Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mazzi

Nije bas tako, ovde je sve vrlo cisto ne trebaju svedoci on je uhvacen sa motorom sve ostalo je ne bitno ... mislim to on sto prica da ga je kupio i ostalo ne znaci nista posto nema dokaze. Meni ce sudski vestak proceniti stetu i to je to.

isterivac

Citat: goranvojska poslato 15 Septembar, 2012, 17:17
moli boga da pristane na dogovor jer od suda i parnice nema nista.samo noc nema svedoka.
Kao sto kaze kolega, samo dogovor, od suda nema vajde jer taj verovatno nema nista na sebe.. Moj cale se 10+ godina sudio sa investitorom i drzavom za stan koji je uredno platio davne 1998.. I novine i televizija i na kraju ni kurca.. Ali stiglo je od suda da treba taksa da se plati i njih to ne zanima ali mora da se plati... U ovoj nasoj vukojebini sve moze... Pa cak i lopov da bude u pravu..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Plazma Keks

mojima su neki bilmezi tako krali neke stvari, bla bla bla.. na kraju je svelo na to da kriminalci nisu mogli da plate stetu jer nemaju posao i nemaju odakle da plate, mislim da jos uvek nista nije isplaceno...
nadam se da ce biti suprotno od toga sto sam ja rekao

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 15 Septembar, 2012, 17:36
mojima su neki bilmezi tako krali neke stvari, bla bla bla.. na kraju je svelo na to da kriminalci nisu mogli da plate stetu jer nemaju posao i nemaju odakle da plate, mislim da jos uvek nista nije isplaceno...
nadam se da ce biti suprotno od toga sto sam ja rekao
Nazalost neæe ja od ,96 èekam od¹tetu i èekam,èekam.Srbistan je ovo La vendetta servita fredda kad oni zaborave.Kao ¹ro reèe Goran noæ nema svedoke.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

kolika je steta u novcima, ako nije tajna

mazzi

Koliko i motor takav isti ... ceo :)

YoYa


mazzi

Ostao samo kljuc i saobracajna  ... posto je to bilo kod mene :)

UFF

Ma nije mu nista
UFF ce da ga popravi uz par ladnih piva :D

mazzi

Nije mu nista, samo su me savetovali da od njega napravim skulpturu u parkicu ispred zgrade :) Pod nazivom: Pogodi sta je ovo :)

Ivan_NI

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 15:52

u takvim uslovima sam i ja spreman na svasta """"""a mislim da nisam jedini ovde ko je spreman + znam gde on zivi""""""" (isti br mob koji je koristio za prodaju motora je koristio i za prodaju alfe 156 na polovnimautomobilima i google kes mi je dao adresu iako je oglas istekao)

Evo super ideje za novo MM okupljanje i dru¾enje.  ;D
"UFF"-e, jel' ovaj ima lepo dvori¹te za ro¹tiljanje? Mo¾e i neko "organizovano filharmonijsko izvoðenje travijate motora u d-mol-u"  [yahoo]
Red je da se i ja upi¹em u neko okupjanje. :)  [bejzbolka]

con3

Meni su pre 2 god ukrali tel vrednosti 550 eura telefon je nadjen posle 2 meseca ,lik ga je izlomio pred pandurima policija mi je rekla da to nije njihov problem cak nisu u pocetku hteli da mi kazu koje dok nisam saznao do sudjenja kao njihovoje da mi vrate telefon a u kakvom je stanju to ih neinteresuje to da vidim na sudjenju pa sad mogu dati posaljem na PP koja je fora na sudjenju od 550 eura nisam video ni dinar a imao sam racun kutiju i sve uz telefon doticni je hteo da se dogovorimo u pocetku ali kada mu je neko rekao za fazon normalno odustao je niti je kaznjen a neverujem i da mu je otvoren dosije ,cak su mi napomenuli u vise navrata da nesmem da bijem tog lika.

isterivac

Ne moras da ga bijes da se zna... :D
ali ona stara "tiha voda breg roni" je keva.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

Citat: con3 poslato 15 Septembar, 2012, 19:23cak su mi napomenuli u vise navrata da nesmem da bijem tog lika.

I nemoj, nije pametno.
Ali... zato tvoji drugari... ako me razume¹.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

Glupa prica o batinama i cekanju... Koliko god svi bili besni...

To ili odmah, ili te prodje vremenom...
Najbolje u 29om, kad su inspektori raspolozeni da izadju iz sobe na minut dva...

Bitno da je nadjen, pa sad u  kakvom stanju jbg... Popravice se vec nekako... Uostalom, bar papiri vrede 2 i po soma min... Pa nije malo...

doktor

Prosto je greota, da se neotesanko ne ote¹e!
Bikers work is never done!

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Septembar, 2012, 16:39
Citat: MILJAN poslato 15 Septembar, 2012, 16:34
Citat: MajorSoul poslato 15 Septembar, 2012, 16:10
Ma kakva crna osveta..pa jbt posle ih niko vise ne bi nasao
Policija treba da se zamera..Za to su placeni..A ti posle par godina i ne znas zasto ti je npr.izgoreo auto-hipotetika Pusti hrabre uzjave..Ja znam praksu..No,mala je sansa. SAMO bih voleo da je policija po dojavi odradila posao..ebi ih ja kilave

Sla¾em se...
Pogotovo kad neko ima ¾enu, decu, njemu nije do igranja ¾murke sa idiotima.
Kod nas najebe uvek po¹ten svet, barabe su ko ¹to sam rekao za¹tiæena vrsta...
alo ljudi svi bre oni imaju nekog sto mi da se non stop povlacimo. Za svoju imovinu bi svasta uradio ali za najmilije ne bi trepnuo..

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


pit


Ako lopina ima nesto ma svoje ime...nekretninu.. ili vozilo neko mozda i ima sanse da se nesto naplati ...ako nema nista dzaba otpocinjati sudski proces koji ce da kosta prilicno.
    Ako slucajno i ima nesto na sebe treba se konsultovati sa advokatom da li postoji mogunost da se da zabrana otudjenja ili prenosa na oca ,majku i sl.
     A zatvor mu ne gine .....najmanje tri godine .Kakav kurac uslovno....to bilo nekada ...ai to je verovatno jajara neka da bi imao nekog iza sebe da mu kao nesto sredjuje.