Glavni meni

jel mogu saveti i sugestije za hondu cbr 929/954

Započeo ®or¾ GTI, 23 Jul, 2012, 00:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Citat: Simon69 poslato 27 Jul, 2012, 00:31
Ne znam zasto sam dobio minus,sta sam pogresno rekao?

Prvi ne znam od koga, zato sto si sjebao quote.
Drugi od mene, zato sto si kukao za prvi.
Jel sad ok? :D

ЯЭВОЛУТИОН

750 je prava mera....a posto se u toj klasi pravi samo gsxr i zekonja....onda mu treba hiljadarka.....Ja bi isto glasao za 954 kao model ali ne za ovaj koji je sad trenutno u oglasu....
p.s.
Zamislite SV 750.......ili triumph 749...ili yzf r7 ........
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


®or¾ GTI

e kakva je kawa zx6r 2003 -2004 konkretno kao model. performanse povoznost i dal se kvari nesto spec itd.

Kengur

Dobar, ide kao blesav. Koliko znam nema nekih decijih bolesti...


Ovaj je na oglasu neko vreme, treba proveriti samo regularnost motora za svaki slucaj...

Havarisan

jako zulja jaja za razliku od modela kasnije.

®or¾ GTI

kaze da mu je hica i dao bi ga za 2800 reg i sredjen tako kaze. ne znam dal da se iscimam za smed palanku da vidim.

Simon69

 ;D ;D ;D SMRADE,STO MI MINUS DADE-stoji u jednom potpisu  ;)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Pex-YZF-R6-Tuning

Citat: zorzgti poslato 27 Jul, 2012, 23:07
e kakva je kawa zx6r 2003 -2004 konkretno kao model. performanse povoznost i dal se kvari nesto spec itd.

ovu kavu prodaje Nemanja iz S.palaneke, koliko se secam pao je nesto na pocetku seozne o prolizao sa nje,bila je crne boje inece dali je to ova ili druga(nisam 100%) siguran,ali po auspuhu i gumama bi rekao da je to ta... sa koje je pao...tako da moj ti je savet dobro proveri brojeve i sve ostalo na njoj, on ima jos jednu zx6 2000god... tako da ako ides da gledas je proveri je dobro sve...