Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Ivane.... Da li mo¾e na Strom-a da se igradi ono krilce za za¹titu kolena od vetra a da na motoru postoji Givi crush bar?
Slikah moj motor malopre....









(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

Lazic

Obavezno mu posalji i na mail... [cheers]

UFF

#142
Ma moze sto ne bi moglo
samo ako Ivan hoce
Oblikuje ga drugacije ili isece ako mora..


cuo sam se sad sa Ivanom
nije problem da uradi ali tek za 15ak dana kad mu stigne materijal i izadje iz guzve

MILJAN

Cave ab homine unius libri

3006

Da i ja malo reklamiram èoveka, uradio mi vizir jo¹ pro¹le godine, ja ga montirao.

dzimika

Citat: Silvana poslato 25 Avgust, 2011, 01:49
Da ti ka¾em, pre¹la jo¹ 250 km na transalpu bez vizira i razmi¹ljam da si uzmem neki SM! Nekako mi motor do¹ao kraæi, okretniji. ©ta znam.
ja vozio dobar deo 2009 bez celog prednjeg kraja, da vidis tek kako je to dobar osecaj :D
toliko dobar da sam na pocetku 2011 vozio isto tako :D

ps: kako bolesno izgleda ovaj triumph  [balavi] [balavi] [balavi]

Ruza-Bandit

I moj bandit je dobio Ivanov vizir. Majstore svaka èast!

Lazic


UFF

Ivanu je konacno stigao dugo cekani crni tj zatamljeni plexi  [slavlje] [vatromet]

I sledece nedelje je jos lepo vreme pa ga zovite od ponedeljka da vam uradi sta treba - obecao mi je da ce da stavi skuterase na cekanje jer su manijaci bili strpljivi :D

Lazic

Sta cekas, turaj na Hornjavu... Ubi me vetar, danas...

UFF

Imam vec puig za hornjavu  ;)

Lazic


boki45

Evo svezeg Ivanovog rada:





Covek je genije,sve sto pozelis ( a pri tom je i moguce) uradi fantasticno!  [klanjam_se]  [klanjam_se]
Preporucujem bez razmisljanja!!! [cheers]

Black Adder

u bre pa na batinu 4T vizir, mogao si i najlon da turi¹, to ionako ne ide preko 45  [rofl]
svaka èast za ivana! Lepo se uklopio

boki45

haha,pa da ako govorimo o fabrickom...U pravu si,naravno da ne bi ni ja stavljao na 45 km/h jer pri toj brzini u tebe duva samo povetarac!  [rofl] Ali posto idem 75-80 km/h po Novobeogradskim ulicama,onda sam ipak morao.  :P  ;D A uz sve to,performanse se nisu promenile sa vizirom.  [thumb_up]

Major

Citat: boki45 poslato 03 Novembar, 2011, 11:51Ali posto idem 75-80 km/h po Novobeogradskim ulicama

Shhhhhhh... ovde ima  [policaja]

Taraba

Bilo ih i pre, ali su bili undercover.
Posle mesec dana èitanja na¹ih budala¹tina su zakljuèili da veæina toga ne mo¾e nikako biti istina i odluèili da izaðu iz ormana/plakara/garderobera.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

boki45

Ma pogresno sam se izrazio,moze da razvije toliko,a inace je voznja po PS-u,u granicama dozvoljenog...Kako god,vizir sam stavio da bi produzio sezonu jer i na 50 km/h na par stepeni jutarnjih nije prijatno voziti bez zastite.Pogotovo sto sam sa jednim potezom resio dva problema ( adekvatna jakna i rukavice ). ;D

MILJAN

Citat: boki45 poslato 03 Novembar, 2011, 13:50
Ma pogresno sam se izrazio,moze da razvije toliko,a inace je voznja po PS-u,u granicama dozvoljenog...Kako god,vizir sam stavio da bi produzio sezonu jer i na 50 km/h na par stepeni jutarnjih nije prijatno voziti bez zastite.Pogotovo sto sam sa jednim potezom resio dva problema ( adekvatna jakna i rukavice ). ;D
Aaaaa nema sada vaðenja.... Priznao si>..  :D
Cave ab homine unius libri

Major