Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: Che poslato 24 Septembar, 2012, 21:34
Krivine mi lose idu, ali zato pravci mnogo bolje :)

A, zato znaci nisi `teo u Crnu Goru!
Ccc.... Da je Grcka, ti bi otisao.
Dzukela u podznaku

Che

Otisao sam na Balaton to mi je veci pravac :P

UFF

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:39
Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2012, 18:30
Na zalost na nasem forumu zakljucavanja nema a posto je uhapseni koji je unistio hondu vec procitao ovu temu (i iznervirao se sto neki odavde hoce da ga biju) sad tek nema smisla da je zakljucavamo
Mislim da ce se registrovati i ucestvovati u temi tako da ocekujem da zabava tek pocne  [dancing]
Mozda i dodje na nasu sledecu voznju da se druzimo
A jeste..ko cigani..prvo se pljujemo pa pijemo pice..aj bre bezi jbte...

[doh]  kakav si bukvalista
pa sta sam trebao da mu napisem da dodje na druzenje da ga  [bejzbolka]

naravno da se nece pojaviti na druzenju ali moze da dodje na forum da ga pitamo u cemu je fora sa drzanjem motora u blokadi dok mu se ne usijaju izduvne grane?
jel od toga mozda raste pisa?

i stalno govori kako ga on nije ukrao vec se menjao i da ce da nadje tog sto je ukrao
aj da kazemo i da je tako
i aj da kazemo i da ga nadje
i sta onda??

ko placa stetu na motoru?
ko ga je drzao u blokadi i ko je pao sa tocka?

da je motor vracen u stanju kakav je bio kad je ukraden niko nikog ganjao ne bi ali neko se igrao farbara, pa pucaca na skupovima pa ucio da tockira... e pa to sve bato KOOOSTAAAA i sad je vreme da se plati

castor

Meni bi stvarno bilo drago da Mazzi dobije motor u stanju u kome je bio prije nego je ukraden, ali mi se èini da od te prièe nema ni¹ta…

Ne bi da budem negativan, ali mislim da stvari na¾alost stoje tako. Ne vjerujem da æe lik da iske¹ira bilo koji dio Mazzi-jeve Honjde, jer da je imao imalo mozga u glavi ne bi dao regularan motor i ke¹ u zamjenu za kradenu stvar koju je potom sistematski i svjesno razjebavao na svakom æo¹ku, pravcu i svakoj krivini.

To ne ide jedno sa drugim.

Ponavljam, ne bi da budem negativan, ali sumnjam da æe to da se realizuje onako kako misli¹.
It's the ride that matters, not the bike…

TEEfqd

Citat
naravno da se nece pojaviti na druzenju ali moze da dodje na forum da ga pitamo u cemu je fora sa drzanjem motora u blokadi dok mu se ne usijaju izduvne grane?
jel od toga mozda raste pisa?

ono kad sam video kako drzi motor u blokadi odma sam povezao sa `ko je pucao u lane pucao bi i u coveka` izdrkavanje na kvadrat.
on je svesno kupio motor bez papira od lopova i sjebao ga, na njemu je da plati. i ne samo da plati, nego i da druka tog sto je ukrao i prodao motor.

monsterbnt

Sve to jedan gepek i galovica mogu da rese......
Smrt SVIMA!!!!

goranvojska


CBRR1

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2012, 21:43
Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:39
Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2012, 18:30
Na zalost na nasem forumu zakljucavanja nema a posto je uhapseni koji je unistio hondu vec procitao ovu temu (i iznervirao se sto neki odavde hoce da ga biju) sad tek nema smisla da je zakljucavamo
Mislim da ce se registrovati i ucestvovati u temi tako da ocekujem da zabava tek pocne  [dancing]
Mozda i dodje na nasu sledecu voznju da se druzimo
A jeste..ko cigani..prvo se pljujemo pa pijemo pice..aj bre bezi jbte...

[doh]  kakav si bukvalista
pa sta sam trebao da mu napisem da dodje na druzenje da ga  [bejzbolka]

naravno da se nece pojaviti na druzenju ali moze da dodje na forum da ga pitamo u cemu je fora sa drzanjem motora u blokadi dok mu se ne usijaju izduvne grane?
jel od toga mozda raste pisa?

i stalno govori kako ga on nije ukrao vec se menjao i da ce da nadje tog sto je ukrao
aj da kazemo i da je tako
i aj da kazemo i da ga nadje
i sta onda??

ko placa stetu na motoru?
ko ga je drzao u blokadi i ko je pao sa tocka?

da je motor vracen u stanju kakav je bio kad je ukraden niko nikog ganjao ne bi ali neko se igrao farbara, pa pucaca na skupovima pa ucio da tockira... e pa to sve bato KOOOSTAAAA i sad je vreme da se plati
ti znas da bi mu prvi pisao po faci da mu vratim svest...i ako cita ikada ovo,a zna majmun da bi mu kevu i sestru drzao u blokadu do usijanja,naravno na kurcu..!!!!!!!!

Kengur

I niko nema ajvar...
Dobro, cvarci?

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Bori¹a

Citat: Kengur poslato 24 Septembar, 2012, 23:15
I niko nema ajvar...
Dobro, cvarci?

imam ja ajvar, ali samo za nas, mogu da ti pozajmim jednu teglu za degustaciju

zmiya

©ta si se stisao,pokloni èoveku,a ne da pozajmi¹ pa da mora da ti vrati...

Major

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2012, 21:43
[doh]  kakav si bukvalista
pa sta sam trebao da mu napisem da dodje na druzenje da ga  [bejzbolka]

Da i on bi verovatno dosao.. jer ako si dovoljno glup da kupis kraden motor, onda si glup i da se pojavis na skupu ;)

pit



Jeste glup stoje kupio divljaka ali verovatno nije znao da je ''domacica''.Mnogo je gluplji ovaj  sto mu je prodao ukraden motor .....aj da ga je prodao u Vranje ili bilo gde 200 km od BG -a pa i da ima neke sanse da se ne ''provali'' al prodati ga u Bg JE VRHUNAC BUDALASTINE....i celavi bilmez mora da ''otpeva'' ko mu ga je prodao ili da se njemu pripise kradja.....sto nije ni iskljuceno da je on ucinio....jer osim njegove price nema drugog dokaza da nije.
          A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.

Lazic

Citat: Kengur poslato 24 Septembar, 2012, 20:48
Jel ima neko dobar I.var?

I ja tra¾im, samo bez I...:D A za ovaj sa I se obrati Vlajku, ima neku finu tetu ¹to pravi, probali smo, boles'an I.Var...:D

Hohštapler

Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 09:56

         A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.

Sudija, ne policija. Policija nikom ne sudi, oni su svoj deo zavr¹ili (taènije, UFF je njihov deo zavr¹io...).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 09:56



          A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.
zar neko pandurima nije rekao da prestanu da veruju u bajke i da deda mraz ne postoji...da mu poveruju haaa...ti znas najbolje kako ce ga pustiti,samo ako je njihova pevaljka i da procene da ce im valjati ako ne onda caooo...

zmiya

Za¹to bi magarac menjao boju motora na strancu,sigurno mu bila ru¾na..Znao je da je domaæica pa da zavara trag..

CBRR1

Citat: zmiya poslato 25 Septembar, 2012, 10:22
Za¹to bi magarac menjao boju motora na strancu,sigurno mu bila ru¾na..Znao je da je domaæica pa da zavara trag..
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] Naravno da je tako..!!!  [clapp]

Lazic