Glavni meni

Pitanje - Molba

Započeo K_A_W_A, 14 Decembar, 2010, 16:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Hteo bih da pitam drugare forumase, dali neko ima one serijale LWR i LWD ili bilo koje putopisne emisije o motorima? Hteo bih da napravim sebi kolekciju za ove zimske dane da imam sta da gledam. Gledao sam i na HTV-u neku extra putopisnu emisiju sa nekim italijanima, koji su krenuli nekim narandzastim kamijonima na put oko sveta. Extra emisija. Znaci ako neko ima bilo sta od ovoga da mi nareze i posalje. Cena mi nije bitna, jedino sto mi je bitno je da je to sve titlovano. Bilo sta da neko ima od putopisnih emisija, ja bih sve kupio. Hvala u napred...  [cheers]

UFF

Imam:

Long Way Down
Long Way Round
Race to Dakar (rmvb format)
Dust to Glory

nista titlovano

ako se ne javi neko sa titlovima mogu ja da ti narezem i posaljem ali samo pod uslovom da nista ne platis!

Admiin

Mozda mogu da se skinu sa neta titlovi.

K_A_W_A

@uff
Druze, puno hvala, ali ja nisam postavio temu da bi nekom oduzimao slobodno vreme, da bi mi neko nesto poklanjao ili bilo sta. Samo ako moze da platim, onda to i prihvatam. Jer ja postujem svaciji trud. Tako da ti jos jednom veliko hvala.

dzimika

kawo nemoj bre da si taki covek, imam ja oba serijala, prolazim kroz ns sledece nedelje pa ti mogu doneti, a ako hoces i ove od uff-a druga dva ponecu ti i to samo reci

Dr. Pop

Prijatelju, ja danas dobio Put oko sveta , ovi na¹i ¹to obi¹li svet motorima preko rusije na 6 CDova , mogu da ti nare¾em ali tek za par dana , da naplatim ne ¾elim pa ti kako oæe¹.....
MK Arhangel

UFF

Citat: K_A_W_A poslato 14 Decembar, 2010, 16:32
@uff
Druze, puno hvala, ali ja nisam postavio temu da bi nekom oduzimao slobodno vreme, da bi mi neko nesto poklanjao ili bilo sta. Samo ako moze da platim, onda to i prihvatam. Jer ja postujem svaciji trud. Tako da ti jos jednom veliko hvala.

Ali sta da platis?
Par praznih dvd-ova?

platices  [cheers] kad se budemo upoznali  ;)

K_A_W_A

@Dr Pop. Ima taj serijal od ovih nasih.
@ Johny, Jel tvoje titlovano?

Ljudi, nema ljutnje, ali ja sam rekao da ne zelim nikakve poklone :D Vec mi puno znaci, sto neko hoce to da mi nareze i posalje, a ne jos i da mi pokloni.  Znam odprilike da se cene krecu oko 100-200 din, po disku.

UFF

Mozes svima da nam poklonis za uzvrat po jednu novosadjanku
makar i preko fb dok ne dodjemo za ns da pokupimo ;D

zodiac

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2010, 16:27
Imam:

Long Way Down
Long Way Round
Race to Dakar (rmvb format)
Dust to Glory


A ja nemam, mogao si jos da cutis.
Prijatelj je zao drug

K_A_W_A

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2010, 16:50
Mozes svima da nam poklonis za uzvrat po jednu novosadjanku
makar i preko fb dok ne dodjemo za ns da pokupimo ;D
Nemam ja taj FB, hebo vas FB :D Ali ima puno Novosadjanki :) Evo u Subotu moto klub NS RIDERS pravi moto zurku i rodjendan kod Gregora (zadnjak masina) u lokalu na sajmu. Svi su dobrodosli :)

Abdullah100k

Ja imam gomilu filmica ali svi su moto X i enduro... stvarno je glupo da platis bilo sta, pa koji ce nam k onda forum i poznanstva? Ako hoces da platis, onda poruci DVD sa neta, ima ih koliko ti dusa iste ali onda nema pica u kafani ;)
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

K_A_W_A

Evo ovako, nek to bude nekih simbolicnih 100din. po disku. To je kao da sam nekog pocastio pice. :) Ali da mi neko poklanja svoje vreme ili diskove, to ipak ne bih. Tako da ko sta ima titlovano od putopisnih emisija, sve moze. Hvala vam u napred.

Dr. Pop

Citat: K_A_W_A poslato 14 Decembar, 2010, 16:45
@Dr Pop. Ima taj serijal od ovih nasih.
@ Johny, Jel tvoje titlovano?

Ljudi, nema ljutnje, ali ja sam rekao da ne zelim nikakve poklone :D Vec mi puno znaci, sto neko hoce to da mi nareze i posalje, a ne jos i da mi pokloni.  Znam odprilike da se cene krecu oko 100-200 din, po disku.

jebiga, imao sam dobru volju ali po¹to ima¹ ¹ta da ti ka¾em.

¹to se tièe plaæanja zar ipak nije bolje da plati¹ nekome piæe kad se sretnete nego da daje¹ kintu, ba bem mu sitno ¾ito jel ti prijateljima naplaæuje¹ ovakve sitnice, pa nije 100 dukata da treba platiti.
MK Arhangel

K_A_W_A

Ma ko zna kad cemo se mi sresti, ovako mi je najpostenije. Aj ako neko ima nesto titlovano i malo vremena, nek se javi :)

UFF

Citat: zodiac poslato 14 Decembar, 2010, 16:56
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2010, 16:27
Imam:

Long Way Down
Long Way Round
Race to Dakar (rmvb format)
Dust to Glory


A ja nemam, mogao si jos da cutis.

Pa moras da trazis ili bar da pitas da bi dobio
Eto kava je dao primer ;)

jevta

Ajd vi to poklonite ovde (Takvud novi sad) pa cemo lepo svi imati
http://www.moto-vesti.com/forum/index.php?action=profile;u=211

dzimika

ja nemam titlovano ali imas titlove na titlovi.net ili onaj podnaslovi
reci tacno sta hoces i od koga pa cemo mi ovde prikupiti pa cu ti doneti u NS, svakako idem za SU sledeci vikend u tazbinu
ili ti poslati putem AKS-a

K_A_W_A

Pa ja sam samo pitao dali neko ima te putopisne emisije,Titlovane. Ja se ne razumem u skidanje i montiranje tih titlova. Nacin dostave mi  nije bitan. Moze i licno, moze i aks-om. To bih da gledam preko DVD-a.

UFF

Citat: K_A_W_A poslato 14 Decembar, 2010, 18:33
To bih da gledam preko DVD-a.

To sam i predpostavio pa ti zato i napisah koji je format u pitanju za Race to Dakar
Jer verovatno neces moci da otvoris na dvd playeru