Glavni meni

moto servis Tale

Započeo soony, 20 Jul, 2012, 19:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

soony

jel ima neko i kakva iskustva sa ovim serviserom ? Bio sam u ponedeljak kod njega i ucinio mi se covek krajnje korektan pa reko da proverim sa vama dal je ok majstor

soony

ljudi ¹ta je a ovim majstorom, niko neæe nista da mi kaze o njemu a raspitujem se na sve strane ?

CBRR1

Citat: soony poslato 21 Jul, 2012, 19:52
ljudi ¹ta je a ovim majstorom, niko neæe nista da mi kaze o njemu a raspitujem se na sve strane ?
jos da sam cuo ko je on,sto nisi otisao kod revolucije ko sav nenormalan svet.. [hello]

Kengur

Kod Revolucije normalan svet...?  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2012, 21:41
Kod Revolucije normalan svet...?  [rofl] [rofl] [rofl]
joj ja se izvinjavam,prepravio sam.. :P :P :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cbrr1 poslato 21 Jul, 2012, 21:46
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2012, 21:41
Kod Revolucije normalan svet...?  [rofl] [rofl] [rofl]
joj ja se izvinjavam,prepravio sam.. :P :P :P
Majku vam napraviste me na ludaka...a ja fin...majka probisvetni radnik a tata indzinjer...doduse oboje u pemziji....i to me drkaju ovaj sto gubi srafove i drugi sto ubija lamele....uzas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 21 Jul, 2012, 21:58
Citat: cbrr1 poslato 21 Jul, 2012, 21:46
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2012, 21:41
Kod Revolucije normalan svet...?  [rofl] [rofl] [rofl]
joj ja se izvinjavam,prepravio sam.. :P :P :P
Majku vam napraviste me na ludaka...a ja fin...majka probisvetni radnik a tata indzinjer...doduse oboje u pemziji....i to me drkaju ovaj sto gubi srafove i drugi sto ubija lamele....uzas.
dobro evo pred drugima cemo pricati kako si normalan,to vam je jedan normalan maistor za motore ili ti doktor nauka ....i on je jedno normalno stvorenje...evo jel dobro..kengure potvrdi...

perlx

Citat: revolution poslato 21 Jul, 2012, 21:58
Citat: cbrr1 poslato 21 Jul, 2012, 21:46
Citat: Kengur poslato 21 Jul, 2012, 21:41
Kod Revolucije normalan svet...?  [rofl] [rofl] [rofl]
joj ja se izvinjavam,prepravio sam.. :P :P :P
Majku vam napraviste me na ludaka...a ja fin...majka probisvetni radnik a tata indzinjer...doduse oboje u pemziji....i to me drkaju ovaj sto gubi srafove i drugi sto ubija lamele....uzas.
Tu i tamo se pojavi neki Rotax ;D

Kengur