Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ja znam da moze, ali moras da pozoves Ivana, jer je on retko na forumu.. Ako ti treba broj, vikaj me  [cheers]

Lazic

@Gaspar & ostali sto ne gledaju:

Ivanov telefon i mail su u prvom postu... [cheers]
Ivan ima malu bebu i radi, tako da je stvarno retko na forumu... LM, ostavio sam pre neki dan motor da dok je ruzno vreme, majstor napravi par vizira za kle viska, pa mu je upalo u oci moje seljacko, privremeno resenje stop svetla na koferu, koje tako bleji vec godinu dana, rece dobri cika, govedo jedno, sad cu da ti napravim... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] 5 minuta kasnije...



[attachment deleted by admin]

Lazic

#102
Da vidimo ko je oko sokolovo... Koja je razlika na motoru na prvoj i drugoj slici, osim stop svetla...? Da, sad videh, dve razlike  [yahoo]...

Gašpar

Citat: Lazic poslato 04 Maj, 2011, 18:44
Da vidimo ko je oko sokolovo... Koja je razlika na motoru na prvoj i drugoj slici, osim stop svetla...? Da, sad videh, dve razlike  [yahoo]...

Na prvoj slici je kaciga na motoru.
Na drugoj nije  ;D

svetac

nema kljuca u koferu,nema katanca za zakljucavanje i vidi se glava na dcesnom ogledalu i otisao beli kombi!! [sutirakamen]

Lazic

Nisam se lepo izrazio, dve razlike na samom motoru, dva neka dela motora se razlikuju, tj nesto je dodato, nesto promenjeno... Ko sad ne provali, morace dooobro da pogleda KLE-a na Fruskoj Gori... [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Dobar ti desni migavac!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Nisi video prednji kako je visio na zicama... [rofl] [rofl] [rofl] To je montazno, demontazna varijanta, do slikanja za osiguranje...

Taraba

Promenio si vizir na KLE-u? Ovaj novi je "zeleniji nego ¹to pliva" [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

 [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]... Konacno... Ivan mi je napravio novi vizir od malo drugacije nijanse klirita, spreda izgleda kao da je deo maske, tj na crnoj podlozi ne odskace... A druga razlika...?
Ne vidi se na ovoj slici...


[attachment deleted by admin]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


Lazic

Taraba je osvojio mesto u parteru za gledanje KLE-a...  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Dzaba sto si lepio trakice ako nisu reflektujuce ;)

Taraba

Citat: Lazic poslato 05 Maj, 2011, 08:43
Taraba je osvojio mesto u parteru za gledanje KLE-a...  [rofl] [rofl] [rofl]

Osim gledanja KLE-a, jel sam dobio nekog bambija?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

pokusacu da te ne zatrpavam sa reklamacijama... [rofl] [rofl] [rofl]

@Uff:
Jesu reflektujuce, za felne, ali posto su meni felne prljave toliko da se nikad vise ne mogu oprati, kofer je ispao idealno mesto... [cheers]

IVAN-VIZIRI

Evo iskustva jednog vlasnika BMW-a, mozda nekome pomogne da ustedi koju kintu...

Bili smo u kontaktu pre dva meseca, u vezi izrade vizira za BMW F650GS, onaj noviji, dvocilindra¹, vizir je kao na F800GS.
U meðuvremenu, ja sam dobio Wunderlich vizir - http://www.wunderlich.de/shopart/8110229-1-1538/Shop/Teilepool/8/ERGO-Screen-F-650-800-GS.htm.
Meðutim, imam tri zamerke – ne „bije“ vetar, ali se vrtlo¾i taèno na nivou glave, i stvara veliku buku i „drma“ kacigu (probao sa razlièitim kacigama); imam fabrièke ¹titnike ruèki, i u krajnjim polo¾ajima nale¾u na vizir (nije stra¹no, ali me nervira); ru¾an je jezivo.
Kupio sam i onaj mali „spojler“ 
(http://www.wunderlich.de/shopart/8110025-1-1538/Shop/Teilepool/8/Wunderlich-Spoileraufsatz-Vario-ERGO.htm)
i bacio nestvarnih 70eu u nadi da æu ne¹to re¹iti, ali ne mogu da vozim sa njim, smeta mi, taèno mi je u nivou oèiju i odvlaèi mi pa¾nju.

mrgood

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 30 Maj, 2011, 22:49
Evo iskustva jednog vlasnika BMW-a, mozda nekome pomogne da ustedi koju kintu...

Bili smo u kontaktu pre dva meseca, u vezi izrade vizira za BMW F650GS, onaj noviji, dvocilindra¹, vizir je kao na F800GS.
U meðuvremenu, ja sam dobio Wunderlich vizir - http://www.wunderlich.de/shopart/8110229-1-1538/Shop/Teilepool/8/ERGO-Screen-F-650-800-GS.htm.
Meðutim, imam tri zamerke – ne „bije“ vetar, ali se vrtlo¾i taèno na nivou glave, i stvara veliku buku i „drma“ kacigu (probao sa razlièitim kacigama); imam fabrièke ¹titnike ruèki, i u krajnjim polo¾ajima nale¾u na vizir (nije stra¹no, ali me nervira); ru¾an je jezivo.
Kupio sam i onaj mali „spojler“ 
(http://www.wunderlich.de/shopart/8110025-1-1538/Shop/Teilepool/8/Wunderlich-Spoileraufsatz-Vario-ERGO.htm)
i bacio nestvarnih 70eu u nadi da æu ne¹to re¹iti, ali ne mogu da vozim sa njim, smeta mi, taèno mi je u nivou oèiju i odvlaèi mi pa¾nju.


Ko je pisao ovaj post po¹to mi treba vizir za F800GS. Zvao sam Ivana ali èovjek ka¾e da se ne mo¾e sjetiti
po oznaci da li je radio za moj motor vizir. Ako je nekome radio molim da se javi da vidim kako je ispalo, subjektivni utisci itd.

nenadc

da li neko zna ivanovu adresu

UFF

Ivan je na godisnjem do prvog-tek posle toga