Glavni meni

900 RR Sredjen pa se prodaje

Započeo darkrider900rr, 10 Jul, 2012, 02:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

darkrider900rr

Svi ste verovatno pratili moji temu http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8882.0.html ... e sad je dosao taj trenutak da se rastajem sa motorom. Prodajem ga iskljucivo zato sto ne mogu da ga vozim ( ne odgovara mi polozaj sedenja, a i planiram da uzmem copper ili crusier ) .
Da ne duzim, Honda je 1996 godiste (SC33), presao 44000 km , registrovana je do Maja 2013. godine , Masina komplet uradjena RADI KO' FEN, zamenjeno ulje (BARDAHL), filter ulja (HILFO), lanac i lancanici novi, presli oko 350 km, Nove svecice . Prednja guma 90% zadnja oko 70% , teflonska creva zadnje plocice 100% prednja 50%. Fabricki lonac stoji na njemu, nisam hteo da ga menjam jer me nervira kad vozim bucan motor. Od kad je uradjen motor komplet  nije vozen preko 140 km/h . Sto se kaze. Sedi i teraj ! Zanima me zamena za nekog chopper-a ili crusier-a. Prednost HONDA SHADOW ili nesto slicno..... UMAL' DA ZABORAVIM CENU.... CENA PRAVA SITNICA 2200 evropskih novcanica  :D P.S. ZENA SA SLIKE NE IDE U KOMPLETU SA MOTOROM !

darkrider900rr

e sad slike

[attachment deleted by admin]

darkrider900rr

.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

darkrider900rr

EVO I MOG BROJA !!!! 065/222-04-83

[attachment deleted by admin]

Jefta

Апсолутно подржавам оглас. Због девојке која позира на мотору. Жив био. Срећно са продајом

mkt

eeee pa ako ne ide zenska nista onda jbga  [nono]

Brrka

Ja sam zainteresovan za devojku :)

djolevidak

I mene devojka interesovala :D  srecna prodaja motora ;)

Gsx-r 1100

E taaaako se prodaje motor   [clapp]
Burn Rubber Not Your Soul !!!

AndreyRR

Koliko trazis za palete i karton,da li odkupljujes isto  [hello]

Major

Aj sad malo samo slike devojke ;D

UFF

a ako kupim ovaj motor da li cu i ja moci da smuvam tavku devojku takodje?

darkrider900rr

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2012, 10:00
a ako kupim ovaj motor da li cu i ja moci da smuvam tavku devojku takodje?
PERVERZNJACIII DEVOJKA NIJE NA PRODAJU  [zena] , MIRNI DA NE BI DOBILI PO  [prebicute] XA XA XA XA XA salim se . Prodajem samo motor beza paleta i kartona i naravno devojke!  ;D

Major

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2012, 10:00
a ako kupim ovaj motor da li cu i ja moci da smuvam tavku devojku takodje?

Tesko..

UFF


Major


Brrka

Logicno da devojka nije na prodaju cim je motor, valjda ona treba da ide uz kupljen motor :D

darkrider900rr

 Neee dammm devojkuuuu   [nono]  [zena]

CBRR1

mene motor ni u ludilu ne zanima,samo broj od devojke,da je pitam gde je kupila te stikle da kupim mojoj devojci,samo zbog toga...veruj mi... [callme]

Brrka