Glavni meni

Saveti za put u Grèku

Započeo Slaninar, 09 Jul, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

nikad u prikolici
i nikad putni motor
zna se koji se motori vuku
samo full cross
putni motor je za putovanje

Major

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2012, 12:22
a sto se tice motorhome-a i ja bi jednog rado.. ubacis motor pozadi i polako uz plazu, regionalnim putevima, nema putarine, nema troskova za smestaj, hranu ti zena pravi pa je i to em zdravo em jeftino (mislim sto si je vodio ako nece da kuva :D) kad pozelis parkiras i prespavas pa ujutru isteras motor i pun gas onako lagan bez ikakvih jebenih kofera i tank torbi koji te ogranicavaju  [yahoo]

Bice i to jednom kad se skupe parice ;D

Major

I dosta bre vise sa tim sta je bolje.. koga boli q ;D

Kad si samac onda mozes samo kako tebi oce dupe, a kad imas nekog pored sebe (citaj: zenu) onda ides na kompromis. Ja bi samo da odem na to jebeno more vise i da se malo odmorim od ovog usijanog asfalta i svakodnevne buke i smrada.


MILJAN

Citat: Che poslato 12 Jul, 2012, 12:36
Citat: MILJAN poslato 12 Jul, 2012, 11:35
moj odgovor je poredjenje putnickog vozila,saobracaja,bezbednosti i konfora u tim vozilima

http://dayerses.com/data_images/posts/yugo-45/yugo-45-04.jpg

ILI

http://www.carsculture.com/imgs/2010/10/BMW-K-1600-GT-and-GTL-Road-Test-View.jpg

Ja bih se udobnije osecao u ovom sa samo 2 tocka ;)



jok..mogao si i Moskvich da stavis.. auto koji se ne proizvodi davno i ovaj motor koji je brand new... ipak je sediste keva u jugu a? :-) :-) :-)
Cave ab homine unius libri

Major

Trebao je ovako da stavi:




ranko

sad kad sam bio na Lefkadi bio i neki svaba sa porodicom ...

VW transporter TDI sve crveno, neke feludze OZ , namuljen vrh... a unutra oprema windsurfing,ronjenje i za 300 kuraca jos ... i .... Aprilija Dorsoduro... bem ga nova ili neakana kako god...

e taj fazon mi se svidja samo tako...

kako je dosao, sut u dupe i zenu i cerku u zemba, seo na ono i cozdra ...

cantrali smo malo i kaze da ide ko nevreme ali da su dojaja klizavi putevi pa ne preteruje... hteo sam da ga pitam za krug ali sam se setio da je svaba pa reko sto dzaba da se trudim...
mada cerka 15 godina, pirgava i bela,  za despica i uffa za prizvukom na tvorza ... milinko :)


Major


mareskin

Citat: MajorSoul poslato 12 Jul, 2012, 13:06
Trebao je ovako da stavi:





Èiko, a jel sav ovaj lebac tvoj? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sibin

da imam moto prikolicu i kuku, ne bih minuta razmisljao kako da idem na more. ovako cu morati kolima do grcke.

Che

Citat: MILJAN poslato 12 Jul, 2012, 13:00
jok..mogao si i Moskvich da stavis.. auto koji se ne proizvodi davno i ovaj motor koji je brand new... ipak je sediste keva u jugu a? :-) :-) :-)

Yugo se pravio do 2009
( http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=08&dd=12&nav_category=9&nav_id=312931 )

stavi onda bilo koji LT/GT iz 2009e pored ;)

Major


pit

Citat: MajorSoul poslato 12 Jul, 2012, 17:15
Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2012, 14:06
Èiko, a jel sav ovaj lebac tvoj? ;)

Moj pa sta ;D ;D ;D

Pa pored tolkog leba ti trpis gladan. [rofl] [rofl] [yahoo]

Major


UFF


goranvojska


Vlajko

Citat: Cale poslato 11 Jul, 2012, 21:05
UFF-e, u  pravu si potpuno.Nego,ja planiram Sitoniu .Zna li neko cene u bungalovima ? Nesto za radnicku klasu.

Meni su ove informacije dosta pomogle..

http://www.grckainfo.com/index.php?action=show_static_page&id=162-Najlepse-plaze-na-Sitoniji

Noæas smo se vratili i bili je super.. raj za kampere..mo¾e¹ maltene svuda da digne¹ ¹ator, i ¹to je najva¾nije niko te ni¹ta ne pita..
Oæe¹ zabaèene pla¾e-oæe¹ fensi ima svega i za svaèiji ukus.. [yahoo]
Kad smo se smorili od kampovanja uzeli sme¹taj u Sartiju.. 30e za dvoje ful ko¾a-klima  ;D

Klopa kako se snaðe¹.. mo¾e¹ i sve da dovuèe¹ iz Srbije..opu¹teno je preko granica..a mo¾e¹ i da ¾ivi¹ na mr¹avom girosu od 2,5 e.. taverne malo vi¹e bole, kao i pivo od 4-6e po pla¾ama..
ali ti niko ne brani da na pustim pla¾ama dovuèe¹ ¹ta hoæe¹..pa i pivo od 0,38 centi iz sami¹ke  [cheers]
mora zeleni karton zbog èokalija, i meðunarodna ako æe¹ da iznajmljuje¹ neko vozilo..

Ureðenih kampova ima svuda.. ali po meni je kretenski biti u kampu i platiti 20 do 50 eza noæ u ¹atori ili prikolici..ima i nekih bungalova, sve u svemu preskupo..






Rezime ili divlji kamp..ili fini sme¹taj sa netom i kuhinjom..

Ko dosad nije bio bolje da saèeka da proðu najveæe gu¾ve jerbo je upravo poèeo ¹pic sezone..

imam koordinate svih pla¾a divljih i pitomih.. preporuka Goa beach i Africafe..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

to mi je i drugar rekao, kampovi u grckoj nisu uopste jeftini i cak ide i do 50e za dve osobe, sator i motor (ovo je neka najveca cena na koju je on naisao) a opet za 30e mozes dobar smestaj da nadjes bez vecih problema

doktor

Kampovanje je oooodavno prestalo da bude socijalna kategorija. To mi valjda vucemo iz vremena komunizma kada je to bio jeftin nacin da gomila radnicke klase ode na more. U razvijenijim drustvima, kampovanje je samo vrsta odmora za ljude koji zele da budu "na ti" sa prirodom, da se bude pored plaze i sl.
Malo poznata stvar je da u gomili kampova postoje bungalovi, mobil home-ovi i sl. gde se dobija isto tako komforan smestaj kao u apartmanu (cesto i bolji), takodje sa wifi-jem i slicnim stvarima, samo u prirodnom okruzenju.
Bikers work is never done!

UFF

A sta te sprecava da nadjes neku sumu van puta u 3 pi*ke materine i da tamo postavis sator i prespavas?

pit

]
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 17:15
A sta te sprecava da nadjes neku sumu van puta u 3 pi*ke materine i da tamo postavis sator i prespavas?

         A zmije,skakavci ,gusteri i ostale sumske zivuljke....sta s njima?Pa nema tus ,pijacu vodu....