Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

IVAN-VIZIRI

Identicno resenje primenjivo je i na KLE II jer ima isti tip proreza na viziru.
Moze se postaviti i na ranije kupljene modele, a sam dodatak moze biti toniran ili bezbojan po zelji.












clutch&brake

Jel moze taj vizir od kle-a da se nabudzi kod jefte???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 02 Mart, 2014, 13:52
Identicno resenje primenjivo je i na KLE II jer ima isti tip proreza na viziru.
Moze se postaviti i na ranije kupljene modele, a sam dodatak moze biti toniran ili bezbojan po zelji.
Mo¾e jedan taj, mo¾e...:-* I ako nije problem kad stigne¹, ono malo govance na koferu...:-*


@Njanja:
da mu ne bude malo mnogo...??? :o ;D

clutch&brake

Jefti nikada nije mnogo...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

clutch&brake

Jefta treba auto da vozi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

vic

trkali se mazzi i jefta


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Sta se smejes....gledao sam na telkeviziji...

Snail race
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Mart, 2014, 21:29
Sta se smejes....gledao sam na telkeviziji...
Snail race

Samo se ti sprdaj, ali mi sa sve klepetalom znamo kakva je muka voziti iza Mazzija...:o ;D Èitave dve krivine do popizda...;D

Jefta

Mazzi uopste nije spor, kada se nekome od nas pokvari motor :) hahaha

ЯЭВОЛУТИОН

e jeste vas onaj Njanja zatrovao....ne daj se MAZZI....nego kad ce njanja da zasuzi plava slova....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

Da se pohvalim, tojest, da pohvalim Ivana, za izuzetno dobro odraðen vizir, tojest dodatak viziru. Odlièno radi posao, tojest "skida" udar vetra, sa kacige!   [thumb_up]   [cheers]


M a R k o

Da li pravis vizire za Fazer S2 i po kojoj ceni?

Lazic

Dok on proveri forum, mo¾e da proðe i godinu dve...:o Cimaj ga na mobilni...[cheers]

IVAN-VIZIRI

Citat: M a R k o poslato 31 Mart, 2014, 23:22
Da li pravis vizire za Fazer S2 i po kojoj ceni?

Ja ga poznajem :)
Naj vise voli ( to na svakoj drugoj strani foruma pise ) da mu se posalje mail sa slikom motorcikla ili skutera, a on odgovori i atacuje sliku svojih ranijih radova uz cene svih varijanti vizira za taj model.

[email protected]

dzudi

Jel neko skoro radio vizir kod Ivana... Slao sam mu poruke i ovde i na email, nema da se javi...
Hvala

Hohštapler

...ja sam pokusao da stupim u kontakt, lepo srocio mail, slike, objasnio za koji motor i kako bih voleo da bude kao fabricki oblik da mi ne treba nista poviseno, da bude smoked, dobio sam odgovor posle par dana i takvo skidanje s kurca od gospodina ko da sam trazio dzabe da mi ga pokloni...  moje iskustvo krajnje negativno sto se tice (ne)komunikacije.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.