Glavni meni

Zice za felne

Započeo markan90, 06 Jul, 2012, 04:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markan90

Da li znate nekoga ko pravi zice i balansira zicane felne...a da je iz bga ili okoline?

goranvojska

ima jedan kod mene al 130 km do mene.

dzimika

iz BG caki radi to ali nema rezervne zice pa ako pukne moras da juris zicu ili zice
Peter iz temerina to isto radi odlicno i kod njega sam ja slao felnu da mi sredi kad je trebalo, moja preporuka

caki 064 222499
peter 0637005145

UFF

radi to i jedan nas clan bivsi skuteras sadasnji vozac propelera :D

perlx

Peter radi samo TA-AT tockove, nece da radi sa drugih motocikala.  To je informacija koju ja imam, na mobilni nisam uspeo da ga dobijem.
Za Cakija prvi put cujem da radi.
Zimus sam trazio nekoga ko ume da rasklopi, prekontrolise i sklopi zbicani tocak i najblize sto sam nasao je Zagreb.

goranvojska

kod mene decko to radi i pravi zice po uzoru centrira tockove,pravi sve oklope od poliestera,ispravlja grane auspuha posle pada,i sve ono sto drugi nerade.tel:063 310752

dzimika

caki je par puta radio, a za petera nisam znao da radi samo TA/AT

goranvojska

zovi decka i brzom postom posalji i resi problem.komplikujete mnogo.

perlx

Dzimika to je info koji sam dobio, nisam sa njim licno pricao.
Za sada sam od svega toga digao ruke.

markan90

Citat: goranvojska poslato 06 Jul, 2012, 14:17
kod mene decko to radi i pravi zice po uzoru centrira tockove,pravi sve oklope od poliestera,ispravlja grane auspuha posle pada,i sve ono sto drugi nerade.tel:063 310752
Zvao je drugar danas tog lika moze da mu uradi...ali mu je skupo...pa ce razmisliti... hvala na odg...ako zna neko jos nekoga neka javi...

Aussweis

Ja sam radio oba toèka kod Petera, uglavnom su mu slali TA i AT ali nije taèno da njih samo radi. Znam ga dobro i deèko radi sve ¹to je ¾ièana felna, bez obzira koji je motor, bitno je da mu po¹alje¹ i osovinu na kojoj je toèak stajao. Ja sam mu slao brzom po¹tom i tako mi je i vraæao. Vrhunski radi, platio sam mu uplatom na njegov raèun u banci. Ima i rezervne ¾ice ako puknu stare. Preporuka od mene!
Sve ima cenu ili čast!

markan90

Uradio drugar felnu kod Petera...odlicno odradjena felna za kratko vreme, a cena vise nego korektna!!! [thumb_up]

dzimika

peter je odlican majstor, meni je radio ispravljanje prednje felne, kako je on meni objasnjavao sta ce mozda ali samo mozda morati da uradi ja sam hteo da umrem od smeha, verovatno je mislio da sam jedan od vlasnika TA koji ne vole ako im neko nesto udari na motoru jer ce da ga boli :D

ðunta

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2012, 12:49
radi to i jedan nas clan bivsi skuteras sadasnji vozac propelera :D
[clapp]

[attachment deleted by admin]
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2012, 12:49
radi to i jedan nas clan bivsi skuteras sadasnji vozac propelera :D

To nije propeler, veæ bRavarska zastava. Nemoj da te èuje UFF da se sa tim zeza¹!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ma za mene je propeler bre
pravili su avione pa zato njihovi proizvodi i idu ko avioni :D