Glavni meni

Ae kodmene na kosmaj u subotu 28. jula

Započeo zVuk, 21 Jul, 2012, 12:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

e pa sta ima veze.bitno je druzenje.

zVuk

Citat: Poison girl poslato 23 Jul, 2012, 14:14
[watching]
nije poenta u skupu nego u jezerima ;)

pa nece jezero da pobegne.....8)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

pa ne sad. Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Phoenix

ako ne odem na jezero eto i mene  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

lord_oblivion

Iskopaæemo vam jezero u avliji kod zlog vuka pa se brèkajte celu noæ  :D Neko æe ponese malo nitroglicerina.
Ja dolazim sa jednim amortizerom na Hondi i rat-style prednjim migavcima  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 23 Jul, 2012, 22:57
pa ne sad. Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dobio si menstruaciju...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ruza-Bandit


Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 25 Jul, 2012, 10:22
Citat: Plazma Keks poslato 23 Jul, 2012, 22:57
pa ne sad. Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dobio si menstruaciju...??
za vikend nisam kuci...

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 24 Jul, 2012, 00:17
Iskopaæemo vam jezero u avliji kod zlog vuka pa se brèkajte celu noæ  :D Neko æe ponese malo nitroglicerina.
Ja dolazim sa jednim amortizerom na Hondi i rat-style prednjim migavcima  [cheers]

©ta ti je sa ostalim amortizerima manijaèe...??? :D

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 25 Jul, 2012, 12:48
Citat: zVuk poslato 25 Jul, 2012, 10:22
Citat: Plazma Keks poslato 23 Jul, 2012, 22:57
pa ne sad. Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dobio si menstruaciju...??
za vikend nisam kuci...

jak ti izgovor.....pih...

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 25 Jul, 2012, 11:47
ja moram na roðendan :(((

pa sta......ionako cemo ujutro d'idemo na kosmaj oko 10-11..........tamo vec da popijemo, pojedemo......i ti onda predvece pali na rodjendan......ako moras...



Ko se ljuti, uleti mu kruti

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2012, 12:50
Citat: lord_oblivion poslato 24 Jul, 2012, 00:17
Iskopaæemo vam jezero u avliji kod zlog vuka pa se brèkajte celu noæ  :D Neko æe ponese malo nitroglicerina.
Ja dolazim sa jednim amortizerom na Hondi i rat-style prednjim migavcima  [cheers]

©ta ti je sa ostalim amortizerima manijaèe...??? :D
Kojim ostalim ?  ;D
U petak æe nabud¾im ploèicu ispod opruge, da malo otvrdne istu u nadi da æe to kompenzovati nedostatak fluida unutra. Kao privremeno re¹enje, nadam se da æe raditi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska


zVuk

jako prosto, iz pravca mladenovca, popnes se skroz gore na kosmaj dok ne ugledas livadu s' desne i fudbalski teren bez tribina, ogradjen zicom s' leve strane.......tu kad stignes, pozoves me na telefon i ja (ili vec neko) dolazim po tebe....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Joker

A ostali? Jel se nalazimo negde ili se snalazimo?

zVuk, jel ima u blizini neka prodavnica?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

pa krecemo sa iljadu ruza klasika
i cim nam zvuk kaze u koje vreme da se pojavimo tamo znacemo i kad se okupljamo

zVuk

 u 10 - 10:30 kod 'iljadu ruza.......

sto se prodavnice tice, bilo bi dobro da skupimo pare cim se okupimo kod ruza, da bi klopu i pice kupili usput u sopotu jer mesare nema u blizini......

sto se pica tice, ako zatreba dopuna, ima prodavnica koja nije daleko kad se ide motorom....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR

Brate vuce ti si sumska zivotinja i navikla si na sranja,mi fine zivotinje iz grada
volimo kad je sve to unapred pripremljeno,nemoj nas jebati i nemoj nam duvati
nego ti lepo otidji tamo sa svim potrepstinama,a kad gradske svinje stignu dace ti
pare.

Milomir27

a ti ces da mu branis da nam duva ......

zVuk

Citat: AndreyRR poslato 26 Jul, 2012, 10:22
Brate vuce ti si sumska zivotinja i navikla si na sranja,mi fine zivotinje iz grada
volimo kad je sve to unapred pripremljeno,nemoj nas jebati i nemoj nam duvati
nego ti lepo otidji tamo sa svim potrepstinama,a kad gradske svinje stignu dace ti
pare.

vidi, i meni bi tako bilo lakse, ali..........ne znam koliko ce nas biti.........nemam sredstava da sve ispokupujem.......a ionako kad idemo negde se razvucemo po putu, pa se sacekujemo....tako da.....taman dok se cekamo u sopotu ispozavrsavamo klopu i pice i to je otprilike to.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti