Glavni meni

Saveti za put u Grèku

Započeo Slaninar, 09 Jul, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Grckainfo, pogledaj taj sajt.


Mil@n

Citat: Toma RR poslato 16 Maj, 2017, 19:57
Da li neko ima da preporuci neki smestaj u blizini plaze, bilo bi pozeljno da ima i pogled na more. U opticaju mi je prvi, drugi prsten, regija oko Stavrosa i Apsprovalte, ili eventualno Olimpijska regija. Potreban mi je studio za dvoje, i da je cena studija do nekih 400eur za 10 noci.
Danas sam primio platu, taman da uplatim kad ono tri smestaja na koja sam bacio oko otisla  [veryangry]

Ovaj smestaj mi je promakao. http://hellenatravel.rs/letovanje-2017/nea-vrasna-stavros-asprovalta/apartmani/nea-vrasna-2017/vila-afroditi-vrasna-paralia/ 


Ja do¹ao pre par dana sa Grèke ture, jednu noæ sam bio u Leptokariji.Sme¹taj preko puta pla¾e, 30 evra za noæ za mene i devojku...preko bookinga tra¾ili vi¹e, u¾ivo se dogovorili za ovu cenu...Nefeli apartments...sasvim korektno
Izguglaj kontakt pa probaj da dogovori¹ cenu...imaju i gara¾u ako ide¹ motorom

adult photo sharing

picture upload sites

Inaèe Grci su nabili cene, verovatno æe u sezoni biti jo¹ skuplje...

Toma RR

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Maj, 2017, 21:44
http://nikana.gr/
Da li si isao preko 'nikane' ?

Hvala Vam ljudi na savetima, evo jurim upravo smestaj :)

Major

Najbolja ti je varijanta odes u mesto koje te zanima i na licu mesta nadjes smestaj :)
Ispasce te jeftinije i mozes da vidis sta placas jer se desava na slikama jedno dodjes tamo drugo :)

mrle

Citat: Major poslato 17 Maj, 2017, 08:48
Najbolja ti je varijanta odes u mesto koje te zanima i na licu mesta nadjes smestaj :)
Ispasce te jeftinije i mozes da vidis sta placas jer se desava na slikama jedno dodjes tamo drugo :)


ja prethodne dve godine i¹ao tako. I to sa troje dece. Oba puta ogromni aprtmani sa odvojenim sobama. U odnosu na agenciju, d¾abe.

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2017, 11:20
[watching] Mogao bih posle 37 godina ponovo da vidim Grèku... :D

ako vredno budesh radio i ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Maj, 2017, 09:32
Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2017, 11:20
[watching] Mogao bih posle 37 godina ponovo da vidim Grèku... :D

ako vredno budesh radio i ...


evo, zmaj vredno radi, ima platu soma i jo¹, i stalno je negde na moru, skijanju, raftingu...

Grof

Mrle koliko si plaæao apartman za vas 5 ?
Ja sam u istoj situaciji nas dvoje + troje dece tako da mi je petokrevetni apartman jedina opcija... jo¹ ako su odvojene prostorije onda je to bingo. :D
Gledam sada grèka info i za period kada æu mo¾da na more (od 15.7 desetak dana) ... no pre odlaska moraju neke kocke da se uklope... (da prodam jedan od auta).  [ljutko]

megaidiot

a da bacite kontatke od tih ljudi sto su jeftiniji od bookinga, neki telefon, ime, mesto na mapi?
moze da bude korisno.

mrle

ja idem 18.7. idem na osam noæenja, trosobni aprtman, 35e dan. Pisao sam veæ, hteo sam da èastim burazera i njegovu porodicu, ali ne mogu da dobiju odmor, pa da iskoristimo prazan prostor, ide ¾enina ortakinja sa sinom, da se uguramo u Multiplu i paljba. mada mo¾da krene i moj tast, pa da testiramo Ducata :). Nisu blizu pla¾e, ali sa deom i miliooon stvari sve mi je jedno da li je 200 ili 800m od pla¾e. Sve naduvano ne vadim iz gepeka i svaki dan druga pla¾a :). ®ena ima mail. Ima jo¹ jedan apartman sa dve sobe i sedam le¾aja, to znam.Vrata preko puta mog. Jedino ¹to je drugi sprat.

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 17 Maj, 2017, 09:59
evo, zmaj vredno radi, ima platu soma i jo¹, i stalno je negde na moru, skijanju, raftingu...

ja nisam dobar primer ...
ne volim da putujem ..
ama bash uopshte ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: megaidiot poslato 17 Maj, 2017, 10:11
a da bacite kontatke od tih ljudi sto su jeftiniji od bookinga, neki telefon, ime, mesto na mapi?
moze da bude korisno.


Ja sam isao na Lefkadu ali pre 5 godina :D
Ne znam jel jos uvek aktivan broj ali evo
+306945731641

Mesto je Agios Nikitas
Apartman na vrhu vidi se more sa svih strana plaza Milos :)
https://www.google.rs/maps/place/Milos+Beach/@38.789087,20.6128084,15z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x135db414da08c147:0x949e9819e6f840c6!2sLefkada!3b1!8m2!3d38.7066464!4d20.64073!3m4!1s0x0:0x9aec918db8a512cb!8m2!3d38.788291!4d20.6085116?hl=en

mkt

sad kad grci nabiju cene  bice veselo

mrle

Citat: mkt poslato 19 Maj, 2017, 13:32
sad kad grci nabiju cene  bice veselo

u MNE je bolje i jeftinije... ne seri. :)

mkt


Lazza

Ja uplatio ove godine Pargu ali planiram da obidjem Paxos, Antipaxos, Krf, Sivotu i posle da se presaltujem na Lefkadu.
Ukoliko ima neki kontakt za Lefkadu da moze na bum u avgustu za par noci neka javi.

hvala !
I may be dumb, but I'm not stupid.

Major

Avgust mesec je zeznut jer Italijani imaju odmor tada od mesec dana i vecina ih dolazi u Grcku.
Ovaj lik gde sam ja bio u Lefkadi mi je rekao da tada nocenje poskupljuje skoro svuda i da nema bas mnogo praznih mesta da se nadje. Realno uvek ima mesta samo treba biti uporan i traziti, jedino je fora sto dignu cene zbog Italijana pa ces mozda proci malo skuplje nego sto bi u junu/julu.

CBRR1

Ja idem ove godine u Avgustu, i nesmem da idem na bum sa dvoje klinaca, jer prosle godine u istom termninu kada sam bio, koliko sam ja snimio, sve prezauzeto..

sasa ns 1

da je neko isao u predsezoni -jun, ili post -septembar i da se iscenkao na licu mesta  i po kojim  cenama.Malo sam u guzvi pa neznam da li mogu da ubodem datum sa agencijom.Smene oko 10 sept. su 140e minus prevoz ko id e svojim ili oko 20 sept. za 59e nema odbitka za prevoz.Da li je moguce naci te cene u to vreme na licu mesta.Preferirm pvi prst,sto dublje u more zbog loseg vremena koje moze da bude na kopnu ili na drugom prstu zbog suma i  planine.U junu je isto tako  oblaci kolaju po drugom prstu i kopnu ali na prvi nedodju ni do pola