Glavni meni

Molim admine da ga ukinu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa bilo je jos nekih koji su slali pp. ali nije bitno....tako da zlatna bucka Beograd 2012 zavrsila uspesno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

baha

eeeee mora da priznam da mi je malo falilo... [dancing]...ma sta bre, kakve crne PP...prvo sam pomislio da mi je neko provalio lozinku...posle ma ovaj revolutionar [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

goranvojska

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
znaci ulov je bio bas dobar.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa par njih se otkacilo na izvlacenju ali, sve gde je glava izvirila iz vode se racuna...mi smo sportski ribolovci ....uhvati i pusti....mi ce da ga jebemo a ne da ga jedemo.....i druge parole tog tipa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: revolution poslato 23 Jul, 2012, 20:14
Pa par njih se otkacilo na izvlacenju ali, sve gde je glava izvirila iz vode se racuna...mi smo sportski ribolovci ....uhvati i pusti....mi ce da ga jebemo a ne da ga jedemo.....i druge parole tog tipa
samo zensko.musko jok.

mkt

za prave jebace pol nije bitan

ЯЭВОЛУТИОН

jebemo u mozak a ne u dupe....tako da pederastije nema....sve je Brainfucking, a tu polova nema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

ma idi.protivprirodna stvar.

goranvojska

Citat: revolution poslato 23 Jul, 2012, 20:34
jebemo u mozak a ne u dupe....tako da pederastije nema....sve je Brainfucking, a tu polova nema.
to vec moze.

Lazic

Citat: revolution poslato 23 Jul, 2012, 20:14
Pa par njih se otkacilo na izvlacenju ali, sve gde je glava izvirila iz vode se racuna...mi smo sportski ribolovci ....uhvati i pusti....mi ce da ga jebemo a ne da ga jedemo.....i druge parole tog tipa


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] koji si ti ludak, volim te najvi¹e na svetu, odma' posle Une, milice i du¹ice...  :-* :-* :-*