Glavni meni

Prodajem CTEK punjaèe MSX 3.6, MXS 5.0, MXS 7.0

Započeo zokkac, 14 Jul, 2012, 13:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

jel to tebi bas frka za lovu kad u celoj temi skoro svi postovi tvoju sa pohvalama punjaca

zokkac

Ha ha ha, nije mi nikakva frka, te spravice prodajem za prijatelja, mene je odabrao kao tehnical support :)
A bilo bi lepo to da se proda do èetvrtka, po¹to putujem u Sloveniju, pa æu biti offline par dana do nedelju dana...

A nisu to sopstvene pohvale, nego èisto moje umeæe da ne¹to na fin naèin dobro prezentujem ljudima, kupili oni to ili ne,
ja to uvek tako, svugde.

Pogledaj moj YouTube, ima i boljih snimaka :)

www.youtube.com/pernjakovic

Prijatno veèe svim posetiocima ovog posta, odoh na Guns'N'Roses :)

UFF

Pa prezentuj nam onda neki youtube video koji mozemo da pogledamo a ne da dobijemo poruku

This video is private.
Sorry about that.


zokkac

Citat: UFF poslato 16 Jul, 2012, 01:06
Pa prezentuj nam onda neki youtube video koji mozemo da pogledamo a ne da dobijemo poruku

This video is private.
Sorry about that.

izvini, evo ga:

CTEK punjači za motor i automobil - TEST

zokkac

#25
Citat: MotoManijak poslato 16 Jul, 2012, 01:43
64eur + 4eur postarina  NOV MSX 5
http://www.ebay.de/itm/Ctek-MXS-5-0-Batterieladegerat-Erhaltung-12V-5A-Opel-BMW-VW-Audi-Ford-/220926832602?pt=Elektroger%C3%A4te&hash=item337043efda#ht_2111wt_1396


ili 69eur i besplatna postarina NOV MSX 5

http://www.ebay.de/itm/CTEK-MXS-5-0-MXS5-0-Batterieladegerat-Batterie-Ladegerat-12V-5A-/380393778892?pt=Elektroger%C3%A4te&hash=item58913c6ecc

Izvini dru¾e, ja ne znam kako ti konta¹ stvari, ali ja kada uðem u neku prodavnicu ne komentari¹em da li je negde skuplje i jeftinije,
ako mi se cena robe koja me zanima ne dopada - napustim mesto prodaje, komentare zadr¾avam za sebe,
zamisli uðe¹ u salon automobila, vidi¹ veæe cene, i polepi¹ plakate na ulazna vrata iste i ostavi¹ prospekte gde je jeftinije,
sada ti kao otvara¹ oèi ovde ljudima i ukazuje¹ ima da ja poku¹avam da izmuzem za polovnjake dobru kintu,
nisam je otvorio ovaj post/oglas da bi ti navodio linkove gde je roba koju nudim jeftinija/skuplja, to je potpuni bezobrazluk i nekultura, halo, mislim izvini, razmisli malo, potpkopava¹ me i sabotira¹!
Mislim da sam se maksimalno potrudio da prezentujem ono ¹to prodajem; gomila slika iz svih uglova, karakteristike, dva videa i cene,
pa ako ni¹ta ne prodam, barem æe neko koga ne¹to zanima imati ¹ta da vidi i proèita,
definitivno da se ne cima svako ovako detaljno oko onoga ¹to ogla¹ava...

Uostalom, LEPO sam u oglasu naveo sledeæe:

Sve (moje) slike punjaèa u full rezoluciji
http://imageshack.us/g/823/20120714082958.jpg/


gde je jedna slika upravo o cenama kod nas, u hrvatskoj, Louis-u, Polo-u i eBay-u...
http://imageshack.us/photo/my-images/42/ceneexcel.jpg/

...¹to znaèi da sam ja kulturno i potpuno prilo¾io sve informacije, a ti nisi to ni video, a onaj ko hoæe da kupi ovo ¹to nudim mo¾e birati izmeðu mene i famoznog eBay-a!

"64eur + 4eur postarina  NOV MSX 5"
LEPO PI©E DA SE PUNJAÈ ISPORUÈUJE SAMO ZA NEMAÈKU (po¹tarina 4€) ili sam ja slep.


"ili 69eur i besplatna postarina NOV MSX 5"
LEPO PI©E DA SE PUNJAÈ ISPORUÈUJE SAMO ZA NEMAÈKU (po¹tarina besplatna) I AUSTRIJU (po¹tarina 10€), ili sam ja OPET slep.


Odjednom sad po oglasima gde god neko ne¹to prodaje naðe se uvek neko da linkuje to isto na eBay-u,
ajde da se onda sve zatvori ¹to postoji od prodavnica, i da se ugase svi oglasi gde neko ne¹to prodaje,
jer sve to postoji na - eBay-u,

Uh.

zokkac

Prodata tri punjaèa,
ostao je jedan CTEK MXS 5.0  ;)

dzimika

ako neces da ti neko komentarise onda oglase ne postavljas na forume, jer ce uvek neko da ti komentarise
veoma prosta matematika
inace kakve veze ima da li stize u nemacku ili srbiju, skoro svako ima nekog ko bi mogao odande da posalje

zokkac

Znam ja da æe neko uvek da kometari¹e, i ¹ta treba i ¹ta ne treba, to je svaèije pravo, a i moje je da napi¹em onakav feedback, jer je to moje mi¹ljenje,
a i vaspitanje mi je takvo da nikoga nigde ne "sabotiram", to je najlak¹e, te¾e je nekome pomoæi,
bolje da mi ovde neko pomogne da prodam, nego ¹to navodi gde ima drugde i po kojoj ceni,
ma zamisli oglase u novinama, kada bi svako mogao da napi¹e neki komentar u njima, pa na svakom oglasu jo¹ i link ka eBay-u, uz "alo matori, dere¹ ljude, isto to ima novo, sa 100 godina garancije i upola jeftinije".

Svi ovde potièemo iz drugaèijih sredina, dugaèijeg smo obrazovanja, kulture i vaspitanja, a vezuje nas jedna glavna stvar - motor,
dok se zajedno vozimo, svi smo isti i sve mo¾e biti super, ali kada se prièa i komentari¹e, razlike mogu biti nebo i zemlja, svi to znamo,
evo to se npr. ovde vidi.

A na¹ kolega (ne ljutim se ja na njega, hteo je da pomogne, ali ne meni) je naveo kako je cena isporuke d¾abana, a isporuèuje se samo za Nemaèku i Austriju,
pa ako svi danas ne¹to hoæemo da pazarimo za 60 jurosa, i za to se cimamo po inostranstvu, pa se njakamo oko uplate, pa cimamo nekoga da nam to donese,
svaka èast na ¾ivcima i vremenu ako je navodno svako u moguænosti za to,
za mene je to smejurija i ma¹karada, jer... ¾ivot je prelep, treba ga maksimalno iskoristiti za ne¹to lepo i pametno, muèiti se treba za vredne i posebne stvari...

No, ja sve ovo ne bih ni rekao, ali evo, rekao sam sada, cilj mi je samo bio da prodam ono ¹to mi je doneto i ponuðeno,
hvala onima koji su mi pomogli na tome, i onima koji su kupili ponuðeno od mene.

Usput, prodati su svi CTEK punjaèi.
The End (za sada) :)