Glavni meni

alu felne

Započeo despic, 13 Decembar, 2010, 22:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

de da kupim neke lepe za kola...po mogucstvu sa gumama
ako neko ima nek nudi...
zanima me prvenstveno 15"...u krajnjem slucaju 14"
za opel tigru...ne bih znao promere ;)
ako neko zna, nek mi kaze slobodno
klasican divljak

mohikanac

Opel tigra,bi trebala kao i vecina opela da ima raspon 4x100.

Jesi li gledao,na sajtovima polovnih automobila,a ako kupujes proveri da li su i koliko vrljave/krive,varene.. [thumb_up]

despic

zajebace me neko, osecam ;)
klasican divljak

Kengur

Za ovo sam morao da ti poklonim jedan krstic...
Kralju!
[clapp] [clapp] [clapp]

Panta Zemunac

Jednom sam naleteo na na¹ sajt gde se prodaju polovne gume ali sa felnama...ili polovne felne sa gumama...Puna Srbija u unutra¹njosti, uvoznih iz Austrije..

despic

ako naletite na nesto...setite se mene...
ovaj put necu da se zalecem, cekam one prave!
klasican divljak


despic

znam za danka...ubija sa ciframa nepotrebno.
izgleda cu kupiti neke tu i tamo pa ti traziti instrukcije za farbanje
klasican divljak

mohikanac

Ma nema sta da te zajebe,felne u gepek i pravac vulkanizer.

Poskida tegice sa felni ako ih ima,i na masinu za balansiranje i tacno znas koliko bacaju.

E da,prava stvar za felne je plastifikacija,farba se na rubovima brzo izgrebe/izkrza.

WOLVERINE

Citat: mohikanac poslato 13 Decembar, 2010, 23:42
Ma nema sta da te zajebe,felne u gepek i pravac vulkanizer.

Poskida tegice sa felni ako ih ima,i na masinu za balansiranje i tacno znas koliko bacaju.

E da,prava stvar za felne je plastifikacija,farba se na rubovima brzo izgrebe/izkrza.


[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Admiin

na tigri su fabricki   `14

despic

na njemu su nekad bile 17"
al to mi je izivljavanje, zadovoljicu se i sa 15"
klasican divljak

Dutchman

ima ortak mislim 14tice sa gumama , slupo je svoju pa kupio stranca da poskida limariju itd , pa ako ti treba neshto od delova osh da ti dam telefon  , cimni na pp

despic

kolko je pametno nabudziti 17" !?
klasican divljak

Dutchman

pametno neznam , lepo mnogo , ali skupa guma ... nova letnja nema bez 140e a zimska bez 220e

Kengur

Citat: despic poslato 15 Decembar, 2010, 22:17
kolko je pametno nabudziti 17" !?

Mislim da je za nju to previse... Na njoj mnogo lepo stoje 15/16ce sa izbacenim srcem.. 

Ima neka riba iz kraja, i izgleda do 00...  ;D

despic

posto me sinoc cukno lik iz kraja (nista strasno) riknulo dugo,puko nosac fara,malo ali bas malo branik nije na mestu!
toliko sam popizdeo na klinca da cu da mu skinem felne...ima do jaja 15"!!! upravo sto kaze kenguric, izbacene, siroke gume...
de mogu da zavarim nosac fara!?
jel moze to lemilicom!?
klasican divljak

mohikanac

Sa kojih kola mu skidas felne :) ........ da li ce ti pasovati rupe i centralni otvor na felnama......

BANE BROTHERHOOD

imash kod danka na batajnickom drumu  veliki izbor felni  sto novih sto polovnih za sve modele automobila  sve sa gumama rade ispravljanje centriranje i vrse prodaju rade i zamenu staro za novo uz doplatu rade balansiranje felni za motocikle a nalaze se na batajnickom drumu pre coca cole tj ako si nekada bio u extreme prodavnici motoopreme  oni e nalaze pre njih .pozdrav bane.
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

a sto se tice varenja nosaca fara moze lemilicom zavisi koja je plastika u pitanju ili da nadjes nekoga ko vari sa  abs elektrodom  ako je u pitanju abs plastika  a da bi provalio koja je plastika kada skines far sa zadnje strane fara na crnoj plastici koja ti je pukla obicno imash neke brojeve koji su ti utisnuti na plastici ti brojevi ti govore koje je godiste i koji je mesec napravljen taj deo i pored svega toga obicno pise abs  ako pise to sto pise mislim  ako pise abs onda mora da se vari sa abs elektrodom ili da odes na bubanj potok i kupis abs elektrode  to su ti stapici od abs plastike i nisu nesto skupi ali lemilica moze da ih istopi ...najbolje bi bilo da nadjes fen farbarski za skidanje boje pa da sa njime pokusas da te elektrodice istopis i spojis taj polomljeni nosac sa  farom ali veruj mi uz malo muke ustedeces kupovinu novog fara !!!pozdrav bane.
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!