Glavni meni

Vazduh u kocnici

Započeo ¹omik3, 06 Jul, 2012, 20:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

¹omik3

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

¹omik3

e uspeo sam :)))) revolution HVALA TI, inace one sisice su sjebane pa kada na crevce pustam vazduh i ulje, ona uvlaci vazduh sa stane... tako da sam ih skinuo i crevce stavio na rupu, kada sam sav vazduh izbacio, zavio sam sisice i ispustio na njih jos 2 puta po malo tako sto: nadrukam,drzim kocnicu i odvrnem i zavrnem sisicu pa tek onda pustim kocnicu... sada je odlicna :)

tema moze da se zatvori
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

baha

ja sam poceo da idem na praksu i ucim zanat [sutirakamen]..samo da bi dobio plavo imee :P :P
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ¹omik3 poslato 07 Jul, 2012, 18:21
e uspeo sam :)))) revolution HVALA TI, inace one sisice su sjebane pa kada na crevce pustam vazduh i ulje, ona uvlaci vazduh sa stane... tako da sam ih skinuo i crevce stavio na rupu, kada sam sav vazduh izbacio, zavio sam sisice i ispustio na njih jos 2 puta po malo tako sto: nadrukam,drzim kocnicu i odvrnem i zavrnem sisicu pa tek onda pustim kocnicu... sada je odlicna :)

tema moze da se zatvori
ako nisi skinuo sa centralnog stendera nista nisi uradio...
@Zverka
Ne se zestis ali spustanje sa centralnog stendera ti je malo zaljulalo motor i verovatno ti se volan nagnuo na levo kad ti je motor stao na copavu....samim tim si omogucila pumpi da se postavi u idaelnu poziciju za ozracivanje....dakle spustanje sa centralnog je uradilo svoje, ali mogla si i bez toga....otprilike: "Posto sam namignuo jednoj plavusi, ona mi je odmah poslala telefon, dakle namigujte plavusama i sve je moguce"
ili "igrao sam datum svog rodjenja na LOTOu i dobio sesticu....ako mislite da dobijete igrajte i vi svoj datum rodjenja"...a imam jos milion podjednakih primera.
p.s.
To sto volis da zamastis ruke je lepo, ali ako to ne potkrepis knjigama neces uraditi mnogo....ja sam prvi koji savetujem ljude da ne idu kod majstora za svaku sitnicu, da upoznaju svoj motor, da ako im stane na putu, mogu i sami da otklone kvar.....Ali NENCY pristup ne podrzavam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

ma ne zestim se
bem ga kako  sta
ja sam se i sa knjigom  j,bavala maltene celu noc u garazi ...
i noikako pa nikako
ver. je to sto ti kazes... do sad mi se to nije desavalo ...
al eti ja ga spustih sa copave i proradilo :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

nano


UFF

Citat: ¹omik3 poslato 07 Jul, 2012, 18:21
nadrukam,drzim kocnicu i odvrnem i zavrnem sisicu pa tek onda pustim kocnicu... sada je odlicna :)

inace to je jedina pravilna procedura

zajebi one price odvrenes dole a gore sipas i dole samo izlazi

AndreyRR

sledeci put probaj da nabijes providno crevce i lepo vidis kako izlazi vazduh  ;D

¹omik3

Citat: AndreyRR poslato 28 Jul, 2012, 01:11
sledeci put probaj da nabijes providno crevce i lepo vidis kako izlazi vazduh  ;D
Hvala, upravo to sam i radio :)
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

mali_zmaj

A dali ste ikada radili sa konjskom spricom!? E pa ja jesam,dodu¹e na kinezu,a ne znam dali je kolega to poslije radio na ostalim motorima! Naspem ¹pricu punu koèione teènosti,spojim na cevku koju spojim dole na sisicu i napunim sistem koèionom teèno¹æu bez imalo zraka,poslije dolijem posudicu i malo nadrukam da podesim tvrdoæu i eto! Sistem zvan odozdo-nagore! Vjerovali ili ne,ali upalilo je!      [talas]
jin-jang

¹omik3

ima logike :))) hahah
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo