Glavni meni

Prvi motor Triumph Baby speed 600?

Započeo Strux, 26 Jul, 2012, 12:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strux

Pozdrav svim moto-manijacima,

Ljudovii,ovako stoje stvari,kao iz naslova,neverovatno mi se dopada gorepomenuti naked-bike...
Verovatno ima svega nekoliko primeraka u Srbiji,tesko je za delove izbog toga ga jednostavno ljudi izbegavaju,ali ja sam prosto resen da ako ikada budem imao motor ,to ce biti upravo ovaj...
E sad,nemam preteranog iskustva,ali da napomenem da nisam manijak-samoubica...Cuo sam razna misljenja,ali mislim da su ona sa foruma,kao sto je ovaj presudna.
Zato Vas molim za savet i sugestiju,jer ce mi svakako dobro doci....

Unapred svima zahvalan....

[attachment deleted by admin]

Slaninar

Citat: Strux poslato 26 Jul, 2012, 12:28
Cuo sam razna misljenja,ali mislim da su ona sa foruma,kao sto je ovaj presudna.

...èuvene poslednje reèi...  :)

©ta si do sada vozio?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Kako mislis da ili ne?
Ako ti se svidja i zelis ga onda DA
Nije to los motor pa da treba da se plasis necega ili bezis od njega kao od kineza

stilgar


Boban_m

Citat: Slaninar poslato 26 Jul, 2012, 12:34
Citat: Strux poslato 26 Jul, 2012, 12:28
Cuo sam razna misljenja,ali mislim da su ona sa foruma,kao sto je ovaj presudna.

...èuvene poslednje reèi...  :)

;D

AndreyRR

mnogo ruzan motor,ali ako si vec naumio da ga kupis kupi ga,ne znam sta ce ti nasi saveti i sugestije.

Pop

A koliko si ti star?

Ako nisi napaljeni klinac uzimaj !

"Грме танки џефердари..."


TEEfqd

Citat: Strux poslato 26 Jul, 2012, 12:28
Pozdrav svim moto-manijacima,

Ljudovii,ovako stoje stvari,kao iz naslova,neverovatno mi se dopada gorepomenuti naked-bike...
Verovatno ima svega nekoliko primeraka u Srbiji,tesko je za delove izbog toga ga jednostavno ljudi izbegavaju,ali ja sam prosto resen da ako ikada budem imao motor ,to ce biti upravo ovaj...
E sad,nemam preteranog iskustva,ali da napomenem da nisam manijak-samoubica...Cuo sam razna misljenja,ali mislim da su ona sa foruma,kao sto je ovaj presudna.
Zato Vas molim za savet i sugestiju,jer ce mi svakako dobro doci....

Unapred svima zahvalan....

kupi suzuki gsr 600, mnogo manje muka ces imati  u vezi delova i svega, a gsr se ne kvari i ide ko nevreme. ili neki drugi japanski naked.

CBRR1

sta god ti mi rekli ti ces sam odluciti koji kupujes tj koji se tebi dopadne,a sta se kod ovog motora tebi svidja ocigledno nije lep izgled..

UFF

jbg ukusi su razliciti
nekome je i ovo lepo
meni ruzno i nedovrseno ali tripuph kao tripumph nije los samo da se uzme dobar i odrzavan primerak - sto vazi i za sve ostale motore

CBRR1

Citat: UFF poslato 26 Jul, 2012, 14:44
jbg ukusi su razliciti
nekome je i ovo lepo
meni ruzno i nedovrseno ali tripuph kao tripumph nije los samo da se uzme dobar i odrzavan primerak - sto vazi i za sve ostale motore
trjumf je po meni full motor ali ovaj nije lepotan definitivno,ali ako je pocetnik decko onda mu ovo nije motor za ucenje i placanje gresaka i danak neiskustva..onda bolje drugi motor dostupniji u vezi bilo cega sto se tice samog motora...

Slaninar

Citat: cbrr1 poslato 26 Jul, 2012, 14:49
trjumf je po meni full motor ali ovaj nije lepotan definitivno,ali ako je pocetnik decko onda mu ovo nije motor za ucenje i placanje gresaka i danak neiskustva..onda bolje drugi motor dostupniji u vezi bilo cega sto se tice samog motora...

Upravo tako. 250 kubika, naked i Bog da ga vidi (al' ne kao Proeskog s Tuaregom)! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Strux

Interesuje me jednostavno misljenje i drugih,pa cu na kraju videti sta i kako dalje...
Ukusi su razliciti,pa tako se meni ovaj motor izuzetno dopada...A smatram da nije prejaka azdaja za pocetnika kao ja(poput r6,cbr600,gsx-r....)Misljenje mi treba u smislu,jel nije prejak za mene?Neko je pitao za godine,imam 27 godina....iz okoline Mionice sam,volim sve sto vole mladi,navijam za Crvenu zvezdu :)
A mislim da kako zbog finansija tako i svega ostalog ,nisam u situaciji da sad kupim 250ccm,dogodine nesto oko 400cca500,a za 3-4 godine 600ccm i vise...Tim pre sto kad bi ga kupio,verovatno ga ne bih menjao neko duze vreme...Kakva su Vasa iskustva,da li je neko od Vas tako nesto radio?

Peki

Ako je dobra kombinacija kupuj i ne razmi¹ljaj. Ako si nei¾ivljen tip i 125 ccm ti lako mo¾e doæi glave   [hello]

Strux

Evo jos nekih slicica....

[attachment deleted by admin]

Strux

Mada priznajem,motor je za specifican ukus i ne dopada se bas svima izgledom,ali meni da...

UFF

Promenis mu ovaj bojler od auspuha i farove od tristaca i onda cak moze da bude lepuskast :)


srbac

Ako to sve skine UFFe ondak nece vise biti Street Triper

Ako ti se svidja moped sto bi neki kazali UZI GA    

Strux

Jedino me muci cinjenica ,koja je ocigledna,ako ga uzmem a nesto ne bude valjalo prodaja ce ici bas bas tesko....