Glavni meni

Treba mi mala pomoc (misljenje) o kupovini motora

Započeo aleks89rd, 26 Jun, 2012, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

losmi

trafiku u zivotu ne bi uzeo,tdm barem 20 puta lepsi...

dzimika

sa trafikom ne dobijas nista osim da te matorci smaraju sa pricom oko nje :D mislim na one sto uglavnom drkaju na taj motor i govore da je najbolji na svetu :D
inace jedina mana tdm850 je sto nema 6 brzina

CBRR1


MIGE

uzmi tdm-a od naseg clana robif-a,motor je vrh  [thumb_up]

aleks89rd

Citat: cbrr1 poslato 26 Jun, 2012, 18:05
Citat: AndreyRR poslato 26 Jun, 2012, 17:51
Citat: cbrr1 poslato 26 Jun, 2012, 17:49
ja ti odajem priznanje na izboru,jer klinci danas hoce samo rrove..i da budu krimidzimi,al ti si ocigledno pravi drajver tj bajker...  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

kad je sisa  ;D ;D
samo sise voze rrove... [neampojma]

ja volim voznju, obozavam motore i ne kazem da mi se ne svidjaju rrovi ali enduro, putna masina je za mene uzivanje, nekima je uzivanje rr ali meni nije.

Citat: losmi poslato 26 Jun, 2012, 18:25
trafiku u zivotu ne bi uzeo,tdm barem 20 puta lepsi...

Citat: dzimika poslato 26 Jun, 2012, 18:48
sa trafikom ne dobijas nista osim da te matorci smaraju sa pricom oko nje :D mislim na one sto uglavnom drkaju na taj motor i govore da je najbolji na svetu :D
inace jedina mana tdm850 je sto nema 6 brzina

meni i treba masina koja je za pare koje su date opravdava se, izdrzljiva, pouzdana i udobna. tdm mi se vise svidja i koliko vidim to je izbor za mene.

Citat: MIGE poslato 26 Jun, 2012, 19:47
uzmi tdm-a od naseg clana robif-a,motor je vrh  [thumb_up]

moze link?


aleks89rd

Citat: MIGE poslato 26 Jun, 2012, 19:58
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8929.0.html

nemam ja te pare, bar ne jos. necu zuriti sa kupovinom pa ako ne bude prodata do trenutka kad skupim pare cemo razgovarati. koliko vidim coveku se ne zuri.
pogledacu tog tdm-ica. :) hvala za info.

dzimika

tdm je dobar motor, cene za godiste koje gledas su pristupacne, ali iskreno kad bi uzimao motor gledao bi da ima 6 brzina zbog auto puta samo, ni zbog ceg drugog

prpa_zr


ja za tdm-a imam samo reèi hvale.. dodu¹e moj je tdm 900 koji ima i tu 6.- u brzinu i ima direktno ubrizgavanje.. mislim da je po svim forumima bilo sasvim dovoljno iskustava preprièanih

ono ¹to bih tebi savetovao jeste da ti sedne¹ da provoza¹ par komada da vidi¹ da ti motor le¾i  za to ¹to ti hoæe¹ od vo¾nje.. da je dobar jeste.. ka¾u da ovaj model 3 vd odnosno 4 cn malo vi¹e tro¹i ulja ali nije ni to neka abnormalna zamerka..

mkt

Citat: monsterbnt poslato 26 Jun, 2012, 17:29
Citat: mkt poslato 26 Jun, 2012, 16:59
ja sam jos manji od tebe pa sam uspeo da se izborim sa njom......

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Citat: Taraba poslato 26 Jun, 2012, 17:42
E tako se miketa bori sa afrikom [rofl]
Citat: monsterbnt poslato 26 Jun, 2012, 17:48
Citat: Taraba poslato 26 Jun, 2012, 17:42
E tako se miketa bori sa afrikom [rofl]

Pa izborio se. Bacio je dole i sad joj odbrojava.
pa nisam se proslavio na ofuu jbga al za neku voznju ovako mi je bila ok
al je dosadan motor malo
koliko sam skapirao momak nece da tera po blatu

goranvojska

tdm je za 2 koplja ispred afrike.kupi ne gresis.posle sedi na afriku i razocaraces se totalno.tek tad ces da vidis da je TDM MOTORCINA za afriku.

aleks89rd

necu terati po blatu, eventualno po kamenu ali u svakom slucaju suvi off. onda odluka ostaje na tdm-u samo jos da vidimo koji. ovaj crveni sa tri kofera iz oglasa sto sam postavio mi deluje najbolje od onoga sto mogu da priustim. svidja mi se ova robbief-ova ali ja te pare ne mogu skoro da skupim, i za ovo cu malo da se zajmim. jel ia neko mozda neki predlog iz oglasa, ili neki koji nema u oglasima. maks mogu da dam 2000.

AndreyRR

ne zaleci se,probaj par motora pre nego doneses konacnu odluku.nista te ne kosta

aleks89rd

Citat: AndreyRR poslato 27 Jun, 2012, 09:10
ne zaleci se,probaj par motora pre nego doneses konacnu odluku.nista te ne kosta

slazem se [thumb_up] video sam malopre dok sam dolazio na posao i fazer-a  :D
npr. http://www.polovniautomobili.com/oglas2096308/yamaha_fazer/

AndreyRR

ovo bih pre vozio nego tdm-a
napravi listu kandidata,provozas ih i izaberes onog koji ti
najbolje cuci tj odgovara  ;D ;D

Major

Imas po Bg-u koliko hoces TDM i Fazera na prodaju tako da imas mogucnost da probas i jedan i drugi pa vidi koji ti se vise svidi i pazari ;)

aleks89rd

kad smo vec kod price o motoru i kupovini motora, hoce neko da me nauci da vozim manuelca  :-[ :-[ :-[ :-[  ;D ;D

Taraba

Evo ja dr¾im èasove na KTM-u, mada æe¹ tek da nauèi¹ da vozi¹ kad bude¹ vozio svoj motor jedno 1000km.
U poèetku razmi¹lja¹ u kojoj si brzini i kad da ¹alta¹ i to je lo¹a distrakcija od u¾ivanja u vo¾nji.
Onda provali¹ kad je najbolje da ¹alta¹ na gore tj. dole i samo lupa¹ nogom.
Ja ni ne znam u kojoj sam brzini... vrlo èesto poku¹am da u¹altam u 6tu. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

pa to sam i mislio. nisam imao susret sa manuelcem a nisam ni ocekivao da cu. tako sam i polozio, platio da polazem na skuteru  :-[  ali kad te motor uhvati pod svoje   [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2]
treba mi samo sta je sta, kvacilo, brzine, kocnica jedna druga i tako to, osnove bukvalno  ;D

Taraba

Doðe¹ jedan dan posle 17h do Tempa na Vilinim vodama. Ima veliki parking koji je uglavnom prazan - taman da ti objasnim sve i da proba¹ kako to fercera. [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?