Glavni meni

Vr¹ac upravo sada - Nisam ja

Započeo Gašpar, 01 Jul, 2012, 03:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Pa cemu onda forum sluzi ako ne za razmenu iskustava iz kojih ce neko da nauci bila ona dobra ili losa?

Gsx-r 1100

forum netreba da sluzi za smrtne slucajeve. Jebiga svi mi smo ovde sto volimo jednu stvar, lepu stvar a ne ruzne.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

aleks89rd

forum je za opstu komunikaciju i razmenu informacija. dobrih kao i losih.

Gašpar

Nisam bio tu celog dana i eto belaja.
Gsxr bio sam u gradu, pio pice i video dve hitne kako proleću, šta bi ti u tom trenutku učinio? Nastavio da opušteno piješ piće?
Poznavao sam suvozača, poznajem vozača. Misliš da mi je cool što je čovek umro pred mojim očima, a ja nisam mogao da ga prepoznam i ako smo ranije bili u istom društvu? Misliš da sam se recimo tu noć naspavao? Misliš da sam odmah sledećeg dana seo opušteno na motor i gas?
Kao što taraba reče, ovakve teme su opomena svima nama.
Tracevi o ovom događaju se prenose po Vršcu i već postoji 20 verzija. Zivko će ti to potvrditi.
Ja pišem samo ono što sam video svojim očima i ne vidim tu ništa loše.

Phoenix

Prvi minus si od mene dobio,1. nisi trebao tako neshto UOPSHTE da napishesh i 2. jer sam znao da ce to da pokrene lavinu minusa koje si i zasluzio!
3. pre nego shto ukljuchish jezik proveri da li je i mozak ukljuchen! Dva puta!!  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

NesaFZR

Citat: Gsx-r 1100 poslato 05 Jul, 2012, 17:52
Wow nikad nisam mislio na to da je pomislio da njemu to cool ili bilo sta. Samo da se razumemo. Ja kad prolazim pored udesa ja najezim. Komentarisem u drustvom mozda ali nebi sad napisao na neki forum.
ne volim mnogo da se mesam i komentarisem ali ovo moram ,ti si decko definitivno glup za dvojicu,pozdrav

UFF

Citat: Gsx-r 1100 poslato 05 Jul, 2012, 17:56
forum netreba da sluzi za smrtne slucajeve.


Kaze ko?

Nas sluzi za sve

Ti otvori neki samo za lepe stvari i nazovi ga "alisa u zemlji cuda"

Andjelo

 Igore da nije slucajno u pitanju  vozac honde  i motocikl ovaj sa snimka   cbr 600f by Munja System

Gašpar


jerej

sve mi se vise cini da je ovaj gsxr klonirani debeli zmaj.

UFF

nema sanse

zmaj je bar 3x inteligentniji od njega
poznajem coveka

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2012, 03:17
nema sanse

zmaj je bar 3x inteligentniji od njega
poznajem coveka
[/quote
Citat: UFF poslato 06 Jul, 2012, 03:17
nema sanse

zmaj je bar 3x inteligentniji od njega
poznajem coveka
edit:
30x
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dani-dax

Ja sam tek sad video ovaj post :( nazalost prvenstveno da izjavim saucesce porodici i prijateljima decka koji je bio suvozac... :( sve se odigralo oko ponoci bio sam sa curom na 3 metra od udesa prasak zvuk i durarac i dan danas vidim pred svojim ocima... desi se cak da i u toku sna vidim taj prizor koji je strahovit evo dok kucam ovu poruku sav se najezim. U trenutku udesa nisam znao sta cu uraditi prvo sto je bilo zalamoli smo taxiste da zatvore put dok dodje hitna i policija pokusali da spasimo momke vozaca smo uspeli da ga otrgnemo da se bori i ostane sa nama ali za suvozaca je bilo kasno lokva krvi :( nije bilo spasa... u trenutku kada je cura okrenula glavu videla suvozaca u lokvi krvi onestvestila se jer je i ona bajker... celih 10-12minuta smo cekali da se hitna pojavi... kad je stigao sanitet ja sam se nazalost morao udaljiti sa curom jer sam je morao dovesti svesti.. zahvalio bi se svima koji su u tom trenutku bili tu da pruze pomoc da se zivoti spasu... ma da zavrsilo se tragicno... delivi kacige vizir su nam bili pod nogama kacige nisu bile vezane... steta sto mladi ljudi stradaju i sto se ovako gase zivoti sto porodice ostaju bez bliznjih...
ali za neke komentare ovde nemam reci ostao sem bez teksta kako neko razmislja... a sto se tice opreme i tih kineskih kaciga suvozac je nosio kacigu VB-1 koju sam iste veceri skinu sa motora i razlupao na red ulice jer mi je to bila pomocna kaciga video sam sta znaci oprema...