Glavni meni

Policija na potezu do ade i na adi xD

Započeo ¹omik3, 24 Jun, 2012, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2012, 12:00
Kako je krenulo, biæemo sreæni ako vratimo pola kredita do kraja godine... [facepalm] ©ta æemo da jedemo,  [neampojma]...
ne foliraj, pun si ko' brod...
Cave ab homine unius libri

dzimika

Jedan marsovac kod aqua ski, tj mota se u ladovini oko kafica u blizini

mareskin


@Laziæ
Prodavao Mujo jabuke po dinar i nabavljao ih po dinar, pa kad su ga pitali kakva mu je raèunica, ka¾e: pojedem i ja neku :D

Skoèi i ti neki put ;D

Sad bez ¹ale, samo da se vratim sa mora, pa me eto sa dru¹tvom da potro¹imo neki dinar. Svi preko 100kg ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

prvo na dijetu...:D   [cheers]
Juèe smo je testirali sa 125 kila(protiv moje volje), dodali smo extra par bungee lasti¹a, trambolina ok, dva brata zajedno 250kg, nisu propali, konstrukcija ok, ali danas puèe jedan od lasti¹a, odmah sam pozdravio ortaka ¹to je pustio brata od 125kg... [facepalm]

Lazic

Citat: MILJAN poslato 15 Jul, 2012, 12:16
Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2012, 12:00
Kako je krenulo, biæemo sreæni ako vratimo pola kredita do kraja godine... [facepalm] ©ta æemo da jedemo,  [neampojma]...
ne foliraj, pun si ko' brod...

Skoro kao ti, samo krijem pare kao zmyja noge... [rofl] [rofl] [rofl] [ludak] [facepalm]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Popsy

Citat: Laziæ poslato 16 Jul, 2012, 00:04
prvo na dijetu...:D   [cheers]
Juèe smo je testirali sa 125 kila(protiv moje volje), dodali smo extra par bungee lasti¹a, trambolina ok, dva brata zajedno 250kg, nisu propali, konstrukcija ok, ali danas puèe jedan od lasti¹a, odmah sam pozdravio ortaka ¹to je pustio brata od 125kg... [facepalm]
znaèi mi mr¹avi od 115kg mo¾emo komotno :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Pozdravile te sanke, debeli...  [srednjiprst] Prvo na dijetu, gledaj i plaèi...:D Ili ponesi par bungee cord-ova...:D

[attachment deleted by admin]

skijash

Ne znam ¹ta se sinoæ de¹avalo, al na starom obrenovaèkom (maki¹ka strana ade) je sinoæ na prvom pro¹irenju stajalo u grupi jedno 10 pandura iz interventne i zaustavljalo sve ¾ivo. Jo¹ jedna kola su stajala kod semafora na poèetku ade, a i po gradu ih je bilo na sve strane.

AndreyRR

mene su pred kucom sinoc zaustavili,a sto ne znam

UFF

ja bio celo vece u gradu nikog video nisam  [neampojma]

Kengur

#231
Pa sklanjaju se kad cuju da ideS... :P

MILJAN

Mene danas zaustavili-..... " Oooooo inspektore.... nisam vas prepoznao"..-.. NI¹ta, evo nalepnice napred, samo da iz kofera izvadim dokumenta"...--. " ma ne treba"---- " mora se tako..Narod gleda".-.... " Pa neka gleda, mogu i ja da imam prijatelja".....  Mislim, se, ko be¹e ovaj...POznat samo iz viðenja ali ¾eli da me "zadu¾i"  jer smo "prijatelji", a motor registrovan, propisno obele¾en i regularan.-...Sve grebator do grebatora...
Cave ab homine unius libri

perlx


¹omik3

Citat: skijash poslato 21 Jul, 2012, 10:46
Ne znam ¹ta se sinoæ de¹avalo, al na starom obrenovaèkom (maki¹ka strana ade) je sinoæ na prvom pro¹irenju stajalo u grupi jedno 10 pandura iz interventne i zaustavljalo sve ¾ivo. Jo¹ jedna kola su stajala kod semafora na poèetku ade, a i po gradu ih je bilo na sve strane.
Desavala se subota, svake subote su tu na prosirenju i presretaci i u kolima bukvalno 20-ak pandura... mene zaustavili pre 2 subote i njih trojica mi traze dokumenta u isto vreme :)
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

pit


Pa sta vas cudi pa subota je ...tad i panduri izlaze u grad.

MILJAN

Citat: perlx poslato 21 Jul, 2012, 22:02
Registrovao si motor  :o
Morao sam---Izlazio sam van zemlje...A idem i ponovo za Ohrid, Albaniju i CG.. JBG-.... Morao sam da puknem...
Cave ab homine unius libri

Lazic


easy

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2012, 11:31
ja bio celo vece u gradu nikog video nisam  [neampojma]

to gde ti ides nije grad :D

UFF

pa i to je tacno :)
ali da bi tamo stigao moram da prodjem kroz grad