Glavni meni

Avala, Kosmaj, Ora¹ac, Aranðelovac, Lazarevac, Ibarska...

Započeo mrle, 14 Decembar, 2010, 13:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Be¹e ovo pre nekoliko leta. Dogovorili se DrBane i ja da posetimo na¹e drage, Mi¹u i Ljilju. Naðosmo se na autokomandi i pravac Avala i ralja. Tu se poigrasmo sa kucama.

mrle

Ubrzo re¹ismo da se provozamo do mesta Babe, gde nas je iskusni matori vuk odveo na skriveno mesto. Sedam potoka se spajaju ujedan vodopad i prave jezerce i reèicu. Mesto je predivno.

mrle


mrle


ljilja-pei

Samo nastavi, jako mi prija da se po ovom snegu prisetim tog prelepog dana! :)

Hvala puno za Èelzikine slike, s obzirom da veæ godinu dana nije vi¹e sa nama :(
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

mrle


mrle

kao i uvek ,mora ne¹to da se i pojede. Poslu¹asmo opet starog vuka, odluka je bila Ora¹ac, Karaðorðev vajat. A tamo sve domaæe i jagnjetina ispod saèa.

mrle


mrle


mrle

Po¹to smo odlièno jeli, odluèismo da odemo preko Aranðelovca i Lazarevca na Ibarsku. Takoðe smo odluèili da svratimo u Vraniæ na ranè Mihailoviæ,kod mojih teèe i tetke koji su u to vreme bili usamljeni, jer je brat sa snajkom bio u Americi, tako da sam im ja bio jedina zabava. Po¹to tamo nismo mogli da zinemo, a kamoli da jedemo (obaveza ako se tamo svrati), uz prièu popismo po koju domaæu rakicu i obiðosmo ranè.

mrle


mrle


mrle


Charuga


Panta Zemunac

Mora da ima¹ jo¹ koji putopis u ¹teku...i onako ih ovaj forum tra¾i, tj. foruma¹i... [thumb_up]