Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Viziri od pleksiglasa (klirita) za sve motore...

Ivan, 0642847847, [email protected]

Pre dve tri nedelje, sam gledao kako Ivan pravi vizir za KLE-a od nule... Ima tablu klirita tipa 2x3m, sa nje isece odmah grubi oblik vizira, pa ga greje i oblikuje do odgovarajuceg oblika... I ako sam gledao kako radi, jos uvek mi izgleda nemoguce, covek je ÈUDO...  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Za pocetak, moj... Svi su pozvani da kazu neku rec, i ture neku sliku vizira... Kad sam kupio KLE, dodjem do zakljucka, da ne mogu da zivim bez lepseg i viseg vizira, nadjem Ivanov br, cifra nebuloza za taj kvalitet, odem kod coveka, naduvam se nekih isparenja od grejanja klirita i dok sam se malo opasuljio, vizir gotov... [yahoo]



Lazic

`eb`o vas edit:

@Vlajko:

U pozadini je obdaniste "Pavlence" sto drzi moj skolski drug, u Paje Jovanovica 31...

Panta Zemunac

Ni ne znam ko mo¾e KLE da vozi bez vizira tj.ono maloplastike je samo za ukras!
Deèko radi ko oparen ali ne od 'para' veæ pare...video nekoliko njegovih radova na U¹æu i do ispod OO su!! A da ne pominjem cene koje su se kretale cirka 30-40e!!
Radi i produ¾etke ili nastavke tipa tour....

Lazic

Ma radi sve sto hoces, Ivan je tata za sve... Sto bi rekli ameri, zli mamojebac...

UFF

Citat: Lazic poslato 13 Decembar, 2010, 01:33
Ma radi sve sto hoces, Ivan je tata za sve... Sto bi rekli ameri, zli mamojebac...

[clapp] [clapp]   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]  [klanjam_se] [klanjam_se]

Lazic

Mojne mi se klanjas, daj jos pluseva, malo imamo, sad sam hteo da ti lupim, al` shipak, potrosio... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

3006

Pre neki dan sam od Ivana kupio masku i vizir. Jeste skupo, ali izgleda dobro, a onaj deo koji je on uradio je odlièan. E, sad, nije jeftino, ali, nema d¾abe ni kod babe... Niko me nije tukao po u¹ima da kupim.

UFF

Sta je to skupo?
Koliko znam kod njega su viziri od 30 do 50e

ako vozis kineza predpostavljam da ti je to skupo ali ako imas motor od 10.000e onda je to dzabe jer je fabricki vizir oko 150e

Bar je toliko kostao onaj mali za moju bivsu Yamahu MT-03 a taj vizir ne stiti od vetra vec sakriva cajgere i motor sa njim samo malo lepse izgleda..

DebeliZmaj

ja zbog onog odstampanog ``arhangel`` vec u najavi vidim
da vu izgleda morati menjam vizir, sva sreca pa je mali ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Velicina vizira ne utice na cenu
Inace bi ovi sto voze postarske skutere za svoju sofersajbnu morali da placaju minimum 100eur

A tebi zmaju je lakse da se uclanih u arhangele nego da menjas vizir  [rofl]

BANE BROTHERHOOD

meni ivan radio za afriku wind braker nastavak i mogu vam reci da ga je uradio svaka cast svaka poreporuka a uz to po meni momak uopste nije skup otisao sam po preporuci brat abdulice jer je i on radio za svoju rd o4 istoo covek radi alal mu kurac...svaka cast ivane!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

3006

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2010, 13:39
Sta je to skupo?
Koliko znam kod njega su viziri od 30 do 50e

ako vozis kineza predpostavljam da ti je to skupo ali ako imas motor od 10.000e onda je to dzabe jer je fabricki vizir oko 150e

Bar je toliko kostao onaj mali za moju bivsu Yamahu MT-03 a taj vizir ne stiti od vetra vec sakriva cajgere i motor sa njim samo malo lepse izgleda..

Da se razumemo, rekoh da me niko nije terao veæ sam pristao ne cenu. Takoðe, èovek mi je skinuo 10e bez da sam ga pitao. Takoðe, pohvalio sam njegov rad i ponovo æu. Takoðe, od mene æe dobiti sve preporuke, pismene i usmene.
E, sad, za mene 70e nije malo, ali obzirom ¹ta sam dobio normalno da ko¹ta. Rekoh, nije me on naterao, ja sam njega jurio. Platio bih i vi¹e, verovatno, da je rekao.
A kineza vozim i voziæu, dok ne bude love za ne¹to bolje. Ako se ne sla¾ete, primam donacije da se stanje popravi.
Ivanu hvala ¹to je petljao sa mnom po ovom mrazu, a za ostalo se nadam da sam jo¹ jednom pogre¹no shvatio pisanu reè.

mrle


BANE BROTHERHOOD

mrle dobra ti ova nalepnica crvena sa strane na bajku [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]a i na viziru imash e jbga samo kvaris vizir [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mrle

mogu da ti poklonim onu veliku za kofer

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ne hvala brate moj ipak cu preskociti ovaj put!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Che

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2010, 13:43
A tebi zmaju je lakse da se uclanih u arhangele nego da menjas vizir  [rofl]

Khm... cuo sam te :P

DebeliZmaj

provokator ... bandit razbojnik
mislim da ce vizir ici na neku aukciju ... :)
ko da vishe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Libero

KLE 500 windshield made by Ivan. Izrada  [clapp], cena  [clapp], preporuka!