Glavni meni

Molim admine da ga ukinu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Nesto mi pricali...ali od kad sam sebe uhvatio da lazem...ne verujem nikom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 22 Jul, 2012, 17:33
Nesto mi pricali...ali od kad sam sebe uhvatio da lazem...ne verujem nikom.

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

I samo da znas, iz pouzdanih izvora sam saznao da je Karadjordje Milosu dugovao neke novce za prasice i da je zato sekira radila....kod srba se ubijaju samo zbog para.....i kad mu karas zenu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 22 Jul, 2012, 17:42
I samo da znas, iz pouzdanih izvora sam saznao da je Karadjordje Milosu dugovao neke novce za prasice i da je zato sekira radila....kod srba se ubijaju samo zbog para.....i kad mu karas zenu.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Mnogo bre gledas filmove
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jerej

auuu ovog treba dobro nalupati pa mu onda zvati  [pop] [pop]


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

koji ste indijanci
dolazite na moje lovite i pravite buku i talase i terate mi somove
to ne sme da se radi cesce od 1 u 6 meseci a pozeljno 1 u god dana ako hocete kvalitetan ulov
ovako istrebite sve ili ih naucite kako izgleda mamac da pa ne grizu vise i nema sta da se peca  [doh]

Kengur

Sad ce neko da se javi u temi...  [rofl]

srbac

Dzaba sve , kompresija za dolivanje NO 1 mamac

BOKYBOY

...evo ja se javljam da priznam da sam progutao Revolucijinu udicu...ispao sam budalcina najveca,cak sam poslao pp svim ADM zahtevajuci totalni off profila sa foruma,ahahahahahah....koja magarcina....oprostite sto sam posumnjao u Vas a Revoluciji svaka cast...nisi normalan jbs mi mater...!!!Pozdrav svim manijacima i srecno...p.s.Cekam prozivke i evo stavljam svoju novu sliku na profil...   Hvala Kengure!


Uploaded with ImageShack.us

Kengur


UFF


Gašpar


srbac

Brate bas si se ugojio da nije naocara ne bih te prepoznao!!  [yahoo]

CBRR1

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ideeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooooooooooooo [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya

Doèeko i onaj slepac od ovaca Uff da mu se neko obrati sa gospodine..

Kengur

Citat: zmiya poslato 22 Jul, 2012, 23:18
Doèeko i onaj slepac od ovaca Uff da mu se neko obrati sa gospodine..

[rofl]