Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nenadc


IVAN-VIZIRI

#121
Proslo je dosta vremena od kada sam na forumu predstavljen ali definitivno to nisam uradio na pravi nacin pa cu to ovom prilikom pokusati da ispravim:

Zovem se Ivan i izradjujem vizire za motorcikle i skutere, radim i slupane farove motorcikla ako su plasticni i to iskljucivo zimi, to vazi i za vizire kaciga koje isto radim samo i jedino preko zime.
NERADIM nista za automobile, camce, kamp prikolice, stop lampe bilo koje koje vrste,zmigavce,police za frizidere,elemente za kuhinje i kupatila iako ih ima raznih od materijala slicnih plexiglasu ili su bas od plexiglasa.Ne lepim folije za zatamnjivanje niti to moze da se radi na vizirima.
Dobar sam u radu sa plexiglasom, a nezgodan u radu sa ljudima i bio bih katastrofalno los ugostitelj te sam resio da budem majstor i radim sa motorciklima jer ih volim.

Rado cu vam napraviti vizir za vaseg ljubimca ako ispostujete ono sto mi je za to potrebno:
u vecini slucajeva  (oko 99%) treba dovesti dvotockasa u radionicu
ponekad moze i samo maska a izuzetno retko samo vizir

Ne mogu raditi po slici niti po vasem usmenom opisu, ne drzim nista unapred napravljeno niti radim po oznaci modela iz vase saobracajne dozvole
Ne radim metalne nosace za vizire slicne onima na Harley-Davidsonu

Cesto se desava sledece;
Musterija dodje u ugovoreno vreme i kad shvatim da nije po dogovoru dovezao skuterce pitam "kako cu sad znati kako treba da izgleda i gde da se usrafi vizir", kao po pravilu dobijem odgovor "znam ja, sad cu da vam objasnim to vam je znate onaj prednji vizir kao kod beverlija"
Tako ispada da skoro svi skuteri, a pogotovo kinezi lice na Beverlija i imaju Hondin agregat

Nije mi lako i cesto se unervozim u slicnim situacijama pa imajte obzira ako naletite na mene takvog jer mi leti na 30-40°C malo treba...

Kada mi pisete na mail obavezno saljite slku svog motorcikla
moj mail  ( [email protected])
moj mob. 064 2 847 847 ukljucen je kada imam prilike da razgovaram tj. nije ukljucen dok nekom radim vizir

SMS ne praktikujte pogotovo ne poput ovog od pre neki dan  "Posto vam je vizir za Yamahu" ili  "Dali zatamnjujete vizire od kaciga"
Pozdrav svima !

Lazic

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 21 Jun, 2011, 18:03
NERADIM nista za automobile, camce, kamp prikolice, stop lampe bilo koje koje vrste,zmigavce,police za frizidere,elemente za kuhinje i kupatila iako ih ima raznih od materijala slicnih plexiglasu ili su bas od plexiglasa.

Xa, uhvacen u lazi... Porasce ti rep/nos, sta god... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers] [cheers] [cheers]


[attachment deleted by admin]

UFF

A ja vec obecao phoenixu i ganetu da cu posle prvog da ih vodim kod svog drugara Ivana koji ce da im napravi nesto ko sto je napravio lazicu....

Lazic

Ma hoce Ajvan, lepo cemo ga zamoliti... [cheers]

IVAN-VIZIRI

Lazicu citaj pazljivo jer nisam rekao da to nisam nekada nekome radio  [nono]
a i jedna lasta ne cini govece (izvini Lazo) mislio sam na prolece...
Za kaznu sledeci put dobices na poklon sareni vizir panek ti se sva deca smeju
A mesto kavasaki mozemo da nalepimo slicicu mikrotalasne   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Gde ti mikrotalasna pade na pamet...? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

IVAN-VIZIRI

"VRH" svega sto sam video a da je na dva tocka !
Lik uziva u voznji svojerucnono napravljenog woodstera nadajmo se da ce uci i u serijsku proizvodnju...
Kakav  [kralj] [kralj] [kralj]

joka

Citat: Lazic poslato 22 Jun, 2011, 09:24
Gde ti mikrotalasna pade na pamet...? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Laziæu, izvini! Mala podr¹ka Ivanu!!

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 05 Jul, 2011, 00:24
"VRH" svega sto sam video a da je na dva tocka !
Lik uziva u voznji svojerucnono napravljenog woodstera nadajmo se da ce uci i u serijsku proizvodnju...
Kakav  [kralj] [kralj] [kralj]
pa sto coveku ne uradi vizir....vidis da mu duva
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Silvana

Dragi Ivane,

Pi¹em ti ovo pismo da te, ¾alosna, obavestim da je tvoj vizir na mom transalpu prepolovljen upravo preko registracione nalepnice. Lièno smatram da je za èitav taj baksuz nalepnica jedino i kriva, i sveèano obeæavam da vi¹e nikad neæu to uraditi,i da sledeæu nalepnicu ni u kom sluèaju neæu nalepiti na tvoj vizir, kad god re¹ila da ga opet priu¹tim svom ljubimcu.
Srdaèan pozdrav i do skorog viðenja!  [cheers] [cheers] [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF


Lazic

Citat: Silvana poslato 24 Avgust, 2011, 00:21
Dragi Ivane,

Pi¹em ti ovo pismo da te, ¾alosna, obavestim da je tvoj vizir na mom transalpu prepolovljen upravo preko registracione nalepnice. Lièno smatram da je za èitav taj baksuz nalepnica jedino i kriva, i sveèano obeæavam da vi¹e nikad neæu to uraditi,i da sledeæu nalepnicu ni u kom sluèaju neæu nalepiti na tvoj vizir, kad god re¹ila da ga opet priu¹tim svom ljubimcu.
Srdaèan pozdrav i do skorog viðenja!  [cheers] [cheers] [cheers]

Mora da je posle bila interesantna voznja... Mislim zbog promaje...

Silvana

Da ti ka¾em, pre¹la jo¹ 250 km na transalpu bez vizira i razmi¹ljam da si uzmem neki SM! Nekako mi motor do¹ao kraæi, okretniji. ©ta znam.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

joka

Vozi¹ bez vizira, dobro, al kako vozi¹ bez pola nalepnice? [neampojma]    [rofl] [rofl]    [cheers]  Pozdrav!   [thumb_up]

Silvana

Dakle, to je to. Zato je sve drugaèije. [doh] [doh] [doh] [hello] [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF

Jos jedno remek-delo naseg umetnika ivana  [yahoo]

nije hteo da mi uradi novu nadrkanu verziju za stroma  :'(

ali ovaj ima maximalnu zastitu sto je i bila poenta

IVAN-VIZIRI

Tako je, ali motor spremas za prodaju i daces ga sa dva vizira ili mozda da pravim i treci ?!
Evo kako izgleda taj novi dizajn testiran u voznji oko 1000km i do 210km/h gde je za 30 prebacio u stabilnosti motora u odnosu na gore prikazanom koji je radjen po Givi-jevom uzorku...

UFF

Ma ovaj je savrsen a taj tvoj novi je vec qrcenje :D

daj jos koju sliku

IVAN-VIZIRI

Evo slicnih za druge modele motorcikla;