Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV


IVAN-VIZIRI

Odgovor je isti kao i za 99% slicnih pitanja:
Moze tako da izgleda ako imas uzorak, bez uzorka samo slicno tome
Pozdrav!

Lazic

Pazi i to Ivanovo slièno, jebe kevu...:D

Panco.KV

 Ivane kako da mi odradis ovakav sa slike a da ne dolazim u BG ,da nemas nekog tu za sablon.Pozdrav iz KV

IVAN-VIZIRI

Citat: Panco.KV poslato 07 Jun, 2013, 11:41
Ivane kako da mi odradis ovakav sa slike a da ne dolazim u BG ,da nemas nekog tu za sablon.Pozdrav iz KV


Jedino da zamolis nekog sa foruma da skokne do moje radionice sa istim TDM-om (mozda i njemu treba slicno) ili da posaljes masku nekom od kurirskih sluzbi

I da postavim pitanje ovde, koliko ima zainteresovanih za isti model pa da se spremi par komada i posalje ljudima ako zive daleko od BG-a kao u tvom slucaju ????????????

aæimo

Dru¾e, aj da te hvatam dok si ovde.

Polomio sam povi¹en vizir na africi. Da li ima¹ na stanju zatamljen i koliko parica.

IVAN-VIZIRI

Za TDM dodatak na vizir kao sa slike mog predhodnog posta nije potrebno dolaziti motorciklom, da ne bude zabune nije tako kod svih tipova motorcikla
Za konkretna pitanja u vezi vasih modela naj bolje je koristiti moj mail:

[email protected]   uz obaveznu sliku motorcikla (vizira)

Podaci kao sto su oznaka modela, godiste i boja me ne zanimaju samo SLIKA i to poslata slika a ne "imas tamo na netu" ili kao slucaj od pre neki dan "ima jedan takav prodaje se na .... pa idi pogledaj"
Odmah ignorisem takve upite, ne odgovaram na takve poruke i dalje pozive na mob sa istog broja, znaci   [ban]  i tacka.

Srecom nemam mnogo takvih iskustava sa clanovima ovog foruma, ovo pisem naj vise zbog onih koji guglajuci stizu na ove stranice.

IVAN-VIZIRI

Citat: aæimo poslato 08 Jun, 2013, 11:59
Dru¾e, aj da te hvatam dok si ovde.

Polomio sam povi¹en vizir na africi. Da li ima¹ na stanju zatamljen i koliko parica.

Jel to znaci da je AfricaTwin jedna jedina ili imamo bar 3 razlicita modela, odnosno 4 sa ovom novom 1000-kom ?

aæimo

Ispo¹tovao formu, poslao mail.

Brzopleto sa moje strane.

UFF

Ivan ima ovako malo nadrkan stav i pravila za sliku jer je imao vise puta slucaj da mi neko trazi vizir za model taj i taj godiste to i to a desi se da je to prelazna godina modela ili da mu je motor podmladjen pa mu ga ivan uradi i posalje a onda mu on vrati i kaze e pa ovo nije za moj motor, ne odgovara
Zato vise nece ni da prica ako ne dobije sliku, razumljivo

aæimo

Kapiram ja Ivana i njegov stav u potpunosti.

Nisam razmi¹ljao u tom trenutku, more informacija mi se slilo u glavu u tom trenutku, pa se zajebah.

Te info æu podeliti u temi o ukradenom BMW-u.

Panco.KV

Znam Che.a ali je imaopeh sa motorom skoro jbg ajd raspitacu se  [thumb_up]

IVAN-VIZIRI

Drago mi je da me poneko i razume jer mi se stvarno svasta desava...

Eto prosle nedelje posaljem slike nekih radova od ranije da gospodin odabere sta mu sve svidja a on me pita:
"Oblik za koji sam se odlucio (stoji povratna slika na kojoj krupno pise 05.2009) ,da li mozda znate visinu vozaca za kog ste pravili ovaj vizir"
Znam da nije zlonamerno ali brate posle pune 4 godine...

Panco.KV

Znam o cemu pricas imam i ja pacijenata vazda jbg alista da se radi borba

UFF

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 08 Jun, 2013, 17:19
Drago mi je da me poneko i razume jer mi se stvarno svasta desava...

Eto prosle nedelje posaljem slike nekih radova od ranije da gospodin odabere sta mu sve svidja a on me pita:
"Oblik za koji sam se odlucio (stoji povratna slika na kojoj krupno pise 05.2009) ,da li mozda znate visinu vozaca za kog ste pravili ovaj vizir"
Znam da nije zlonamerno ali brate posle pune 4 godine...

reply:


ne znam



gotovo  [neampojma]

perlx

Ka¾e¹ mu da je bio dugokos, kratko o¹i¹an, malo puniji ¾golja, visok izmeðu 1.50 i 2.10 i da mu je vizir bio po meri.

mareskin

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 06 Jun, 2013, 00:45
Odgovor je isti kao i za 99% slicnih pitanja:
Moze tako da izgleda ako imas uzorak, bez uzorka samo slicno tome
Pozdrav!

Meni si uradio perfektan zatamnjeni vizir na osnovu uzorka koji sam doneo i produ¾io ga po mojoj ¾elji 5 cm. Èesto dobijam pohvale za vizir.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Zovem Ivana celo jutro ne javlja se tj. nedostupan. Odem do radionice, ono rade svetla i ventilacija, ali niko ne otvara. Jel Ivan negde zapalio?

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

I mene je tako jednom zamalo nasankao... ©koda oktavia karavan preko puta ulice, obori sedi¹te pa spava... [yahoo]

Dok ne prosvira¹ od muke, ne budi se... [rofl] [rofl] [rofl]

IVAN-VIZIRI

Da, ponekad moram da izadjem i kupim hranu ili odem do AKS-a i posaljem pakete
Sto se tice telefona nedostupan je uvek kad sam PREOPTERECEN poslom, nikad iz hira.

A ti Lazicu dobices sledeci put takav vizir da ce ti se sva deca u vrticu smejati !!!  [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2]