopno vozilo pa se vozi po ceo dan,u tome si najsigurniji...e i da pre toga kupi svu moto opremu i kacigu obavezno dok vozis to oklopno vozilo,jebiga opreznosti nikad kraja,jer i u tom vozili moze da se otkaci neki deo koji je vremenom popustio i da te udari po glavi ili telu,ovako si siguran,i polako ne preko trideset ili za tebe je najsigurnije da ga parkiras u dvoriste i sedi u njega i vici brmmmm brmmm i okreci  volan,ali pazi dok ullazis u vozilo da ti se mozda SLUCAJNO tada nesto ne desi,proveri dobro...
Brate mislim da me nisi razumeo,a u ovom cinicnom izlaganju si i vise nego preterao...Procitaj jos jednom text i pokusaj da shvatis sta tu pise pa tek onda daji komentare tipa kupi tenk...
Naime,hocu da kazem da nisam lozana i da me napale kako vozim sporo, a ja onda da dokazem da sam faca pa ga ocepim koliko moze da ide...
A ako ce nesto da se desi desice se,sa motorom ili bez njega,sudbinu najvise izazivamo mi sami...

Hvala ljudima na iskrenim savetima,zaista mi znace,a ove kojima je zabavno da drkaju pocetnike necu komentarisati...
Svi su od neceg poceli,pa zato msm da takvim ljudima treba dati korisnih saveta da im pocetak bude sto jednostavniji...

AndreyRR

Strux slusaj sad pazljivo tj citaj  ;D,kupi sta ti je srcu drago sedi i vozi,uzivaj u zivotu koliko god mozes
na kraju svi umremo samo je pitanje vremena,i licno bi pre uzeo triple nego ovaj four  [cheers]

CBRR1


Strux


UFF

mislim da smo dovoljno  [blahblah]  i   [govance]

aj sad da kupis taj motor pa da nam prenses iskustva

Gvozden

Ti si kanda odlucio i bez savetovanja!? Vodi bar nekog ko se razume da ne kupish neciji cemer...
E kad se setim da si trebao da imas uvoznu dozvolu za kupovinu snova u usranoj Jeklotehni.....
Motor je bio privilegija, nisi leba jeo, a sad..... [gsxr] [motor] [kawasaki_ninja]
Idi kupi motor.....ako te oce ima da se skrljash i kad zajmish od "drugara" ( mada jebali te drugari kad ti daju rr, a nikad nisi vozio ozb motor)
PAmet u glavu i samo teraj brate...  [pomazi_me]

Strux

Gvozdene,to je Draganov Triumph(na bjbikers forumu mu je nick deniro)...Video sam prepisku tamo i skontao da ga poznaje¹....

Gvozden

 Motori su mu svi ok, imao je i ranije triumfe na prodaju.
Uvek i svima kazem da vode nekog iskusnijeg. Cak i ja volim da je neko od mojih pajtosa sa mnom kad kupujem. Ako bar nishta bolje ubijemo cenu :) i zalijemo kupovinu zajedno....

deniro

ljudi 2000evra je cena,ko hoce moze da dodje da ga proba,jbg nema ga ni tamo za te pare

Major

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2012, 01:15
mislim da smo dovoljno  [blahblah]  i   [govance]

aj sad da kupis taj motor pa da nam prenses iskustva

Stvarno dosta  [blahblah] idi kupuj  [cheers]