Glavni meni

BMW 1100LT

Započeo MIKA ARHANGEL, 15 Decembar, 2010, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIKA ARHANGEL



Uploaded with ImageShack.us
Motor sa kojim se vozam vec duze vreme.Mogu reci da mi se svideo po svim pitanjima,znaci udobnost vrlo dobra nije kao goldwing ali je za pohvalu,kocnice extra+ima abs sto ja gotivim pogotovu po vlaznom putu,zastita od vetra i kise fenomenalna samo kad pada kisa treba voziti brze od 80-90 km/h u suprotnom ako se vozi polako onda se i pokisne,grejaci ruku sa dva nivoa grejanja,plexi koji moze da se reglira visinski elektricno,radio i K7 dobro radi sa mogucnoscu biranja stanica i jacine sa jednim prstom leve ruke na guvernali,koferi dosta veliki i dobro mogu da se tovare a sto mi se jos svidja kod kofera to je da se skidaju jednim klikom i onda imate masinu koju mozete peglati kao japanca.U vezi odrzavanja ne mogu da se pokudim kao sto pricaju neki,nema tu sta da se radi na motoru osim ulja,filtera,svecica i kocenja kao i sve druge masine.Posedujem dva komada identicna i oba imaju preko 100 hiljada km i za sada nemam nikakvih problema.Jedino kada se kupuje nov tu je mali problem.
Mana: semerinzi na prednjim vilama menjam svake druge godine,odmah po udaru na neku rupu jedan mora da pusta ulje.Kao i baterija kad oslabi nece da pokrene ABS.


Uploaded with ImageShack.us