Glavni meni

Saveti za put u Grèku

Započeo Slaninar, 09 Jul, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Savet za sopstveni prevoz.Na obilznici oko soluna ka istoku na par mesta ima dolja sa DOSTA dubokom vodum u duzini od nekoliko desetina metara.Pi jakoj kisi se nevidi kolik je to pa je problem i kolima se zakucati u   to a kamoli motorom.Zato je bolji dan  jer ima vise saobracaja pa uvek vidis da neko ,,pluta,,

mrle

Citat: CBRR1 poslato 11 Jul, 2017, 16:34
Ja idem ove godine u Avgustu, i nesmem da idem na bum sa dvoje klinaca, jer prosle godine u istom termninu kada sam bio, koliko sam ja snimio, sve prezauzeto..
ja dva puta uzastopce i¹ao sa troje dece. Pretpro¹le godine 1.8, pro¹le 18.7. U sred sezone. I pro¹ao dosta jeftinije nego preko agencije. jer preko agencije sve ¹to ima dve sobe (o tri i da ne prièamo) je papreno skupo. Studio koliko god da je veliki mi ne pravi posao.

mareskin



Idem motorom na Krf u avgustu, ali mi je neophodan internet.

Da li neko ima iskustva sa lokalnim mobilnim internet karticama koje bih mogao da koristim za internet pristup?
Moram da imam protok zbog posla.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

dobro je sto ides motorom na krf,jako razlicit predeo i plaze,ja presao pre 20 godina 1700 km za 20 dana po ostrvu,doduse benzin bio trii puta jeftiniji

MIGE

Citat: mareskin poslato 14 Jul, 2017, 10:39


Idem motorom na Krf u avgustu, ali mi je neophodan internet.

Da li neko ima iskustva sa lokalnim mobilnim internet karticama koje bih mogao da koristim za internet pristup?
Moram da imam protok zbog posla.
cosmote interne..5 gb 15e...5e je sim kartica a 10e je dopuna od 5 GB i 7 dana traje...imas i druge pakete..mogu da ti posaljem sim card post expresom a ti je samo negde dopunis u Grckoj..da ne lutas i trazis gde da kupis,nema ih bas na svakom cosku

Hurricane

Citat: sasa ns 1 poslato 14 Jul, 2017, 10:59
dobro je sto ides motorom na krf,jako razlicit predeo i plaze,ja presao pre 20 godina 1700 km za 20 dana po ostrvu,doduse benzin bio trii puta jeftiniji

Krf je svakako najbolja destinacija motorom kad je Grèka u pitanju  [thumb_up]

u povratku Meteori naravno...

mareskin

Citat: MIGE poslato 14 Jul, 2017, 11:08
Citat: mareskin poslato 14 Jul, 2017, 10:39


Idem motorom na Krf u avgustu, ali mi je neophodan internet.

Da li neko ima iskustva sa lokalnim mobilnim internet karticama koje bih mogao da koristim za internet pristup?
Moram da imam protok zbog posla.
cosmote interne..5 gb 15e...5e je sim kartica a 10e je dopuna od 5 GB i 7 dana traje...imas i druge pakete..mogu da ti posaljem sim card post expresom a ti je samo negde dopunis u Grckoj..da ne lutas i trazis gde da kupis,nema ih bas na svakom cosku

Hvala. Javiæu se ako zatreba. Malopre mi drugar sa kojim putujem ka¾e da mo¾da ima SIM intrent njegov drugar koji se vraæa iz Grèke ovih dana.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Da li se neko vraæao iz Grèke tj. sa Krfa preko Albanije?

Mislili smo da se vratimo tim putem pod uslovom da nisu lo¹i putevi.
Ima li neki primorska magistrala od Grèke do Crne Gore kroz Albaniju?

Na koji prelaz u Makedoniju iæi u avgustu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu