Glavni meni

Kako na¹i ljubimci grme?

Započeo Vule, 26 Jun, 2012, 18:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Da vidimo kako se èiji motor èuje,nekom æe mozda dobro doæi ko bude ¾eleo da promeni auspuh ili mo¾da motor a bitan mu je faktor kako se motor èuje....

YAMAHA R1 AKRAPOVIC SOUND

Akrapoviè Slip on SP model (verovatno) + BMC air filter
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

losmi

bolje stavi,kako nasi ljubimci grme :)

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih


K_A_W_A

Mislim da snimci sa mobilnog ili video kamere nisu verodostojni da prenesu pravi zvuk. Jer kad je mikrofon odaljen od auspuha slabije se cuje, kad je blizi, onda se cuje jace. Tako da kad priblizis mikrofon i fabrickom auspuhu, on "grmi" ;D A sto se tice auspuha, po meni ono sto sam ja cuo da bas "grmi" su Scorpion, Two Brothers, Bodis i TaylorMade. Mada zadnja dva se cuju bas onako "bezobrazno", da se najezis.  :o

CBRR1

dal je moguce da se lozite na zvukove,kao oni po centru sto urlaju okrenes glavu posle 20sec on je jos tu,ali grmi,smesno jbte...

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 26 Jun, 2012, 19:15
dal je moguce da se lozite na zvukove,kao oni po centru sto urlaju okrenes glavu posle 20sec on je jos tu,ali grmi,smesno jbte...
aj negde na vops

K_A_W_A

@cbrr1
Druze nismo se razumeli, znaci pricamo o ozboljnim motorima i ozbiljnim auspusima. Ja licno volim da cujem dobar zvuk motora. Ali ne one sto "prde", nego pravi zvuk iz nekog sportskog lonca.

P.S. Nemoj ici da gledas GP, nece ti se svideti ;)

CBRR1

Citat: K_A_W_A poslato 26 Jun, 2012, 19:23
@cbrr1
Druze nismo se razumeli, znaci pricamo o ozboljnim motorima i ozbiljnim auspusima. Ja licno volim da cujem dobar zvuk motora. Ali ne one sto "prde", nego pravi zvuk iz nekog sportskog lonca.

P.S. Nemoj ici da gledas GP, nece ti se svideti ;)
slazem se sa tobom u potpunosti,pokusavam da nakacim klip sa zvukovima honde i yamahe al mi nesto ne ide...ja nisam prokomentarisao vas gore,nego pojedine idiote koji sve poskidaju,inace Vuletova azdajaha se cuje u fullu...

Charuga


Kanarinac

Moracu i ja da okacim onaj moj prdavac

Hohštapler

Bilo kojom kamerom da snima¹, ne mo¾e¹ preneti ni 50% realnog tona.
Snimanje tona je nauka.
Inaèe, Vule, ovo tvoje i na snimku zvuèi do 00!!!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vule

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Jun, 2012, 20:16
Bilo kojom kamerom da snima¹, ne mo¾e¹ preneti ni 50% realnog tona.
Snimanje tona je nauka.
Inaèe, Vule, ovo tvoje i na snimku zvuèi do 00!!!

Hvala matori... dodu¹e uzivo malo je dubljii zvuk i jaèi
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Citat: K_A_W_A poslato 26 Jun, 2012, 18:52
Mislim da snimci sa mobilnog ili video kamere nisu verodostojni da prenesu pravi zvuk. Jer kad je mikrofon odaljen od auspuha slabije se cuje, kad je blizi, onda se cuje jace. Tako da kad priblizis mikrofon i fabrickom auspuhu, on "grmi" ;D A sto se tice auspuha, po meni ono sto sam ja cuo da bas "grmi" su Scorpion, Two Brothers, Bodis i TaylorMade. Mada zadnja dva se cuju bas onako "bezobrazno", da se najezis.  :o
Imao sam priliku da probam od drugara cbr600rr sa two brotherom... matori... KIDANJEEE!!! a evo jedan klip za tebe 8)

Suzuki GSXR 1000 K8 RaceFit Growler flyby
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sibin


Mad Max

evo i moje masine, cujte samo kako "grmi"  :P           Soundcheck Tomos Apn 6
Brzi od smrti, Jaci od bola

K_A_W_A


Tamanitu


Tamanitu

E sad  kako napisah ovo, nadjoh i temu
http://motorcycle-intelligence.com/do-loud-pipes-save-lives/1119/comment-page-6/#comment-4566
ko ce da cita naravno, al eto, misljenje - da li stvarno bucan izduv *spasava zivot*?
Licno mislim da - DA.

Cale