Glavni meni

jos jedan dosadan dan!

Započeo Havarisan, 12 Decembar, 2010, 14:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

danas malo dosadno, pa ajd' u radionicu. bio sam sinoc do jednog drugara i on mi dao da mu ispravim neki rezervoar. evo slika pre i posle.

Havarisan

ovo je samo zafarbano sprejem, bez gitovanja.

Havarisan

a sad nesto malo zanimljivije neki dusmani su vec pokusavali da ga ispravljaju, pa napravili jos gore, varili, naduvali ga... nekima je ovaj rezervoar verovatno poznat!

janjke

Bravo majstorcino.... mislim covek je juce tek dobio rezervoar to jest sinoc i danas vec gotov i to odlicno izgleda... SVAKA CAST necu da te menjam  ;) [thumb_up]

Havarisan


dado

Lako je tebi kad imas laser pa mozes da peglas sta hoces !

Havarisan

sledeca epizoda uskoro, sad nemam vremena.

To be continued......

Dzambo


janjke

E sad sam vec ostao bez teksta.... Ovaj rezervoar je bio za smece na ovaj sivi mislim od kawe...a ti ga odradio..... GENIJE....
i kad si ga bre pre odradio i kako si uopste uspeo BRAVO majke mi nemam reci......  [thumb_up] [thumb_up] [klanjam_se]

jevta

Ovi radovi me potseæaju na moje poèetke. Imao sam jednog majstora koji je imao obièaj da ka¾e "Daj mi 100 kola gvo¾ða i dve tupe turpije i napraviæu jednog ko ti".Bio je dodu¹e jedan koji se meni vi¹e sviðao on je govorio da mo¾e da napravi jo¹ jednog bez ièega sve ima sa sobom samo mu po¹alji mamu.:D
Svaka èast na radovima.

Lazic

Ostao sam bez texta...Jel onaj sivi bio Despicev...?

Dzambo

jes' Despicev, eno ga jos uvek na avataru. :)

Havarisan


Lazic

vidim ja nesto mi poznat, sedeo sam na tom motoru, jednom nekada, dok je bio citav...

Panta Zemunac

Stra¹no...pa ko ti rekao da ispravlja¹ krivu Drinu!?! [doh]
Pa ljudi su se pomuèili, mogli su i da nastradaju pri tom, da naprave umetnièko delo a ti sada to ispravlja¹!! [neampojma] [prebicute]

mohikanac

Ja jednom rece da je Havarisani doktor za motore,i to se jos jednom potvrdi :).

A ako ispravis ovu zguzvanu limenku od rezervoara Suzukija,onda te moramo proglasiti kraljem havarije.:)

Havarisan

evo sad sam se najeo pa idem u radionicu da pokusam nesto i sa suzukijevim rezervoarom. javljam rezultate kad udjem u kucu.

UFF

Brate ti si  [ludak] covek sta uradi od despicevog zguzvanog rezervoara!   [thumb_up]   [clapp]

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Dzambo


Havarisan

bice, bice. jos nista konkretno.