Glavni meni

Poginuo kolega (Magistralni put ©abac - Valjevo, Blizonje)

Započeo castor, 19 Jul, 2012, 13:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Nikad nisam mislio da æu ja postaviti ovakvu neku temu, ali sudbina me ispravlja.

Juèe popodne je poginuo moj vrlo dobar drugar, kolega, saradnik i neko u koga sam gledao kada sam sjeo na motor. Pozitivan èovjek od koga sam dosta nauèio i sa kime je svaki susret, bilo da je poslovni ili privatni u pitanju, bio vrlo srdaèan i veseo.

http://www.marsh.rs/vesti/47-dru¹tvo/63588

Citat
Poginuo motociklista na putu Valjevo-©abac

Na magistralnom putu Valjevo-©abac u Blizonjama op¹tina Valjevo juèe u popodnevnim èasovima dogodila se saobraæajna nezgoda meðusobnog sudara automobila marke "Golf" kojim je upravljao Sa¹a R (1984) iz Jarka, op¹tina Sremska Mitrovica i motocikla marke "Honda" kojim je upravljao Ljubi¹a Ivkoviæ (1955) iz Beograda. Prema do sada prikupljenim èinjenicama, utvrðenim uviðajem na licu mesta, vozaè Sa¹a R. je svojim vozilom pre¹ao u sredi¹nju saobraæajnu traku namenjenu za saobraæaj iz suprotnog smera u trenutku kada se tom trakom kretao motocikl, usled èega je do¹lo do direktnog sudara.

U ovoj saobraæajnoj nezgodi vozaè motocikla poginuo je na licu mesta, a lake telesne povrede su zadobili vozaè Sa¹a R. i putnici u automobilu Biljana J. (1991) i maloletna T. J. (2008), obe iz Jarka, kao i maloletna S. S. (1996) iz Maèvanskog Prièinoviæa, op¹tina ©abac

Sa¹a R. je li¹en slobode i odreðena mu je mera zadr¾avanja zbog postojanja osnovane sumnje da je izvr¹io krivièno delo te¹ko delo protiv bezbednosti javnog saobraæaja.

Èika Ljubo, neka su ti ¹iroki putevi nebeski!

Neka ti je vjeèna slava i hvala!

Djole
It's the ride that matters, not the bike…

AndreyRR


MILJAN

Vise puta mi se desavalo bas da mi automobili predju u moju traku kada postoji moje pravo kretanja sredisnjom trakom...ne vide motor...
Zalosno za coveka....
Cave ab homine unius libri

CBRR1


NesaFZR


prpa_zr


vrag ne spava a budala za volanom sve vi¹e i vi¹e..

stra¹no..

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Stariji od mog æalca godinu dana...
Nisam poznavao èoveka ali slava mu i sauèe¹æe njegovima.

I mo¾da tome ovde nije mesto, al ne mogu da se otrgnem utisku - deèko i 2 devojke, jedna 21god a druga 16god -  da je neko mangupisanje bilo u pitanju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Vozaci sada krecu i da preticu cak i kada te vide da ides njima u susret... Verovatno misle da mogu sa stojadinom da preteknu kamion za 3 sekunde...

mareskin

Citat: Jefta poslato 21 Jul, 2012, 15:01
Vozaci sada krecu i da preticu cak i kada te vide da ides njima u susret... Verovatno misle da mogu sa stojadinom da preteknu kamion za 3 sekunde...

Ovo me najvi¹e nervira
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu